امیرخان یاسوبله چوبله

آواتار بیژن عباسی
امیرخان یاسوبله چوبله
توسط   بیژن عباسی   ۳۷۷۰ روز قبل

درسته که مطرح کردن این بحث الان اصلا خوب نیست چون تیم مون درکورس قهرمانیه.من خودم طرفدار امیرخانم  ولی ما امیرخان را برای این میخاستیم که بازی زیبا ازاستقلال ببینیم چون زمان پرویزخان مانتیجه دلخواه رامیگرفتیم ولنگی ها را هم بیچاره کرده بودیم  ولی بازی زیاد زیبا نمیدیدیم اما ازموقعی که امیرخان برگشته بازی زیبا از استقلال ندیدیم به نظر من تیم اگر هم ببازه ولی خوب بازی کنه راضی کننده است مثل بازی با سپاهان درسته باختیم ولی بازی قشنگ بود مثل اینکه اون استقلال امیرخانی که تیم ها رابااختلاف سه چهار گل میبرد باید فراموش کنیم وبشینیم بازی های یک بر صفر وصفر صفر را تماشا کنیم.این کسی که روی نیمکت نشسته واقعا خودامیرخانه یا سوبله چوبله است.

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۷۰ روز قبل

خوب معلومه که خود امیرخانه . پرویزخان که رفته مس کرمان . شما خوبی ؟ چی زدی ؟

آواتار بیژن عباسی
توسط   بیژن عباسی   ۳۷۶۹ روز قبل

سلام دوست عزیزم، منظور من اینه که امیرخان راه سوبله چوبله را پیش گرفته وخبری از بازی زیبا نیست مثل باز های اخیر یه گل میزنن میرن توی لاک دفاعی  تا گل مساوی را بخورن.

اوفتاد

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۶۸ روز قبل

من خیلی وقته تو سایتم و کارمو بلدم عزیزم . این شمایی که نمیدونی اینجا باید ی سوال یا نظرخواهی بذاری نه حرف دلتو بزنی . البته ببخشید اینجوری گفتما . ولی باید ی نظمی هم داشته باشیم

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۷۵۴ روز قبل

نظم کجا بود هرکی میاد ی تیکه می ندازه میره

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۵۴ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا واحدی فرد

نظم کجا بود هرکی میاد ی تیکه می ندازه میره

هر کی میاد جواب موضوع رو در قالب خود موضوع قرار میده و بعد هم دیگه پیداش نمیشه

آواتار محمد رضا اله داد
توسط   محمد رضا اله داد   ۳۷۱۴ روز قبل

فقط پرویز مظلومی ایشالله سال دیگه بر میگرده . قلعه نوعی نه کار تاکتیکی بلده و نه اخلاق داره واسه اثبات حرفم به بازیهای این روزای استقلال نگاه کنید و به این فکر کنید که چرا مجیدی . خداحافظی کرد ن....ام . منتظری چرا رفتن . واقعا باند بازه . فیلم ابی استقلالی دو رو نگاه کنید لیدر استقلال به طور تلویحی میگه که از طریق قلعه نوعی شارژ مالی میشه . قلعه نوعی اصلا حرکت توی عمق نمیدونه چیه خسرو رو ازش بگیرین استقلال رو میفرسته ته جدول . این اقا با تیم های معمولی مثل اس اهواز مس مگه چیکار کرد این مظلومی بود که مس رو تا رتبه 3 لیگ بالا اورد و تیم مس رو برای اولین بار برد جام باشگاهی . اقای قلعه نوعی اصلا به استقلال تعصب نداره که اگه داشت وقتی از استقلال جدا شد حیدری و بیک زاده و رحمتی رو با خودش نمیبرد اون عادت داره استقلال رو تضعیف کنه تا بد نتیجه بگیره که دوباره برگرده استقلال . مطمئن باشین فصل دیگه از اس اس جدا میشه شک ندارم چون این اقا رو خوب شناختم و چند تا بازیکنو مثل سابق با خودش میبره .

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۱۴ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد رضا اله داد

پرویز سوبله چوبله....ولی امیر خانم کارشو خوب بلده و مربی موفقیه....

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۱۴ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

پرویز سوبله چوبله....ولی امیر خانم کارشو خوب بلده و مربی موفقیه....

کسی منکر خوب بودن امیر خان نیست ولی امید وارم موفقیتش به قهرمانی تیم ختم بشه نه.................

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۱۴ روز قبل

هیچکس مثل ژنرال نمیشه . کاش مثل سالهای قبل بود

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۹۳ روز قبل
هردو مربی جزء بهترینا هستند لطفا باهم مقایسشون نکنید.درجواب دوستی که میگه بازی زیبا بهتر از نتیجه ست باید بگم درسته که بازی زیبا شرطه اما هم خود شما اگه تیم تمام بازی هاشو زیبا بازی کنه ولی ببازه چیکار میکنی؟
آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۶۹۳ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان

هردو مربی جزء بهترینا هستند لطفا باهم مقایسشون نکنید.درجواب دوستی که میگه بازی زیبا بهتر از نتیجه ست باید بگم درسته که بازی زیبا شرطه اما هم خود شما اگه تیم تمام بازی هاشو زیبا بازی کنه ولی ببازه چیکار میکنی؟

ما از تیم نتیجه میخواییم اما نه به هر نحوی بابا یه کم بازی خوب چاشنی بشه که تیم چیزیش نمیشه ولی بچه ها بازی خوب رو فراموش کردن وچسبیدند به نتیجه های صفر صفر ودر نهایت یک صفر

آواتار Parsan Mirzaei
توسط   Parsan Mirzaei   ۳۶۵۹ روز قبل
دوست خوب من اینجا سایت استقلاله و امیر خان هم سر مربى خوب ماست .معلومه که امیر خان بهتر از پرویز است.
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۵۱ روز قبل

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۵۱ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی