خاطرات آبی دلان

آواتار علی آقاصی
خاطرات آبی دلان
توسط   علی آقاصی   ۳۷۹۸ روز قبل
بد ترین روز زندگی من 92/8/7، روز خداحافظی فرهاد عزیزم،است
آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۹۳ روز قبل

بدون شک بدترین خاطره استقلالیا روز خداحافظی فرهاد خان بوده و اما خاطره خوب زیاده گل دقیقه 90به لنگیا و.......

آواتار اصغر خلیلی
توسط   اصغر خلیلی   ۳۷۸۲ روز قبل

بدترین روز من درگذشت ناصرخان حجاری بودوهمچنین خداحافظی مجیدی .اما امآآآآآآآآآآآآآآآآآآ خاطره شیرینم گلی که فرهاد جون از شییث فرار کرد و به لنگیا آخربازی زد و داد دایی را در آورد هم خاطره خوبم بود.

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۱ روز قبل

بدترین روز من اولین دوره لیگ بود که در بازی آخر ، قهرمانی رو به پرسپولیس تقدیم کردیم . از ملوان واقعا متنقرم

آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۸۱ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

اخ گفتی داغ دلم تازه شد!برا اولین بار اون روز اشکم درامد برا استقلال.

آواتار علیرضا طاقتی
توسط   علیرضا طاقتی   ۳۷۸۰ روز قبل
بدترین خاطره من خداحافظی آقا فرهاد بود و بهترین خاطره ام گل زود هنگام وخراب کردن پنالتی محمد نوری که خرابش کرد
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۷۷۷ روز قبل

بدترین روز من اولین دوره لیگ بود که در بازی آخر ، قهرمانی رو به پرسپولیس تقدیم کردیم . از ملوان واقعا متنقرم

واقعاً روز بدی بود ،همیشه بازی های استقلال با ملوان رو با یک حسه بد تماشا میکنم

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۶ روز قبل

اینم بگم که استقلال در 6 بازی آخر فقط سه امتیاز می خواست که نتونست بدست بیاره . خیلی از بازیکنا و مربیا هم به این موضوع اشاره میکنن و اخیرا مسعود قاسمی هم گفت که خواسته شده بود که پرسپولیس قهرمان بشه

آواتار محیا دهقانی
توسط   محیا دهقانی   ۳۷۴۵ روز قبل
از وقتی فرهاد رفته دیگه فوتبال نگاه نکردم امیدوارم که ی روز به عنوان سرمربی استقلال در اختیار تیم محبوبش باشه وااااااااااااااای فرهاد مجیدی و تصور کنید با کت و شلوار کنار زمین وااااای که چه سرمربی خوشتیپی:)
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۵ روز قبل
نوشته شده توسط: محیا دهقانی

از وقتی فرهاد رفته دیگه فوتبال نگاه نکردم امیدوارم که ی روز به عنوان سرمربی استقلال در اختیار تیم محبوبش باشه وااااااااااااااای فرهاد مجیدی و تصور کنید با کت و شلوار کنار زمین وااااای که چه سرمربی خوشتیپی:)
بازیکن خوب الزاما مربی خوبی نیست .ولی امیدوارم فرهاد بشه

آواتار ملیکا مهاجرانی
توسط   ملیکا مهاجرانی   ۳۷۴۵ روز قبل
فکر کنم با مس کرمان بازی می کردیم . گزارشگر همون اول بازی گفتش که قراره .................................................. اون موقع خیلی ناراحت بودم و یه خورده که چه عرض کنم واقعا استرس داشتم . دقایق 80 بازی بود که برای تعویض به بیرون اومدو لباسش رو در آورد و قلعه نویی رو بغل کرد و بعدش دور زمین دوید و چهار گوشه رو بوسید . " فرهاد مجیدی "
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۳ روز قبل

شما اگه سال 76 یادتون باشه مطمئنا اون موقع بدترین خاطره شما خواهد شد

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۳ روز قبل

منظورم اولین دوره لیگ برتر بود فکر کنم سال 79 یا 80 بود

آواتار مهدیس صمدی
توسط   مهدیس صمدی   ۳۷۳۷ روز قبل

خداحافظی فرهاد عزیز  بدترین خاطره من

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۳۷ روز قبل
بدترین خاطره ی من دربی ای بود که 2-0جلو بودیم همه داشتیم آماده میشدیم واسه کری خوندن واسه لنگیا اما 3تا گل خوردیم اونم تو10دقیقه بنابراین ساکت شدیم و کری خونی هایی که لنگیا برامون کردند را گوش دادیم ولام تا کام حرف نزدیم
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۳۶ روز قبل
نوشته شده توسط: atiye zalaghi

بدترین خاطره ی من دربی ای بود که 2-0جلو بودیم همه داشتیم آماده میشدیم واسه کری خوندن واسه لنگیا اما 3تا گل خوردیم اونم تو10دقیقه بنابراین ساکت شدیم و کری خونی هایی که لنگیا برامون کردند را گوش دادیم ولام تا کام حرف نزدیم
اون روز بدترین روز رحمتی بود . گلهای خیلی مفتی خورد

