مسی .................. بیک زاده

آواتار مجید مسلم آذر
مسی .................. بیک زاده
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۴ روز قبل

فرهنگ ایرانی همینه . بازهم در یک آوردگاه ملی ، ایرانیها فرهنگ ناب خودشون رو نشون دادن . طی 30 ساعت بیش از 50هزار پیام به صفحه شخصی مسی در فبس بوک . 50 هزار فحش و ناسزا و رکیک ترین الفاظ . جریان هاشم و مسخره کردن خودی ها روهم که همه میدونید . میخام بعنوان یک ایرانی با فرهنگ دلنوشته های خودتون رو برای این بازیکنا بنوسید و بگید که این حرفها و کلمات بد رو محکوم می کنید

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۸۴ روز قبل

پیام مسی به ما: از ملاقاتتان خوشبختم . ما هم از دیدار شما خوشبختیم . هاشم رو که دیگه نگو . من بهش لغب هاشم آنتی مسی میدم و امیدوارم در این شش ماه با این لغب اونو صدا کنن

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۷۷۴ روز قبل

به مسی میگم تو بزرگتر از اونی که بخایی باور کنی این ملت ایران بوده که بهت ناسزا گفته

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۷۴ روز قبل

مسی حرفه ای تر از این حرفاس و خودش بهتر از همه میدونه که این موضوع رو نباید تعمیم بده

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۷۷۳ روز قبل

هاشم آنتی مسی .. خیلی باحال گفتی . خدایی هاشم یکی از بهترینهای ایرانه و حتی آسیاست

آواتار ملیکا مهاجرانی
توسط   ملیکا مهاجرانی   ۳۷۶۲ روز قبل
واقعا بی فرهنگی است و نباید گذاشته بشه تا فوتبال به فحاشی برسه ولی به نظرم اول خود آقای فردوسی پور شروع کرد و مردم هم که یه چیزی می شنوند دیگه غوغا میشه این کار رو کردند . راستی آقا مجید به نظرم موضوع خوبی برای گفتگو گذاشتی .
آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۶۲ روز قبل
اسمش بی فرهنگی باشه یا هرچیز دیگه ولی منه ایرانی بااین کار اصلا موافق نیستم بماند که هم مسی هم بیگ زاده اونقدر با شخصیت هستند که این الفاظ و حرف ها شخصیت آنها را زیر سوال نمی بره
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۶۱ روز قبل
نوشته شده توسط: ملیکا مهاجرانی

واقعا بی فرهنگی است و نباید گذاشته بشه تا فوتبال به فحاشی برسه ولی به نظرم اول خود آقای فردوسی پور شروع کرد و مردم هم که یه چیزی می شنوند دیگه غوغا میشه این کار رو کردند . راستی آقا مجید به نظرم موضوع خوبی برای گفتگو گذاشتی .
خواهش میکنم . بیایید نظر خودتون رو بدید و با نظرات خوبتون فرهنگ آبی رو نشون بدبد

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۶۱ روز قبل
نوشته شده توسط: atiye zalaghi

یه بی فرهنگی بود ولی نمیشه روی  فرهنگ و تمدن ایرانی گذاشت ولی  جدا رفتار هاشم واقعا تامل انگیز بود...خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلی با جنبه بود حتی با جنبه تر از مسی...

با هاشم آنتی مسی هم خییییییییییییییییییییلی حال کردم...ایول

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۵۸ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

یه بی فرهنگی بود ولی نمیشه روی  فرهنگ و تمدن ایرانی گذاشت ولی  جدا رفتار هاشم واقعا تامل انگیز بود...خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلی با جنبه بود حتی با جنبه تر از مسی...

با هاشم آنتی مسی هم خییییییییییییییییییییلی حال کردم...ایول

ممنون شما هم ی لقب خوب براش انتخاب کنید