به امید استقلالی قدرتمند

آواتار saeed ketabi
به امید استقلالی قدرتمند
توسط   saeed ketabi   ۳۷۷۳ روز قبل
کاش بجه ها انقدر بی حال و سرد نباشن ــ ما استقلالیم باید استقلالی بازی کنیم ــ تیمهای جلو ما باید بیان واسه کم گل خوردن ـــــ چرا حالا ما اینجوریم خدا میدونه واقعا جای فرهاد مجیدی ها منصوریانها زرینچه ها وخیلی ها خالیه اعتقاد دارم دفاعمون خوب شده اما هافبک فقط تیموریان بازی میکنه خط حملمونم همه رو باهم 1ی کنیم یک بازیکن درست حسابی نمیشن
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۷۱ روز قبل

کاش بجه ها انقدر بی حال و سرد نباشن ــ ما استقلالیم باید استقلالی بازی کنیم ــ تیمهای جلو ما باید بیان واسه کم گل خوردن ـــــ چرا حالا ما اینجوریم خدا میدونه واقعا جای فرهاد مجیدی ها منصوریانها زرینچه ها وخیلی ها خالیه اعتقاد دارم دفاعمون خوب شده اما هافبک فقط تیموریان بازی میکنه خط حملمونم همه رو باهم 1ی کنیم یک بازیکن درست حسابی نمیشن
آره منم موافقم سرد و کم تحرک هستن همش پاس رو ب عقب یا توپایی ک هیچ فایده ای نداره اما خوب فقط امتیاز میگیریم اما بعدا توی آسیا چی؟؟؟؟؟؟؟

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۷۰ روز قبل

یاد امیر خان بخیر . ی زمانی تا دقیقه 85 خیلی قشنگ بازی می کرد ولی 2بر 0 عقب میفتاد ولی از اون لحظه به بع موتور تیم روشن می شد و 3 تا می زد . اما الان چی . هیچ

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۷۷۰ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

یاد امیر خان بخیر . ی زمانی تا دقیقه 85 خیلی قشنگ بازی می کرد ولی 2بر 0 عقب میفتاد ولی از اون لحظه به بع موتور تیم روشن می شد و 3 تا می زد . اما الان چی . هیچ

واقعا راست میگی منم نمیدونم چرا اون روح جنگندگی تو تیم امسال ضعیفه ولی امیدوارم این هفتههای آخر موترشون روشن بشه
آواتار احسان لک لری
توسط   احسان لک لری   ۳۷۶۹ روز قبل

استقلال حرف تو حرفش وامیسته اگه بگه صعود یعنی صعود

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۶۹ روز قبل
نوشته شده توسط: احسان لک لری

استقلال حرف تو حرفش وامیسته اگه بگه صعود یعنی صعود

اظهارات جنابعالی  مفهوم نیست

آواتار ملیکا مهاجرانی
توسط   ملیکا مهاجرانی   ۳۷۶۹ روز قبل
من که عاشق استقلالم و همیشه پاش می مونم ولی ای کاش فرهاد مجیدی نمی رفت . هنوز فرصت داشت ولی نمی دونم چرا اینقدر زود رفت ................ اما استقلال هنوز قویه تا خسرو حیدری و آندو و پژمان منتظری رو داره من مطمئنم همیشه رو صدر جدول می مونه و صعود می کنه . به امید استقلالی بهتر ( البته بهتر هست )
آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۷۶۸ روز قبل
وسط نکونامم خیلی عالی شده
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۶۸ روز قبل

حالا که پژمان منتظری هم داره میره قطر قرارداد ببنده.اونم رفت

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۶۷ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

حالا که پژمان منتظری هم داره میره قطر قرارداد ببنده.اونم رفت

من واقعا نمیدونم این باشگاه صاحب نداره ؟ بعد میگن چرا هوادارا نمیان استادیوم