تعداد کم تماشاگران!!!!

آواتار لیلا جوکار
تعداد کم تماشاگران!!!!
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۹۳ روز قبل

دوستان نمیدونم با وجود اینکه بازی جمعه بود تماشاگران دیروز کم به ورزشگاه رفتن!!این مساله چند وقتی که دیده میشه.به نظرتون دلیلش چیه؟آیا رفتن کاپیتان نیست؟

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۹۳ روز قبل

تاثیرش خیلی زیاده

دیگه خودم به شخصه انگیزه ای برا رفتن ندارم

برم بازی اولادیو ببینم؟

یادش بخیر وقتی بازیکنا واسه گرم کردن میومدن زمین هوادارا با چه شوقی مجیدیو صدا میزدن

به سمتمون که میومد به حد انفجار میرسیدیم

(( فرهاد مجیدی دوست داریم ما دوست داریم ما ))

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۹۳ روز قبل

یکی از اثرات گرفتن بازیکن رقیب به بهانه حرفه ای بودن همینه .اگه حرفه ای بودن اینه  ما حرفه ای گری دوست نداریم. تعصب دوست داریم

آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۷۹۲ روز قبل
برن که چی ببینن .توی آزادی حریف از ما سرتر بود .همون بهتر که فقط نتیجه بازیها رو از اخبار ببینیم و بشنویم تا اعصابمون خراب نشه .
آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۹۲ روز قبل
نوشته شده توسط: مهدی خلیلی شهنا

با اینکه حالم گرفته شد از دیدن خاله بازی  بجای فوتبال اما عزیزان تهرانی خواهش میکنم تبم رو تنها نزارین. ما حسرت دیدن بازیای استقلال رو از نزدیک  داریم اونوقت شما نمیرین ورزشگاه؟لنگیا تیمشون فصل پیش ته جدول بود اما بازم از ما بیشتر تماشاگر داشتن.واقعا خجالت داره درسته اونا بد بازی میکنن اما کم کاری از ما هم هست که نمیریم ورزشگاه تا جو سنگینی برا حریف بسازیم.وانگیزه ایجاد کنیم و تو بازی اگه بد بودن بیادشون بیاریم تیم استقلاله نه تیم دسته دومی با ورزشگاه خالی که معلومه چجوری بازی میکنن.

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۹۲ روز قبل
نوشته شده توسط: حسین کلاته بابایی

با اینکه حالم گرفته شد از دیدن خاله بازی  بجای فوتبال اما عزیزان تهرانی خواهش میکنم تبم رو تنها نزارین. ما حسرت دیدن بازیای استقلال رو از نزدیک  داریم اونوقت شما نمیرین ورزشگاه؟لنگیا تیمشون فصل پیش ته جدول بود اما بازم از ما بیشتر تماشاگر داشتن.واقعا خجالت داره درسته اونا بد بازی میکنن اما کم کاری از ما هم هست که نمیریم ورزشگاه تا جو سنگینی برا حریف بسازیم.وانگیزه ایجاد کنیم و تو بازی اگه بد بودن بیادشون بیاریم تیم استقلاله نه تیم دسته دومی با ورزشگاه خالی که معلومه چجوری بازی میکنن.

آرخ منم میگم نباید تیم رو تنها بزاریم تورو خدا شما که اونجایین برین ورزشگاه هرچند بچه ها ضعیف کار کردن.اما نباید تنها باشن

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۹۲ روز قبل

من بعنوان یه هوادار که هنوز به ورزشگاه نرفتم نمیتونم اظهار نظر کنم!!! اما با این دوستمون 2293 موافقم!!! انصافا لنگیا با اینکه یک دهم ما هم مقام نمیارن، بیشتر از ما به ورزشگاه میان!!! البته شاید این بخاطر اشباه شدن ما از کسب مقام و افتخار باشه! که بنظر من اصلا خوب نیست!!!

(ببخشید اگر غلط املایی دارم!!!)

