احه چرا رفتی فرهاااااااد

آواتار حمیدرضا عبدلاهی
احه چرا رفتی فرهاااااااد
توسط   حمیدرضا عبدلاهی   ۳۸۲۳ روز قبل

با رفتن فرهاد غیرت هم از فوتبال رفت. حداقل زمان تعیین میکرد تماشاگران بیشتری به ورزشگاه میرفتنن برای بازی خداحافظی

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۲۳ روز قبل

دوست عزیز

در غیرتی بودن فرهاد شکی نیست!!! اما استقلال بازیکنای باغیرت کم نداره که به عشق استقلال بازی میکنند و میکردند!!! بازیکنایی مثل نکو نام، آندو،پژمان منتظری،سید مهدی و ..... بازیکنای قدیمی هم مثل علی سامره، طالبلو و....... که هیچ وقت، حتی در بدترین شرایط شون حاضر نشدند وحاضر نیستند در لنگ بازی کنند!!!

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۸۲۳ روز قبل
غیرت را چگونه معنی میکنید که این حرف را میزنید پس سایر تیم کجای تعریف شما قرار دارند گذشتگان یا آیندگان تیم آیا استقلال فقط فرهاد مجیدی بود من خودم از طرفداران فرهاد هستم ولی اول یک استقلالی دو آتیشه که بخاطر زحمات فرهاد در استقلال او را بعنوان یک اسطوره استقلالی دوست دارم ولی غیرت همیشه در استقلال خواهد بود چون ذات یک باشگاه مردمی وتداوم حضور درآن برای هر بازیکنی داشتن غیرت نسبت به باشگاه است
آواتار محمد رجبی
توسط   محمد رجبی   ۳۸۲۱ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

دوست عزیز

در غیرتی بودن فرهاد شکی نیست!!! اما استقلال بازیکنای باغیرت کم نداره که به عشق استقلال بازی میکنند و میکردند!!! بازیکنایی مثل نکو نام، آندو،پژمان منتظری،سید مهدی و ..... بازیکنای قدیمی هم مثل علی سامره، طالبلو و....... که هیچ وقت، حتی در بدترین شرایط شون حاضر نشدند وحاضر نیستند در لنگ بازی کنند!!!

آق میثم اینایی که اسم بردی درست ولی هیچکدوم به محبوبیت 7 نبوده
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۸۲۰ روز قبل

ما بازیکنان باغیرت زیادی توی تیم داشتیم و داریم .فرهاد فوق العاده بود ولی این باعث نمی شه که بازیکنای قدیمی و جدید استقلال رو بی غیرت بدونیم

آواتار عاطفه خاکباز
توسط   عاطفه خاکباز   ۳۸۱۹ روز قبل

تمتم حرفا درست اما هیچکس مثل کاپیتان نبود.کاپیتان همیشه در دل همه استقلالی های باتعصب میمونه چون غیرتش روی استقلال با بقیه فرق داشت

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۸۱۹ روز قبل
نوشته شده توسط: عاطفه خاکباز

تمتم حرفا درست اما هیچکس مثل کاپیتان نبود.کاپیتان همیشه در دل همه استقلالی های باتعصب میمونه چون غیرتش روی استقلال با بقیه فرق داشت

غیرتش مثال زدنیه اما کاش میشد تاآخر فصل به استقلال کمک کنه تا اینجوری برای هر بازی ترس از کمبود بازیکن نداشته باشیم چون فرهاد به تنهایی یه تیم بود

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۱۸ روز قبل
کارش حرفه ای بود
آواتار مهدیس صمدی
توسط   مهدیس صمدی   ۳۷۵۷ روز قبل

فرهاد با خداحافظیش شب و روزم را مانند هم کرد

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۵۷ روز قبل
فرهاد اگه میدونست اینقدر دوستش دارن بعد رفتن اینقدر براش تاپیک میزنند هرگز نمی رفت
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۵۵ روز قبل

معلوم نیست توی تیم چه اتفاقی افتاده که جواد هم داره میره

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۵۴ روز قبل
بمب که تو استقلال نترکیده حتما با ژنرال مشکل داره که باید حلش کنه نه فرار کنه
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۵ روز قبل
نوشته شده توسط: atiye zalaghi

بمب که تو استقلال نترکیده حتما با ژنرال مشکل داره که باید حلش کنه نه فرار کنه
فکر کنم همه این ستاره ها با حاجی مشکل دارن

آواتار مهدی جوکار
توسط   مهدی جوکار   ۳۷۳۷ روز قبل

بروبچ فرهاد مجیدی2 وارد میشود این شما واین هم * سردار ازمون= مجیدی2 * حاجی بدو تا دیرنشده دیگه ا..