اقا قلعه نوعی شهامت را با خود به سفرها و بازیهای بزرگ ببر

آواتار حمید رضا اسحاقی
اقا قلعه نوعی شهامت را با خود به سفرها و بازیهای بزرگ ببر
توسط   حمید رضا اسحاقی   ۵۴۸۸ روز قبل

با سلام خدمت تمام هواداران . من به عنوان یک هوادار از امیر خان خواهشی دارم و ان اینست که نگاهی به دوره قبلی که مربی استقلال بودند بیاندازند و به اصل خویش برگردند زمانیکه استقلال با بازیهای هجومی حتی باخت با اختلاف دو گل را با برد عوض میکرد.حال چرا این مربی با این خصوصیات به روزی افتاده که در اغلب بازیهای حساس برای گل نخوردن و نباختن وارد زمین شده حتی زمانیکه تیم هم جلوست با بدترین تعویضها نتیجه را به حریفان واگذار میکند.بازیهایی از قبیل رفت و برگشت در برابر پرسپولیس و همین بازیهای اسیایی از همین نمونه بازیهاست.جالب اینکه اشتباهات خود در نحوه چینش ترکیب و انتقادات کارشناسان را هم قبول نمیکنند.در ضمن خواهش میکنم برای اعتلای نام استقلال دست از لجبازی با جباری برداشته و از وی در ترکیب استفاده کنید.

آواتار ژیلا  عباس پور
توسط   ژیلا عباس پور   ۵۴۸۸ روز قبل
aghay ghale noee eshtebahatash ra ghabool nemikonad..tars az bakht nazasht khoob bazy kone.tanha dah daghighe akhar hamle mi .kardim
آواتار nima karimi
توسط   nima karimi   ۵۴۸۸ روز قبل
نوشته شده توسط: ژیلا عباس پور

aghay ghale noee eshtebahatash ra ghabool nemikonad..tars az bakht nazasht khoob bazy kone.tanha dah daghighe akhar hamle mi .kardim

دوست عزیز  لطفا فارسی بنویس!

آواتار سجاد جعفری زاده
توسط   سجاد جعفری زاده   ۵۴۷۸ روز قبل

آقای قلعه نوعی نمی دانم چرا تا این حد روی سیستم منسوخ شده 3-5-2 اصرار دارد نگاهی به بازی های استقلال در لیگ نشان می دهد قلعه نوعی در مقابله با مربیان بی سواد همیشه موفق بوده ودرمقابل مربیانی که با دانش روز فوتبال آشنا هستند مثل جلالی به مشکل خورده چون اونها ضعفهای 3-5-2 را بلد بوده و استقلال را در منگنه می گذارند حال چه رسد به مربیان بزرگی که در کشورهای عربی کار می کنند

استقلال وقلعه نوعی تا زمانی که روی 3-5-2 اصرار کنند در آسیا ناکام مطلق خواهند بود

آقای قلعه نوعی تو رو به خدا خسته شدیم

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۴۷۴ روز قبل

استقلال فقط باید هجومی باشه من نمیدوم خودش میگه ما فقط به فکر اختلاف گل زیاد هستیم باز میاد دفاعی بازی میکنه تازه یدالله اکبری رو  برای چی گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟ تیمی که هافبک وسط نداره جباری حالا یا مصدومه یا باهم لج هستن حداقل یدالله اکبری میتونست مرحمی برای نداشتن میانه میدان باشه. امیر بخاطر نتیجه هم شده باید یکدنگی و لجبازی شو کم کن نمیدونم اگه بدرد نمیخورن خوب برای چی رو نمیکت هستن.