باخت مقابل ام صلال

آواتار جلال سخدری
باخت مقابل ام صلال
توسط   جلال سخدری   ۵۴۹۷ روز قبل
به نظر شما باخت تیم استقلال در مقابل ام صلال چیست؟
آواتار جلال سخدری
توسط   جلال سخدری   ۵۴۹۷ روز قبل
با سلام خدمت آقای قلعه نوعی
علل باخت استقلال در مقابل ام صلال :
1- استقلال تا پشت 18 قدم به خوبی پیش می امد اما به علت عدم تحرک کافی در نزد مهاجمان خود دارای قدرت کافی برای شکستن خط دفاعی تیم حریف نبود.
2- به نظر اینجانب حسین کاظمی تلاش زیادی نمود و در تخریب حملات تیم ام صلال موفق بود ولی در ارسال پاس بسیار کم دقت عمل نمود و اکثر پاسهای ایشان اشتباه بود.
3- داوری مسابقه به علت عدم تمرکز و خصوصا اشتباه در خطا بر روی برهانی و اواناژ مناسب و نیز کمک ضعیف در اعلام افساید اشتباه
4- عدم هماهنگی مناسب جان واریو و روانخواه
آواتار فضل الله نوری
توسط   فضل الله نوری   ۵۴۹۷ روز قبل

من نمیدونم آقای قلعه نوئی دیگه چیومیخوادبهونه کنه استقلال حذف شدولی این آقانمیخوادقبول کنه اشتباه میکنه.اینم چوب لجبازی باجباری

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۴۹۷ روز قبل

با سلام

امیرخان قدرت بازی در میدان  آسیایی را ندارد استقلال در این بازی میانه میدان را نداشت و سردرگم بود امیرخان از نتیجه تیمش راضی است آیا با خود سوال کرده برای چی میگه من از نتیجه بازی راضی هستم دیگر فرصتی نیست همین جوری تمام بازیها رو خراب میکنه کاسه کوزه رو بر سر داور میندازه ،چرا استقلال از همون اول هجومی بازی نکرد چرا باز علیزاده رو آورد استقلال هافبک وسط نداشت اگه جباری نیست آیا کسی دیگه در این پست نیست.

آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۴۹۷ روز قبل

فکر میکنم یکی از ضعیف ترین بازی های استقلال همین بازی بود

همه بد بازی کردن مخصوصأ هافبکا

داورم اصلأ خوب نبود به نظر من 1 پنالتی نگرفت و آوانتاژم بلد نبود

آواتار مهناز نعمتی
توسط   مهناز نعمتی   ۵۴۹۶ روز قبل

استقلال بازیکن با تجربه نداره،فقط همین

آواتار نیما موحدی
توسط   نیما موحدی   ۵۴۹۶ روز قبل
دلیل اصلی باخت به ام صلال نبود اعتماد به نفس کافی بین بازیکنان بود  وگرنه همین تیم روز جمعه در تهران بازی قابل قبولی مقابل ملوان ارائه کرد.