چرا نیمتوانیم از برد دفاع کنیم

آواتار جهاد جمالی
چرا نیمتوانیم از برد دفاع کنیم
توسط   جهاد جمالی   ۵۴۶۰ روز قبل
من از برادران و خواهران استقلالی ام میخواهم که  سبب این شکست در دقیقه آخر و یا در وقت اضافی بگویند چرا دفاع ما نمیتونه برای یک دقیقه مقاومت کنه و ضعیف ظاهر میشه   آخر ما هم حقی داریم و قهرمانی میخواهیم   ببینید یک قرمزی اینجا در کشور ما بحرین برای مساوی استقلال شیرینی  به مردم میده و خوشحاله از اینکه ما قهرمان نشیم  بیچاره ها خودشون که دست شون نمیرسه حالا برای  شکست ما از تیمهای دیگر هم خوشحالی میکنند    ببینیم شما چه میکینید    دیدیم و شنیدیم   در مقابل تیم استقلال اهواز  چه به سرشون اومد    گفتند ما نمیخواهیم برد  به آسیا فکر میکنیم      گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده   ههههههههههه   2 - 1
آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۴۶۰ روز قبل
به علت بی تجربه بودن تیم و کادر فنی البته منظورم جوان بودن تیم، استقلال استحکام و تدبیر کافی برای دفاع کردن از گل زده خود در مقابل حریف رو نداره شاید بعد گل فکر میکنن بازی رو بردن
آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۵۴۶۰ روز قبل

چون قبل از سوت بازی همه چیزو تموم شده میدونیم

آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۴۵۹ روز قبل

استرس گل نخوردن و کشیدن تو دفاع و از همه مهم تر داوری

pp حق دارن ناراحت باشن مس بره آسیا اونوقت اینا با این همه مهره و پول پنجم باشن,جام حذفیم سپاهان دخلشونو میاره .

آواتار مانا کاشانی نژاد
توسط   مانا کاشانی نژاد   ۵۴۵۹ روز قبل
نداشتن دفاع مستحکم. ودلیل دیگر اینکه چون دقایق آخر است همه چیزو تموم شده می دانند ویادشان رفته تا لحظاه ای که سوت پایان نخورده بازی هنوز جریان داره
آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۴۵۸ روز قبل

من نظر bardia و1386  را قبول دارم به خصوص نظر 1368

که واقعا حرف دل من است.رضا

آواتار نیلوفر رسولی
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۴۴ روز قبل
 هر وقت استقلال می کشه تو دفاع کاره تیم دیگه تمومه بابا این تیمی که دفاع کردن بلد نیست بهتره اصلاً نره تو لاک دفاعی....................... دفاع یعنی دفاعه چلسی مقابل بارسا اگه این بازی ما به جای چلسی بودیم این جوری  تدافعی بازی می کردیم یه 20،30 تایی گل می خوردیم
آواتار میثم دادار
توسط   میثم دادار   ۵۴۳۶ روز قبل
باید دفاع خوب بیاریم.سیستم رو هم تغییر بدیم