جانشین دایی را شما انتخاب کنید

آواتار بهرام معظمی
جانشین دایی را شما انتخاب کنید
توسط   بهرام معظمی   ۵۴۷۷ روز قبل
علی کفاشیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس با تائید خبر برکناری علی دایی از سمت مربیگری تیم ملی تاکید کرد: با توجه به اینکه در زمان محدود باید 3 مسابقه رسمی و 3 دیدار دوستانه برگزار کنیم ترجیح می دهیم در این وضعیت حساس از میان مربیان ایرانی که شناخت خوبی از فوتبال کشور دارند یکی را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کنیم.
رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: چند گزینه مد نظر ما است که در جلسه امروز بررسی می‌کنیم. افشین قطبی یکی از گزینه های هدایت تیم ملی ایران است اما تاکنون تماسی با وی نداشتیم.
کفاشیان درباره نحوه عملی کردن تعهدات فدراسیون فوتبال در خصوص دایی گفت: قبل از دیدار با عربستان به همه تعهداتی که به علی دایی داشتیم عمل کرده و به طور رسمی از امروز قرارداد دایی با فدراسیون به پایان رسیده است. من امروز صبح با دایی تماس گرفتم و از زحماتی که وی برای تیم ملی کشیده تشکر کردم.
کفاشیان در پاسخ به این سئوال که آیا احتمال حضور یک مربی خارجی روی نیمکت تیم ملی ایران وجود دارد یا خیر، چنین عنوان کرد: به دلیل محدودیت زمانی نمی توانیم مربی خارجی به تیم بیاوریم. هدف ما حضور یک مربی داخلی که شناخت کامل و تجربه بالایی دارد؛ است.
وی افزود: در دیدار دوستانه برابر سنگال روته مولر به همراه سایر اعضای فنی غیر از علی دایی هدایت تیم ملی را بر عهده خواهد داشت اما اگر تا فردا گزینه ای نهایی شود مسئولیت سرمربیگری را به مربی جدید واگذار خواهیم کرد.
رئیس فدراسیون درباره نحوه بر کناری دایی گفت: این تصمیم همه اعضای هیات رئیسه بود که امروز به این نتیجه رسیدند. ما مقابل عربستان شکست بدی را تجربه کردیم. با وجود همه مشکلات به آینده امیدوار هستیم. بازیکنان ایرانی نشان دادند که در مواقع دشوار کارهای بزرگی انجام می دهند. امیدوارم با کسب 3 پیروزی مقابل کره شمالی، کره جنوبی و امارات راهی جام جهانی 2010 شویم.
آواتار بهرام معظمی
توسط   بهرام معظمی   ۵۴۷۷ روز قبل
قطبی از بقیه بهتره
آواتار saman karimifar
توسط   saman karimifar   ۵۴۷۷ روز قبل
نوشته شده توسط: بهرام معظمی

قطبی هم شد مربی؟؟؟

آنالیزور سابق محبوبه قلبه لنگی های بی عقله!!!!

آواتار ابولفضل طیبی
توسط   ابولفضل طیبی   ۵۴۷۷ روز قبل
تیم ملی یک سرمربی شجاع میخواهد نه فردی ترسو و فراری
آواتار nima karimi
توسط   nima karimi   ۵۴۷۶ روز قبل

با سلام

من هم زیاد با انتخاب مربی ترسو و فراری موافق نیستم

آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۵۴۶۰ روز قبل

تیم ملی مربی نداشته باشه بهتره چون که هنوز نیامد باید جم کنه بره با این فدراسیون مسخره وباند باز

آواتار سعید سجادی
توسط   سعید سجادی   ۵۴۵۶ روز قبل
ناصر حجازی