درصد علاقه به کروش

آواتار مجید مسلم آذر
درصد علاقه به کروش
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۷۴ روز قبل

بصورت درصد ، بفرمایید که چقدربه کروش علاقه دارید و در کل از عملکرد  کروش رضایت دارید ؟

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۷۴ روز قبل

من خودم نمره 60% رو میدم

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۷۷۳ روز قبل

30 درصد هم زیادشه . اصلا مگه کروش مارو برد جام جهانی ؟

آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۷۳ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا واحدی فرد

همین حرفا از روی تعصب زده میشه که فوتبال مون پیشرفت نمیکنه. بنظرمن باید تا جام جهانی بعدی با کروش قرارداد ببندن .از وقتی امده هیچی براش فراهم نکردن اما بازم فوتبالمون خوب جلو رفت. درسته بعضی از بازیا قشنگ وچشم نواز بازی نکردن ام هر بازی شرایط خودش رو داشت و هر مقطعی باید هرجور که بود نتیجه میگرفتیم.اگر شرایطی که کروش میگه براش فراهم کنن و قرارداد طولانی ببندن که خیالش راحت باشه از موندن میتونه کمک زیادی به فوتبال ایران بکنه. مطمئن باشید با این اوضاع بی پولی فدراسیون هر مربی بود میرفت و دوام نمیاورد چه برسه به یه مربی سرشناش و باکلاس جهانی.اما با همه مشکلات موند و  خودش رو جزوی از ما ایرانی ها میدونه این حرف شما درست نیست که میگین ....

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۷۳ روز قبل

تقریبا مربیه خوبیه ولی خیلی عقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــده ایه....همه می دونن سید مهدی بهترین دروازه بانه چرا نمی ذاره برگرده تیم ملی؟؟؟؟؟؟تیم ملی که مال باباش نیست مال ما مردمه و ما هم علاقه داریم تا سید به تیم ملی برگرده

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۷۳ روز قبل

با عقده ای بودنش موافقم... در مورد سیدمهدی م خیلی دوست دارم که برگرده به تیم ملی. چون باعث تقویت روحیه و عملکردش میشه.! ولی متاسفانه کی روش افتاده رو قوز و ولکن قضیه نیست!!!!؟ امیدوارم که تا جام جهانی، یه تصمیم درست در مورد سید بگیره...!

ضمنا من به کارش توی تیم ملی نمره %75 میدم! چون فوتبال مارو عوض کرد! مخصوصا با دو رگه ها ! ولی در مورد همامنگی با باشگاهها نمره %20 هم زیادشه؟؟؟! چون اردوهای طوانی مدت تیم ملی، ضربه زیادی به تیمهای باشگاهی میزنه!؟ مخصوصا تیمی مثل استقلال که ملی پوش زیادی داره!!!

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۷۰ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

گاهی وقتا به لنگی ها حسودیم میشه آخه هر سال استرس اینو ندارن که  چطور برای بازی های آسیایی برنامه ریزی کنن یا چقدر بازیکنانشون به تیم ملی دعوت بشن و یا تیم های خارجی ازشون درخواست بازی دوستانه کنن و.................کلییییییییییییییییییییییییییییی چیزای دیگه....از همین جا به لنگی ها عرض می کنم که واقعا بی خیال و بی غم  بودن یه حسیه که فقط تیم شما و امثال شما تجربه کردن واسه ما استقلالی ها که عادی شده این مشکلات...! حالا ما با این مشکلات اضافی+ کی روش دست و پنجه نرم میکنیم...!