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۹۲ روز قبل

در جواب باید بگم که همونطور که ما باید بریم استادیوم تیم هم باید به ما انگیزه بده . وقتی بازیکنای بی کیفیت رو استخدام می کنن و بازیکن متعصب رو میذارن کنار با چه انگیزه و شوری بریم استادیوم . من که دیگه نمیرم و از دوستان تقاضا دارم در اعتراض به وضع موجود (نگرفتن بازیکن متعصب) به استادیوم نرن

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۹۱ روز قبل

دوست عزیز شما هم یه دو سه باری بری  ورزشگاه تیم افتضاح بازی کنه موقع ترک استادیوم با خودت عهد میبندی دیگه از این اشتباها نکنی

یه حس خیلی بدیه باید تجربش کنی تا متوجه شی این مطالبو کلی گفتم حالا به اینا نبود مجیدی بودن اولادی قیمت بلیت مشکلات رفت و آمد سردی هوا و... اضافه کن شاید نظرت عوض شه

در مورد لنگیا هم تعداد اونا بیشک بیشتره باید قبول کنیم

آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۹۰ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

باز خوبه اعتراف میکنی لنگیا از ما بیشتر میرن استادیوم.اونا که چند ساله رنگ اسیا رو ندیدن تو این چند سال به هر تیمی بگی باختن از خود استقلال 4 بار پشت هم باختن.اما بازم تیمشون رو تنها نمیزارن اگه جای اونا بودی حتما دیگه فوتبال نگاه نمیکردی ها؟اینو هم یادت باشه که کلا فوتبال ما همینه هیچ تیمی چشم نواز زیبا بازی نمیکنه مشکل استقلال تنها نیست.استقلال فرقش با بقیه تیما طرفدارشه که اونم داره کم کم کمرنگ میشه  درست مثل کمرنگ شدن غیرت بازیکن .پس زیاد به ااین بازیکنا نباید خرده بگیریم که پولکی شدن و غیرت ندارن.چون ماهم داره غیرتمون کمرنگ میشه و تیممون رو تو ورزشگاه خودش که باید جهنم باشه تنها میزاریم تا تیمای ته جدولی بیان ازش امتیاز بگیرن .اونم استقلال بزرگ رو که  تمام اسیا تو حسرت قهرمانیاشو طرفداراشن .تمام اسیا به طرفداراش میشناسنش.نمیدونن تادو بازی بد باشن هیچکس نمیره ورزشگاه و خودشون میشن قاتل تیمشون.غیرت ماهم داره نم میکشه.

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۹۰ روز قبل

من با بازی تیم زیاد کار ندارم ولی بازیکنا که به ما مربوط میشن . واقعا من بایدبرم بازیکن قدیمی پرسپولیس رو که عاشق پرسپولیسه ببینم . هرگز نمیرم . ضمنا مگه ی نفر از مدیرای استقلال میاد سایت که به ماسر بزنه و از نظرات ما آگاه بشه و اونو منعکس کنه . پس دیدی ما حق داریم که نریم استادیوم

آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۸۸ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

چه ربطی داره؟تو عاشق استقلالی یا مسئولین استقلال که چون نمیان اینجا سری بزنن تو هم نمیری ورزشگاه؟بعدشم اینجا هیچکس سر نمیزنه ونخواهد زد.اصلا من شک دارم که خبر دارن همچین سایتی هم به اسم استقلال هست یانه.اینجا فقط ما هواداران دور هم جمع میشیم و درباره تیم حرف میزنیم.اونی که همیییییییییییشه میمونه استقلاله نه مسئولین استقلال و بازیکنایی که میان.درسته پرسپولیسیا امدن اماه دلیل نمیشه نریم ورزشگاه.پرسپولیسم کم از بازیکنای ما نگرفته همین حسینی و حاتمی و سید صالحی اما هیچوقت از این حرفانمیزنن.حاتمی که عکس داره که بالباس استقلال 4رو با انگشتاش نشون داده

آواتار علیرضا طاقتی
توسط   علیرضا طاقتی   ۳۷۸۷ روز قبل
همش تغسیر این تماشا گراس که نمیان ور زشگاه البته من دوست دارم بیام ورزشگاه بیلیت vap هم دارم ولی بابام منو نمیبره ورزشگاه
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۷ روز قبل

