استقلال

آواتار ابولفضل گرمابی
استقلال
توسط   ابولفضل گرمابی   ۳۷۴۹ روز قبل
استقلال انشاالله اول میشود وتا فینال میرود پارسال بدشانسی اورد وگرنه قهرمان اسیا میشد
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۹ روز قبل

توروخدا بعد از ثبت نامتون سریع موضوع نذارید . ی مقدار با سایت آشنا بشید بعدش موضوع بذارید

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۴۸ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

توروخدا بعد از ثبت نامتون سریع موضوع نذارید . ی مقدار با سایت آشنا بشید بعدش موضوع بذارید

شما کاری جز تو ذوق زدن بچه ها نداری همه حق گذاشتن تاپیک دارن چه اونی که تازه اومده چه اونی که خیلی وقته عضوه لطفا به نظرات هم احترام بذاریم
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۴۸ روز قبل

استقلال انشاالله اول میشود وتا فینال میرود پارسال بدشانسی اورد وگرنه قهرمان اسیا میشد

واقعا موافقم ولی فک می کنم اس اس کار سخت تری نسبت به سال قبل داشته باشه..به امید کسب سومین ستاره***

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۷ روز قبل
نوشته شده توسط: atiye zalaghi

[quote=majidazar1360]

شما کاری جز تو ذوق زدن بچه ها نداری همه حق گذاشتن تاپیک دارن چه اونی که تازه اومده چه اونی که خیلی وقته عضوه لطفا به نظرات هم احترام بذاریم
چه ربطی به تو دوق زدن داره . من با موضوع گذاشتن کاری ندارم ولی تاپیکهای مشابه و بعضا نا مفهوم رو نمی پسندم . نه من بلکه هیچکس دیگه . افتاد حالا حساس قشنگ

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۷۲۵ روز قبل
نهایت از گروهمون بریم بالا
آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۲۵ روز قبل

استقلال اگر دیگه کسی نره از تیم و حواشی دور بر تیم نباشه و مبعلی ام بیاد صد در صد از گروهش صعود میکنه که هیچ به احتمال 50 در صد شاید قهرمانم بشه اونم شاید