آواتار احسان لک لری
توسط   احسان لک لری   ۳۷۶۹ روز قبل

کروشی که فکرش به صعود تیم ملی حرف نداره

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۶۷ روز قبل

رفتن به جام جهانی هم فقط یک حادثه بود و بس

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۷۴۵ روز قبل

90%دوسش دارم و اون تیمو برد جام جهانی

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۳ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

گاهی وقتا به لنگی ها حسودیم میشه آخه هر سال استرس اینو ندارن که  چطور برای بازی های آسیایی برنامه ریزی کنن یا چقدر بازیکنانشون به تیم ملی دعوت بشن و یا تیم های خارجی ازشون درخواست بازی دوستانه کنن و.................کلییییییییییییییییییییییییییییی چیزای دیگه....از همین جا به لنگی ها عرض می کنم که واقعا بی خیال و بی غم  بودن یه حسیه که فقط تیم شما و امثال شما تجربه کردن واسه ما استقلالی ها که عادی شده این مشکلات...! حالا ما با این مشکلات اضافی+ کی روش دست و پنجه نرم میکنیم...!

خیلی قشنگ بود ایولا

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۷۳۷ روز قبل

100%

قبولش دارم چون مربی کار بلدیه وسطحش خیلی بالتر از فوتبال ماست ولی عقب ماندگی در سخت افزار ونرم افزار در کشور ما دستش را بسته در مورد سید هم با اینکه از طرفدارههای واقعیش هستم ولی مقصر خودش بود اون یک آدم کاملا حرفه ای هست واین جور رفتارها که در فوتبال آماتوری مثل ما انجام میشه برش غیر قابل هضم است

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۷۳۶ روز قبل
من کی روش رو کاملا قبول دارم و در مورد سید هم با علی آقا خیلی موافقم و مقصر خود سید و میدونم
آواتار محمد عسکری
توسط   محمد عسکری   ۳۷۳۵ روز قبل

به عملکردش 40% میدم به اخلاقش 000000000000000000000000000000

آواتار ساجده استادی
توسط   ساجده استادی   ۳۷۳۵ روز قبل

مربی خوبیه نمیتونیم بگیم رفتنمون به جام جهانی فقط از روی شانس بوده درسته بازیامون قشنگ نبوده ولی خب مهم نتیجه بوده و گرفتن نتیجه هم حاصل تفکرات جناب کروش بوده ولی با این همه خودم هیچ حس خوبی نسبت بهش ندارم و اگه بخوام درصد بگم قطعا میگم 0 %

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۳۵ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا واحدی فرد

پ نه پ بازیکنا خودشون رفتن جام جهانی اینایی که چهار سال پیش نتونستند صعود کنن شک نکن صعود رو مدیون کروشیم

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۷۳۴ روز قبل
نوشته شده توسط: atiye zalaghi

[quote=bluezing01]

پ نه پ بازیکنا خودشون رفتن جام جهانی اینایی که چهار سال پیش نتونستند صعود کنن شک نکن صعود رو مدیون کروشیم

دقیقا و اگه میخوایم موفق باشیم باید نگهش داریم

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۳۳ روز قبل

واقعا واسه ما چیکار کرد . بجای بها دادن به فوتبال پایه رفته از دنیا بازیکن جمع میکنه

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۷۳۳ روز قبل

فوتبال پایه اونقد ضعیف هس که اگه میخواست با اونا کار کنه به اندازه ی الان موفق نبودیم

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۳۲ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

واقعا واسه ما چیکار کرد . بجای بها دادن به فوتبال پایه رفته از دنیا بازیکن جمع میکنه

میشه چندتا از این بازیکنای پایه رو معرفی کنید اصلا وجود داره که معرفی کنید کروشم کهبا چند تا بازیکن پیر که نمی تونست بره جام جهانی باید از تو دنیا

بازیکن جمع میکرد وگرنه این جام جهانی ام باید بی خیال صعود میشدیم

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۷۲۹ روز قبل

50درصد

آواتار فائزه نجاری
توسط   فائزه نجاری   ۳۷۲۷ روز قبل
ببخشیدااماخیلی بی انصافید.اخه توایران اصلابازیکن خوب هست؟؟؟؟؟؟؟؟اگرهست وتوتیم ملی نیست نام ببرید