خودت جواب خودتو دادی . عکس العمل تماشاگرا نسبت به بازیکنا و بازی تیمشون حضور در استادیومه . وقتی 2هزار نفر میرن استادیوم معنیش اینه که : هرچند ما بالای جدولیم ولی از تیم و خصوصا خرید بازیکنا راضی نیستیم . پیشنهاد میکنم حتما ی بار برو استادیوم اونموقع متوجه حرف من میشی

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۸۶ روز قبل

باز خوبه اعتراف میکنی لنگیا از ما بیشتر میرن استادیوم.اونا که چند ساله رنگ اسیا رو ندیدن تو این چند سال به هر تیمی بگی باختن از خود استقلال 4 بار پشت هم باختن.اما بازم تیمشون رو تنها نمیزارن اگه جای اونا بودی حتما دیگه فوتبال نگاه نمیکردی ها؟اینو هم یادت باشه که کلا فوتبال ما همینه هیچ تیمی چشم نواز زیبا بازی نمیکنه مشکل استقلال تنها نیست.استقلال فرقش با بقیه تیما طرفدارشه که اونم داره کم کم کمرنگ میشه  درست مثل کمرنگ شدن غیرت بازیکن .پس زیاد به ااین بازیکنا نباید خرده بگیریم که پولکی شدن و غیرت ندارن.چون ماهم داره غیرتمون کمرنگ میشه و تیممون رو تو ورزشگاه خودش که باید جهنم باشه تنها میزاریم تا تیمای ته جدولی بیان ازش امتیاز بگیرن .اونم استقلال بزرگ رو که  تمام اسیا تو حسرت قهرمانیاشو طرفداراشن .تمام اسیا به طرفداراش میشناسنش.نمیدونن تادو بازی بد باشن هیچکس نمیره ورزشگاه و خودشون میشن قاتل تیمشون.غیرت ماهم داره نم میکشه.

پس اونایی که نمیرن ورزشگاه بی غیرتن

شما هم که مسافت زیادی دارین جز دسته با غیرتا هستین

آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۸۵ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

[quote=2293]

پس اونایی که نمیرن ورزشگاه بی غیرتن

شما هم که مسافت زیادی دارین جز دسته با غیرتا هستین

نگفتم همه .گفتم اونایی که بخاطر امدن بازیکن قدیم لنگیا به استقلال یا بد بازیکردن استفلال و از این قبیل بهانه ها نمیرن ورزشگاه.

آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۸۵ روز قبل

خودت جواب خودتو دادی . عکس العمل تماشاگرا نسبت به بازیکنا و بازی تیمشون حضور در استادیومه . وقتی 2هزار نفر میرن استادیوم معنیش اینه که : هرچند ما بالای جدولیم ولی از تیم و خصوصا خرید بازیکنا راضی نیستیم . پیشنهاد میکنم حتما ی بار برو استادیوم اونموقع متوجه حرف من میشی

اصلا معلومه توچی میگی؟؟/من میگم حالا که خریدن خرابن اصلا مثل لیگ 3بازی میکنن باشه قبول اما تو اگه هواداری باید بخاطر عشقت بری ورزشگاه همونجور که لنگیا چند سال تیمشون ته جدول بود بازم میرفتن.اصلا امسال بدن سال قبل رو چی میگی که تیم قهرمان شد اما چرا هیچ وقت نشد از لنگیا بیشتر تماشا گر داشته باشن؟حتما سال قبل هم بد بودن؟بازیکن لنگی داشتن؟ته جدول بودن؟چی کم داشتن؟؟؟

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۴ روز قبل

[quote=majidazar1360]

اصلا معلومه توچی میگی؟؟/من میگم حالا که خریدن خرابن اصلا مثل لیگ 3بازی میکنن باشه قبول اما تو اگه هواداری باید بخاطر عشقت بری ورزشگاه همونجور که لنگیا چند سال تیمشون ته جدول بود بازم میرفتن.اصلا امسال بدن سال قبل رو چی میگی که تیم قهرمان شد اما چرا هیچ وقت نشد از لنگیا بیشتر تماشا گر داشته باشن؟حتما سال قبل هم بد بودن؟بازیکن لنگی داشتن؟ته جدول بودن؟چی کم داشتن؟؟؟

