برد استقلال

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۶۹ روز قبل

تبریک واسه برد استقلال مقابل ذوب آهن و شکست شانس پو لیس ....

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۶۶ روز قبل

ما خودمون به دیگران امر و نهی میکنیم نه دیگران به ما . هرکسی شروع کنه تموم کننده نیست . ضمنا جواب بی احترامی رو با همون زبون میدن . آقایون بتید از این سایت گم شن و برن

آواتار Amal Saki
توسط   Amal Saki   ۳۷۶۶ روز قبل
اگه لنگیا میان اینجا نظرتون چیه ماهم بریم تو سایتشون به هم بریزونیمشون؟؟؟؟
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۶۴ روز قبل

من رفتم ولی باور کنید خیلی سایت مزخرفیه . اصلا نمیشه بهش گفت سایت

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۷۶۳ روز قبل
اینجا سایت باشگاه فرهنگی ورزشی استقلاله پر افتخار ترین تیم ایران وما هوادارانیم که آن را میتوانیم تبدیل به یک سایت خوب وپیشرو بکنیم هر کس در حد توانایی وسوادوشعور اجتماعی خودش باید سعی بر بالا بردن کیفیت سایت داشته باشد البته از سایت باید در حد معقولانه انتظار داشت چون اینجا یک خبرگزاری حرفه ای نیست و کار بران آن هم خبرنگار ورزشی حرفه ای نیستند اینجا کسانی با اطلاعات متوسط وشاید هم خیلی معمولی ورزشی ولی صادقانه وعاشقانه تیمشان را دوست دارند ودوست دارند هر لحظه در مورد تیم محبوبشان خبری جدید کسب کنند کاربران سایت معمولا کسانی هستند داری ویژگیهای خاص اجتماعی وبرقراری ارتباطات سالم در سایت بین اکثر کاربران بخاطر همین ویژگیست من در این مدتی که در سایت هستم اکثرا کاربران را مودب دیدم بجز چند مورد که در کوتاه مدت خود فراری شدند و توانایی مقابله با جو سالم وهمراه با ادبی که در سایت جاری بود را نداشتند ما طرفدار استقلالیم چون اسطوره های خاص و دارای فرهنگی اصیل دارد و دوست نداریم در اینجا الفاظی که در شان نام استقلال نیست نوشته شود وبه نظر من هر کس در اینجا از الفاظ رکیک وزشت استفاده کند نه استقلالیست نه فوتبال دوست چون به روح فوتبال ومنشور فکری استقلال احترام نمیگذارد وفقط برای سیر کردن کمبودهای خودش در اینجا به دنبال جلب توجه دیگران است
آواتار عرفان ساسانی
توسط   عرفان ساسانی   ۳۷۶۲ روز قبل
نوشته شده توسط: سعید آقامحمدی

خواهرم شرمنده این قضیه باید برای همه روشن باشه که 1360  لنگیه و اومده سایت و خراب کنه

تازه فهمیدی

۱ صفحه ۲ از ۲