حفظ توپ

آواتار مهدی خلیلی شهنا
حفظ توپ
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۷۹۳ روز قبل

هیچوقت استقلال رو اینقدر ضعیف و ناتوان ندیده بودم .تیمی که حتی 5 پاس درست و حسابی هم رد و بدل نمیکنه . بیشترین پاسهایی که رد وبدل میشه بین مدافعین و دروازه بان تیمه .

مثلا اگر تو همین بازی امروز پاسهای رو به جلو و خطرناک توی عمق میتونستن ارسال کنن دیگه ترکتوریها جرات نمیکردن بی محابا و با نفرات زیاد به دروازه استقلال حمله کنن .

من نمیدونم اینا تو تمرینا چیکار میکنن که وقتی توپ بهشون میرسه تا تو پرس قرار میگیرن سریع توپ رو خراب میکنن . فقط آندو و ساموئل و نکونام و منتظری خوب میتونن حفظ توپ کنن .

واقعا قلعه نویی و دستیالراش  باید تو این زمینه بیشتر به بازیکنا تذکر بدن و باهاشون کار کنن

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۹۳ روز قبل

بنظر من، مشکل ما همون مشکل سابق،،،! یعنی بازیسازه!!!! که اجازه میدیم حریف مکرر به دروازه ما نزدیک بشه!!!

آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۹۲ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

مشکل استقلال نبود  دو گوششه که تمام حملات از این دوسمته طبیعیه وقتی نیستن برنامه برای بازی سازی ندارن  و وقتی که حمله ای صورت نگیره تیم حریف ازادانه حمله میکنه وبا پرس توپا رو خراب میکنه چون دیگه خیالش از دفاعش راحته ومیدونه حمله ای در کار نیست

آواتار مهدی زارع
توسط   مهدی زارع   ۳۷۹۲ روز قبل

من ادعای حرفه ای وبودن ندارم ولی با نظر دوستان موافقم و به نظرم مسئولین باشگاه ولی آقای قلعه نویی آنچنان مردم را دست کم گرفته اند که آقای قلعه نویی در پاسخ خبرنگار می گوید اگر شما فکر می کنید ما در برابر تراکتور ساز یبد بازی کردیم من دیگر جوابی برای شما ندارم ، و این یعنی ایشان انگار مردم را خیلی دست کم گرفته و فکر میکند نام باید باعث شود تا به همه توهین کند و خود را از همه بالاتر ببیند . ولی در مورد تیم باید بگم که حرف شما کاملا درست است بازیکنان تیم حتی توانایی حفظ توپ برای چند ثانیه را هم ندارند و در مورد خرید بازیکنان هم اگر چیزی نگیم بهتره.

به هر حال ماکه هرچی گفتیم گوش شنوایی نبود از باتجربه ها هم هرکسی انتقادی میکند با واکنش عجیب مسئولین و کادر فنی روبرو میشود .

موفق باشید

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۷۷ روز قبل

با این تیم نیمه جان ، این نتایج خیلی خوبه ولی من به این خرید بازیکن پرسپولیسی خیلی معترضم