مرغ ی پا داره . پیشنهاد میکنم بازی بعدی استقلال رو برو استادیوم اونوقت متوجه حرفای من میشی

آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۷۸۱ روز قبل
بازی ضعیف تیم که باعث سرافکندگی هواداره باعث استقبال کم هوادارانه عزیزان دور از پایتخت ! هوادار استقلال بزرگ شعور داره و با این کار خودش میخواد به مسئولای لیگ بفهمونه که اگه قیمت بلیط رو اضافه میکنید باید به تناسب اون امکانات ورزشگاه رو هم بالا ببرید . به مسئولای استقلال بفهمونه که اگه به سایت و تالار سر نمیزنن و سرشونو توی برف کردن و نظرات ما رو نمیبینن و نمیخونن مخالف جذب بازیکنای پا به سن گذاشته و بی کیفیته . تا قبل از این میگفتن که بازیکن به تیم ملی دادیم و محروم و مصدوم داریم و ....الان که سه چهار بازیه که دیگه این مشکل رو ندارن چرا باز همونطوری بی کیفیت بازی میکنن به نظر من اینا توهین به شعور هوادار فهیم استقلاله تیمهای آقای قلعه نویی ( همین استقلال خودمون ) بهترین خط حمله لیگ رو در دوران مربیگری ایشون داشته .آرش برهانی بازدن 20گل آقای گل لیگ شده چی شده که الان آرش نابود شده و باز به اون قاضی بی کیفیت بازی میده و اصرار داره که 90 دقیقه تموم هم بهش بازی بده .چی شده که الان تیممون خیلی کم گل میزنه .اصلا عرضه ایجاد موقعیت گل نداریم .همین آقای قاضی با اینکه این همه بازی کرده چرا فقط 3 گل زده ؟ تمام اینا بر میگرده به این که استقلال این فصل بی کیفیت تر از استقلال فصلهای قبل (حداقل این 5 - 6 )ساله ولی آقایون اصرار دارن بگن که خیلی بهتر از فصل قبل تیم بستن و این توهین به شعور استقلالی با فهم و شعوره . استقلالی آگاه میفهمه که آقایون دارن فهمش رو به سخره میگیرن . اگر دست من به اون 2000نفری هم که میرن ورزشگاه برسه به اونا هم میگم با این مبارزه منفی با مدیران و مسئولان استقلال به اونا بفهمونن که دارن اشتباه میکنن و از هوادارا عذرخواهی کنن . تا زمانی که استقلال با همین کیفیت بازی کنه همین آشه و همین کاسه
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۷۹ روز قبل

با تمام حرفات موافقم بجز دو مورد . اول اینکه قاضی بازیکن خیلی خوبیه و برهانی باید بجای اولادی بازی کنه . دوما دیروز 2000 نفر در ورزشگاه نبودن . الان برای فتل حضور 2000 نفر در ورزشگاه شده آرزو . روبروی دوربین به قول گزارشگر بازی 19 نفر بودن . بقیه جاها هم معلومه . در خوشبینانه ترین حالت شاید 500 نفر رفته باشن

آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۷۸ روز قبل

با تمام حرفات موافقم بجز دو مورد . اول اینکه قاضی بازیکن خیلی خوبیه و برهانی باید بجای اولادی بازی کنه . دوما دیروز 2000 نفر در ورزشگاه نبودن . الان برای فتل حضور 2000 نفر در ورزشگاه شده آرزو . روبروی دوربین به قول گزارشگر بازی 19 نفر بودن . بقیه جاها هم معلومه . در خوشبینانه ترین حالت شاید 500 نفر رفته باشن

الان خوشحالی؟

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۷۶ روز قبل

دلیلش اینه که بازیکن بی تعصب پرسپولیس رو می گیرن و بجای اون امثال جباری رو دادن رفت . واقعا خوشحالی داره .

