لطفا جواب این بازیکن بی ادب و بی جنبه را بدهید .

آواتار مهدی خلیلی شهنا
لطفا جواب این بازیکن بی ادب و بی جنبه را بدهید .
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۷۹۵ روز قبل
پیا صادقیان در مصاحبه با روزنامه 90(92/8/14)گفته این بالا به استقلال خوش میگذره اون پایین به استقلال چطور؟ باید خدمت این بازیکن صدر ندیده عرض کنم که دوست عزیز تیم شما بعد از 110 هفته صدر نشین شده 2- تازه ما دو بازی عقب افتاده هم داریم که اگر به امید خدا ببریم شما رو به زیر میکشیم . 3- عزیزم تازه 2هفته اس که صدر نشین شدید امیدوارم صدر نشینی تون دوام داشته باشه (توی خواب ) 4-تا پایان فصل خیلی مونده و تمام بازیهای برگشت شما تو شهرستانه که تواین بازیها شما خوب میبازین امیدوارم پایان فصل هم همینجوری حرف بزنی .
آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۷۹۵ روز قبل
اصلاحیه پیام صادقیان گفته " این بالا به پرسپولیس خوش میگذره اون پایین به استقلال چطور؟"
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۹۵ روز قبل
نوشته شده توسط: مهدی خلیلی شهنا

یه مشته عقده ای ندید بدید! تقصیری ندارن! لنگیا همشون همینطورن!!! از هواداراشون معلومه دیگه! چه توقعی از بازیکناشون داری!!!؟ انصافا به هم میان!!!

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۷۹۵ روز قبل

پُررویی تو خون این پرس پلیسی هاس، از مدیر عامل گرفته تا هوادارانشون ، تازه این آقا هم از این تازه وارداییه که خودشو گم کرده انگار رفته تو چه تیمی داره بازی میکنه مگه بازی تو پرس پلیس هم این قدر های و هوی داره

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۹۴ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

یه مشته عقده ای ندید بدید! تقصیری ندارن! لنگیا همشون همینطورن!!! از هواداراشون معلومه دیگه! چه توقعی از بازیکناشون داری!!!؟ انصافا به هم میان!!!

منم موافقم تا یه برد شانسی و زورکی میارن مثل ندیده ها شروع میکنن به حرفای مفت.میخوان با این کارا اسطوره بشن هههههههههههههههههههههههه

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۹۴ روز قبل

از نظر فنی بازیکن خوبیه ولی جوگیر شده

اون از رفتارش با نکونام کاپیتان تیم ملی اینم از مصاحبش تازه  بازی با پدیده مشهد تو نود دیدم با حالتی مثل مشت به گردن بازیکن حریف زد

این  جور بازیکنا که توانایی خوبی  هم دارن به هیچ جا نمیرسن مثل شیث یا هاشمی نسب نیکبخت و ....

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۷۹۳ روز قبل
وقتی رشد جایگاه انسان با رشد فکری وذهنی همخوانی نداشته باشد معضلی بوجود میاید به نام پیام صادقیان
آواتار مهدی زارع
توسط   مهدی زارع   ۳۷۹۳ روز قبل

با اینکه از بازیهای تیم خیلب انتقاد کردم ولی از آقای صادقیان یک پرسش داشتم : منظور شما از اون پایین کجاست ؟ هرکی ندونه انگار تیم ما ته ته جدول قرار گرفته . در ضمن تا پایان فصل خیلی مونده آقا پیام این فقط یک نیمش بود .

به امید بازی های خوب و صدرنشینی آبی ترین آبی دنیا

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۸ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

وقتی رشد جایگاه انسان با رشد فکری وذهنی همخوانی نداشته باشد معضلی بوجود میاید به نام پیام صادقیان

آقا خیلی باحال گفتی

آواتار اصغر خلیلی
توسط   اصغر خلیلی   ۳۷۸۱ روز قبل

ببخشید.این یارو" زر" زیاد می زنه وقتی الگوش بشه دایی همینه.یه چندسالی بود ته جدول بودند حالا روزهای ندیدشونو می بینند.البته پایان فصل سرجای قبلیشونند.

آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۸۱ روز قبل
نوشته شده توسط: اصغر خلیلی

اون از بچگی بی عقل بوده شما بدل نگیرین.آی حال میکنم تو کف تیم ملی مونده هه هه هه هه هه ه....

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۱ روز قبل

نیم فصل اول همه بازیهاشون تو استادیوم بوده فکر کردن نیم فصل دوم هم اینجوریه . حالا معلوم میشه

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۷۵۳ روز قبل
نوشته شده توسط: حسین کلاته بابایی

اون از بچگی بی عقل بوده شما بدل نگیرین.آی حال میکنم تو کف تیم ملی مونده هه هه هه هه هه ه....

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۵۲ روز قبل

برعکس شما من میگم به درد تیم ملی می خوره ولی فعلا که دور دور دورگه هاست