موضوع مهم

آواتار سروش عبداله پور
موضوع مهم
توسط   سروش عبداله پور   ۳۷۶۸ روز قبل
سلام دوستان من می خواهم درباره موضوع مهمی لطفن تا اخر بخوانید ببینیددوستان ما درشمال غرب ودر غرب کشور یه تیم درست حسابی نداریم به غیر از تراکتور سازی مادر کشور بیشتر استان ها تیمدرلیگ برتر ندارند مثل استان اذربایجان غربی استان ایلام کردستان استان های جنوب ایران و..... الان مادر استان اذربایجان غربی مثلن با تمام استان 10 تیم داریم درشهر که من دران شهر زندگی می کنم دوتیم داریم به نام نوروز وسردار ما به تمامی درشهر های کرد5 تیم نونهالا ن نداریم چون پول برای رفتن به شهر همسایه را ندارند و هیچ کسی هم به مسله رسیده گی نمی کنه الان مس کرمان تیم نونهالان رادارد ولی مانداریم ماهم خواهش میکنیم به این مسله رسیدگی شود خواهشمند است این را پخش کنید بااحترم
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۶۷ روز قبل

موافـــــــــــــــــــــــــــــــــــقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم من خودم تو کردستان زندگی می کنم ولی واقعا خییییییییییییییییییییییییییییییلی دردناکه که یه تیم حتی تو لیگ دسته یک یا دوهم نداریم...

ای کاش مسولین پیگیری می کردن...

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۶۷ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

بشدت از این موضوعتون استقبال می کنم...درد ما رو تو یه یه کامنت فوق العاده بیان کردین...

آواتار سروش عبداله پور
توسط   سروش عبداله پور   ۳۷۶۷ روز قبل

واقعا اینجوری است ممنون ارشما و لطفا این پیام را برا تیم های دیگر ارسال کن

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۶۵ روز قبل

چرا موضوع تکراری می ذاری ؟

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۶۵ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

چرا تو جواب تکراری میذاری؟! وهمه رو تحقیر جلوه میدی و فکر میکنی این کارات خیلی صحیحه!!!!؟؟؟؟ مجید آذر، یه کم مراعات کن!!! والا....؟؟؟؟!!!!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۶۵ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

[quote=majidazar1360]

چرا تو جواب تکراری میذاری؟! وهمه رو تحقیر جلوه میدی و فکر میکنی این کارات خیلی صحیحه!!!!؟؟؟؟ مجید آذر، یه کم مراعات کن!!! والا....؟؟؟؟!!!!

فکر کنم شما در جریان این موضوع و تکرار اون نیستید . دقیقا عین همین موضوع رو بدون اینکه ی واو کم شده باشه رو چند ماه پیش در سایت قرار دادن . این حرکات تخریبی و مشکوکه . ضمنا کجای حرف من بوی تحقیر میده ؟