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۷۷۵ روز قبل

من با بازی تیم زیاد کار ندارم ولی بازیکنا که به ما مربوط میشن . واقعا من بایدبرم بازیکن قدیمی پرسپولیس رو که عاشق پرسپولیسه ببینم . هرگز نمیرم . ضمنا مگه ی نفر از مدیرای استقلال میاد سایت که به ماسر بزنه و از نظرات ما آگاه بشه و اونو منعکس کنه . پس دیدی ما حق داریم که نریم استادیوم

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۷۷۵ روز قبل

500 نفر تماشاگر هم زیادشونه

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۷۵ روز قبل

نتیجه بی توجهی به نظرات و خواسته های هواداران میشه 500 نفر تماشاگر

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۷۵ روز قبل

[/quote]آخه همین جور پیش بره 500 تا میشه 50 تا!!!!! باید یه کاری کرد اینا همش به نفع تیمهایی ک جلوی استقلال تو آزادی بازی میکنن.

آواتار مجید مسلم آذر
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

[quote=majidazar1360]

[/quote]آخه همین جور پیش بره 500 تا میشه 50 تا!!!!! باید یه کاری کرد اینا همش به نفع تیمهایی ک جلوی استقلال تو آزادی بازی میکنن.

شما فکر میکنی گسترش چه جوری از استقلال امتیاز گرفت . تماشاگر نبود و شیر شده بودن و یک امتیاز گرفتن

آواتار مجید مسلم آذر

[quote=majidazar1360]

شما فکر میکنی گسترش چه جوری از استقلال امتیاز گرفت . تماشاگر نبود شیر شده بودن و یک امتیاز گرفتن

آواتار مهدیس صمدی
توسط   مهدیس صمدی   ۳۷۶۰ روز قبل

یکی از مهم ترین دلایلش خداحافظی فرهاد مجیدی.ودلیل دیگرش این که بازی هایی که وسط هفته برگزار میشوند ساعت و روز مناسبی ندارند.

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۵۹ روز قبل

ولی هیچی مثل غیرت و تعصب نیست . بازیکنا پولکی شدن

آواتار ملیکا مهاجرانی
توسط   ملیکا مهاجرانی   ۳۷۵۸ روز قبل
والا نمی گذارند که خانم ها بروند وگرنه ما همه جوره پشتشون بودیم .... قابل توجه بعضی ها
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۵۸ روز قبل
نوشته شده توسط: ملیکا مهاجرانی

والا نمی گذارند که خانم ها بروند وگرنه ما همه جوره پشتشون بودیم .... قابل توجه بعضی ها

موافـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــقــــــــــــــــــــــــــــم

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۵۷ روز قبل
نوشته شده توسط: ملیکا مهاجرانی
خیلی باهات موافقم فقط ما از این اگرا زیاد گفتیم هیچ کدوم عملی نشده و به حقیقت نپیوسته
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۵۶ روز قبل
نوشته شده توسط: atiye zalaghi

[quote=mlk]والا نمی گذارند که خانم ها بروند وگرنه ما همه جوره پشتشون بودیم .... قابل توجه بعضی ها
خیلی باهات موافقم فقط ما از این اگرا زیاد گفتیم هیچ کدوم عملی نشده و به حقیقت نپیوسته
برید بلرزید حسابی

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۵۵ روز قبل

[quote=@!$(ss)$!@][quote=mlk]والا نمی گذارند که خانم ها بروند وگرنه ما همه جوره پشتشون بودیم .... قابل توجه بعضی ها

برید بلرزید حسابی

منظور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۷ روز قبل

یعنی از سرمای زمستون ابدا نمیتونید روی سکوها بنشینید . باید حسابی بلرزید

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۴۶ روز قبل

تورو خدا برید ورزشگاه  و حمایت کنید یه فردارو تحمل کنین خواهشا

آواتار zahra nashenas
توسط   zahra nashenas   ۳۷۴۶ روز قبل
تیم وتنا نزارین حتما برید
آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۴۶ روز قبل

امیدوارم هوادارا تیم رو تنها نذارند و به عنوان یار 12توی زمین پشت اس اس باشند اگرم بد بازی کردند بازم پشت تیم باشند اس اس فردا حتما نتیجه میگیره

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۵ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra nashenas

