خرید اولادی

آواتار حامد بلوچ
خرید اولادی
توسط   حامد بلوچ   ۳۷۹۰ روز قبل

بچه ها شنیدید دارند اولادی را جذب می کنند................. بابا چرا هرچی لنگی است میارند تیم ما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آواتار مرتضی تقوی پور
توسط   مرتضی تقوی پور   ۳۷۹۰ روز قبل

باید به نظر امیر خان احترام گزاشت

آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۷۹۰ روز قبل
اصلا خرید خوبی نیست . شما عملکرد او در تیم نفت را ببینید . در ضمن او دیگر اولادی چند فصل قبل نیست که با حرکات خود دفاع تیمها را آزار دهد . شرایط سنی و بدنی او شاهد مدعا ست . همینطور ما در شرایط کنونی استقلال اکبر پور را داریم که بسیار جنگنده تر از اولادی است .برهانی را داریم که گلزن تر از اوست و ... بازیهای تیم ملی ب را در چند ماه گذشته ملاحظه کرده اید . آیا عملکرد مثبتی از این بازیکن دیدید؟ به هر حال اگر این خرید قطعی شود کاملا مشخص میشود که مسئولان تیم دلسوز استقلال نیستند .
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۹ روز قبل

بابا اینا هم دیگه شورشو درآوردن . آخه این چه خریدیه ؟ آقای فتح الله زاده ؟ این تیم استقلاله نه تیم دوم پرسپولیس . هر چه زودتر اولادی رو بنداز بیرون

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۸۹ روز قبل

با خرید کبه ناراحت شدم بعدش رفتن از اون بدتر آوردن

اولادی رو میخواین چی کار؟

خریدای این فصل به جز اندو همه بد بودن

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۸۹ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

بابا اینا هم دیگه شورشو درآوردن . آخه این چه خریدیه ؟ آقای فتح الله زاده ؟ این تیم استقلاله نه تیم دوم پرسپولیس . هر چه زودتر اولادی رو بنداز بیرون

شما درست متوجه شدی باید استعفا بده بره

اصلا امیر قلعه نوعی هیچ نظری نداده که   در جریان  خرید هم نبوده یهویی اتفاق افتاده

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۸۸ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

با خرید کبه ناراحت شدم بعدش رفتن از اون بدتر آوردن

اولادی رو میخواین چی کار؟

خریدای این فصل به جز اندو همه بد بودن

اینا دیگه چه بازیکناییه؟؟؟بابا پاک شدیم مسخره دست لنگیها!!بازیکن جوون توی لیگ رو ول کردن این لنگیهای بازنشسته رو گرفتن.خدا به دادمون برسه

آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۷۸۸ روز قبل

دوستان عزیزم سلام . این سرمربی و مدیر عامل که ول کن معامله نیستند. شما هم اینقدر خودتون رو عذاب ندید .بذارین استقلال رو تبدیل به کانون بازنشستگان پرسپولیس کنن.اصلا برن سهراب انتظاری .مهرزاد معدنچی .ادموند بزیک . حسین بادامکی . ....رو جذب کنن و فکر کنن که داران بمب میترکونن.

آواتار امیر جودت حاجی بهزاد
توسط   امیر جودت حاجی بهزاد   ۳۷۸۷ روز قبل

برین بازیکنان جوان بیارین اقای فتح اله زاده خواهش میکنم بازیکن جوان فقط........

داش امیر

آواتار حمیده سادات علوی
توسط   حمیده سادات علوی   ۳۷۸۷ روز قبل

میارند که ثابت بشه لنگی بازیکن تخریب کنه و بی معرفت که از تیمش میزنه میاد استقلال

آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۸۶ روز قبل
نوشته شده توسط: حمیده سادات علوی

با این  کار دارن استقلال رو نابود میکنن درست کاری که لنگیا چند سال پیش کردن و تا چند سال ته جدول بودن

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۸۵ روز قبل

[quote=majidazar1360]

شما درست متوجه شدی باید استعفا بده بره

اصلا امیر قلعه نوعی هیچ نظری نداده که   در جریان  خرید هم نبوده یهویی اتفاق افتاده

من بعید میدونم بدون نظر امیرخان کسی رو جذب کرده باشن؟؟؟!!! یعنی امیرخان از اون دسته آدما نیست که یه همچین اجازه ای بده!!!

البته،،، موافق خریدها هم نیستم!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۵ روز قبل

دوستان تعبیر قشنگی داشتن . استقلال شده کانون بازنشستگان پرسپولیس . لعنت به اولادی

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۷۸۵ روز قبل

مگه میشه سرمربی تیم از خریدا بی خبر باشه  اونم قلعه نوعی

امیر خان می بایست توی نیم فصل  طرز فکرش رو ریکاوری کنه نه بازیکنارو

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۸۵ روز قبل

دوستان من اونو پست با طعنه  به کسایی نوشتم که بی  خود و بی جهت از مدیر عامل انتقاد میکنن

فتح ا.. زاده که سر خود بازیکن نیاورده

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۸۵ روز قبل

دوستان من اونو پست با طعنه  به کسایی نوشتم که بی  خود و بی جهت از مدیر عامل انتقاد میکنن

اینو هستم...!

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۷۸۴ روز قبل

چه  جالب ، من با دیدن اون پست از شما، تعجب کردم !!!!!!!!!!!!!!!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۴ روز قبل

قبلا امیرخان همیشه در کنار تیم بود اما الان تا فرصت میشه میره اروپا عشق و حال . نه از بدنسازی خبری هست نه از .... این آدم دیگه اون امیر سابق نیست

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۸۳ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

قبلا امیرخان همیشه در کنار تیم بود اما الان تا فرصت میشه میره اروپا عشق و حال . نه از بدنسازی خبری هست نه از .... این آدم دیگه اون امیر سابق نیست

این همون امیرخانیه که شما کلی ازش طرفداری میکردی!!!؟؟؟

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۲ روز قبل

من خیلی دوستش دارم ولی خیلی عوض شده . این اون امیر سابق و دوست داشتنی ما نیست