شرمنده استقلال و هوادارانش هستم هنوز هم میتوان قهرمان شد

آواتار محمد عسگری
شرمنده استقلال و هوادارانش هستم هنوز هم میتوان قهرمان شد
توسط   محمد عسگری   ۵۴۸۴ روز قبل

بخاطر استقلال و هوادارانش از این موضوع که بعد مساوی فولاد زدم صرف نظر میکنم و امیدوارم بازیکنان و مربی این تیم جدا و دور از حاشیه به فکر قهرمانی استقلال باشند به امید قهرمانی .هنوز هم میتوان قهرمان شد و هیچ چیز تمام نشده .

عشق فقط آبی به امید قهرمانی و خوشحالی آبی دلان

آواتار nima karimi
توسط   nima karimi   ۵۴۸۴ روز قبل

با سلام

محمد جان میشه یه کم در باره لجبازی امیر خان بیشتر توضیح بدی ؟؟؟

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۴۸۳ روز قبل

با سلام خدمت s.s عزیز

این مطلب رو هم ازش صرف نظر میکنم تا کسی از نوشته من وارد حاشیه نشه

به خدا فقط موفقیت استقلال من و همه هواداران رو خوشحال میکنه اگه حرفی هم میزنیم جز فشار و استرس روحی چیزه دیگه نیست باز هم ازت ممنونم

بیایم همه با هم برای قهرمانی تیم محبوبمون دعا کنیم

به امید قهرمانی استقلال عزیز

آواتار nima karimi
توسط   nima karimi   ۵۴۸۳ روز قبل

با سلام

از اینکه حالا منطقی تر فکر می کنی ممنون اما بدون هنوز چیزی تمام نشده خیلی از قهرمانی ها در دقیقه 90 اتفاق افتاده مثل پارسال پس ناامید نباش و دعا کن 2 بازی بعدی رو ببریم الان ما فقط باید این 2 تارو ببریم و به چیزه دیگه کاری نداشته باشیم

آواتار ruhi m
توسط   ruhi m   ۵۴۸۳ روز قبل

بخدا بدجوری به دلم افتاده هم از گروهمون میریم بالا هم قهرمان میشیم

فدای هر چی اس اسی

آواتار nima karimi
توسط   nima karimi   ۵۴۸۳ روز قبل

گروهبان دوم  mohammad59  عزیز

ضمن تشکر از درک و موقعیت شناسی شما امیدوارم تیم استقلال با تلاش خود موجب شادی شما هواداران را فراهم نماد .

در پایان از انتقاد پذیری شما نیز تشکر ویژه دارم . 

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۴۸۳ روز قبل
از شما دوستان عزیزmohammad59 وruhi به خاطر استقلالی بودن وصبرتان تشکر میکنم.رضا
آواتار حمید شریفی
توسط   حمید شریفی   ۵۴۸۰ روز قبل

نمیشه همه تقصیرارو هم گردن امیر خان انداخت اون با فروتنی همه چیزو گردن میگیره اما مقصر نیست

امیر خان وظیفش ساختن تیمه که تیم خوبیم ساخت اما نمیتونه با نا داوری یا عواملی دیگه مثلا علیزاده که به تنهایی 6-7 امتیازو از استقلال گرفت یا حاشیه ههای که جواد زرینچه و دارو دستش درست کردن بجنگه

امیر میتونست به علیزاده بازی نده اما اونهم انتظار نداشت که علیزده بازی با پرسپولیس اون حرکت و بکن یا بازیهای دیگه

آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۵۴۷۹ روز قبل

کاری کردیم به اگر واماکشیده بشه هم قهرمانی لیگ هم صعودبه مرحله بعد آسیا خدا کنه یکیش بشه