آواتار امجد رحمتی
توسط   امجد رحمتی   ۳۷۲۳ روز قبل

اره یادمه استقلال با تیم شمالی بازی داشت و لنگ یکی ازتیم هارابرد وقهرمان شد
آواتار امجد رحمتی
توسط   امجد رحمتی   ۳۷۲۳ روز قبل
نوشته شده توسط: اصغر خلیلی

بدترین روز من درگذشت ناصرخان حجاری بودوهمچنین خداحافظی مجیدی .اما امآآآآآآآآآآآآآآآآآآ خاطره شیرینم گلی که فرهاد جون از شییث فرار کرد و به لنگیا آخربازی زد و داد دایی را در آورد هم خاطره خوبم بود.

این کامنت ازهمه کامنت های این تالار جالب تر بود ...واقعا برای استقلالی درگذشت ناصرخانه بدترین خاطره وگلهای فرهاد به لنگ زیباترین خاطره هاست
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۲۳ روز قبل

خدا حافظی فرهاد بدترین خاطره گل آندو به بوریرام بهترینش بوده

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۲ روز قبل
نوشته شده توسط: امجد رحمتی

[quote=majidazar1360]

اره یادمه استقلال با تیم شمالی بازی داشت و لنگ یکی ازتیم هارابرد وقهرمان شد
البته سال 79 بود . با ملوان بود . اون بازیا خیلی مشکوک بود چون ما از 6 بازی 2 امتیاز نگرفتیم .

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۷۲۲ روز قبل

خداحافظی فرهاد......

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۰ روز قبل

باخت به پرسپولیس هم خیلی بد بود

آواتار احسانه رئیس السادات
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۶۹۸ روز قبل

[quote=@!$(ss)$!@]بدترین خاطره ی من دربی ای بود که 2-0جلو بودیم همه داشتیم آماده میشدیم واسه کری خوندن واسه لنگیا اما 3تا گل خوردیم اونم تو10دقیقه بنابراین ساکت شدیم و کری خونی هایی که لنگیا برامون کردند را گوش دادیم ولام تا کام حرف نزدیم

اون روز بدترین روز رحمتی بود . گلهای خیلی مفتی خورد

بدترین خاطره منهم همین بازی بود .دفیقه 76بود که لنگیها 1سومشون استادیوم را ترک کردن و داشتن گریه میکردن و میگفتن چقدر به استقلال ببازیم و من کلی خوشجال بودم که در اخر بازی 3بر2 باختیم .من نمی دونم چی شد هنوز که هنوزه باورم نمیشه و میگم اخه مگه میشه ؟؟؟/روز تلخی بود .گلهای مفتی خوردیم اون هم توسط یکنفر .این مسخره بود ./

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۹۸ روز قبل
منم بدترین خاطرم همون باخت سه دو بود.یادمه غروب پنجشنبه بود وهواهم بارونی بعدبازی مادرو پدرم جایی دعوت بودنورفتن داداشمم اینقدحالش بدبودکه ازخونه زدبیرون ومن موندمو یه شوک بزرگ وزنگایی که لنگیابه خونمون وگوشیم میزدن.اون شب کلی توتنهایی خودم گریه کردم...خاطره ی بددیگمم خداحافظی کاپیتان بودکه ازبس گریه کردمو داد زدم وقتی مامانم منودیدهنگ کرده بود.پرسیداستقلالت باخت؟ولی نمیدونست چیزی که شده خیلی بدتره.تاچندروز وقتی پوستراشو تو اتاقم میدیدم گریم میگرفت وهنوزکه هنوزه بادیدنشون بغضم میگیره...
آواتار ali baghbanian
توسط   ali baghbanian   ۳۵۱۸ روز قبل

بدترین خاطره من خداحافظی آقا ناصر حجازی از این زمین خاکی بود ...

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۵۱۳ روز قبل

دوست دارم عنایتی وسهراب دراستقلال خداحافظی کنن

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۰۵ روز قبل

بد ترین خاطره منم اولیش پرواز ابدی ناصرخان و بعدشم خداحافظی اقا فرهاد.

بهترینشم برد استقلال تو جام حذفی جلوی لنگیا بود.روز 18 اذر که بازی تو 90دقیقه = شد تو وقت اضافه اس اس 3-0برد.واسه این برام 

خاطره انگیزه چون روز تولدم بود.بهترین هدیه عمرمو گرفتم.

آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۴۹۴ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده

بد ترین خاطره منم اولیش پرواز ابدی ناصرخان و بعدشم خداحافظی اقا فرهاد.

بهترینشم برد استقلال تو جام حذفی جلوی لنگیا بود.روز 18 اذر که بازی تو 90دقیقه = شد تو وقت اضافه اس اس 3-0برد.واسه این برام 

خاطره انگیزه چون روز تولدم بود.بهترین هدیه عمرمو گرفتم.

اره منم همون روز بدترین روزم همینه روزی که فرهاد جون خدافظی کرد