تیم وتنا نزارین حتما برید
رفتیم چی شد ؟ چییییییییییییییییییییییییییییی ؟

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۴۵ روز قبل

[quote=zzzz]تیم وتنا نزارین حتما برید

اگه رفتین ممنون

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۵ روز قبل

[quote=majidazar1360]

[quote=zzzz]تیم وتنا نزارین حتما برید

اگه رفتین ممنون

خواهش میکنم وظیفمونه . ولی باور کن می دونستم این بازی هیچی نداره . من هی دارم داد میزنم که استادیوم نرید . هی گفتم 0-0 میشه . ولی بقیه به من پریدن و بهم گفتن لنگی

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۴۴ روز قبل

اگه تیم تنها بشه لنگیها جرات پیدا میکنن .باید حمایت بشه استقلال دیگه از دست طرفدارا کاری جز این بر نمیاد

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۳ روز قبل

اگه تیم تنها بشه لنگیها جرات پیدا میکنن .باید حمایت بشه استقلال دیگه از دست طرفدارا کاری جز این بر نمیاد

نظر من اینه که با پرسپولیسیا قرار بذاریم که دیگه استادیوم نریم . والسلام

آواتار Amal Saki
توسط   Amal Saki   ۳۷۴۰ روز قبل
شماها که میگید تعدادکم تماشاگران به علت رفتن مجیدیه لنگیا کریمی شون هم رفت ولی بازم تشویق میکنن تیمشون روتنها نمیذارن ..ما هم بایدواسه باشگاه دل بسوزونیم ن بازیکنا..مشکل ما اینه که انتظاراتمون زیاده ولنگیا تو حسرت یه برد یا قهرمانی موندن واسه همین هیچ بازی رو ازدست نمیدن ولی ما دائم میخوایم به خاطر اشتباهاتشون تنبیه شون کنیم..واین درست نیس بعدا اعتمادبه نفسشون رو ازدست میدن....یه فرد رو وقتی تشویق بکنن تلاشش بیشتر میشه پس نباید زیاد سرزنششون کنیم...بازیه دیگه برد وباخت داره...
آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۷۴۰ روز قبل

به نظر من گرانی بلیت ها و امکانات خیلی ضعیف ورزشگاه هاست

آواتار احسانه رئیس السادات
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۷۲۳ روز قبل

درسته بازی اس اس چنگی به دل نمی زنه ولی گرانی بلیط هم خیلی تاثیر داره به خصوص برای بچه های شهرستانی .قبلا بچه های شهرستانهای نزدیک تهران هر بازی اس اس را میامدن ولی الان 

هم بلیط گران شده و هم کرایه و غذا یعنی قبلا اگه با 20تومن هرنفر میامد استادیوم و برمیگشت الان باید حداقل 50هزار تومان خرج کنه ،بخاطر همین بجای هرهفته فقط ماهی یکبار میان یا

فقط بازی های مهم را میان .

آواتار احسانه رئیس السادات
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۷۲۳ روز قبل
نوشته شده توسط: سعید آقامحمدی

به نظر من گرانی بلیت ها و امکانات خیلی ضعیف ورزشگاه هاست

[/quote

با نظر شما موافقم گرانی بلیط وکرایه ها بخصوص برای بچه های شهرستانی

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۷۲۲ روز قبل

به نظر من یه سری شرایط دست به دست هم دادن تا این شرایط به وجود اومده

آواتار محسن پوررحیمی
توسط   محسن پوررحیمی   ۳۷۲۲ روز قبل

بلیط گران، ساعت نامناسب بازیها، امکانات کم و وضعیت نامناسب ورزشگاهها، کیفیت ضعیف بازیها، نبود ستاره های محبوب، عدم اجازه ورود بانوان به ورزشگاهها، رویهم رفته نبود شرایط واقعاً حرفه ای در برگزاری بازیها مثل عدم پرداخت حق پخش تلویزیونی و عدم پرداخت پول بلیط فروشی از سوی فدراسیون به باشگاهها و در نتیجه خالی بودن دست باشگاهها برای ارائه تسهیلات مناسب به هواداران...

صفحه ۱ از ۲ ۲