حمایت همه جانبه استقلالی های واقعی از تیم محبوب

آواتار امیر صفری
حمایت همه جانبه استقلالی های واقعی از تیم محبوب
توسط   امیر صفری   ۳۷۲۹ روز قبل
دوستان من روی صحبتم با استقلالی های واقعیه... مگه نه اینکه ما عاشق استقلالیم... مگه نه اینکه آرزومون موفقیت تیممونه... . . پس چرا سکوها خالین...؟ درسته سرده. درسته بلیط گرونه... ولی ما باید کاری کنیم که استقلال سربلند بمونه. استقلالمون رو تنها نزاریم
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۹ روز قبل

دوستان من روی صحبتم با استقلالی های واقعیه... مگه نه اینکه ما عاشق استقلالیم... مگه نه اینکه آرزومون موفقیت تیممونه... . . پس چرا سکوها خالین...؟ درسته سرده. درسته بلیط گرونه... ولی ما باید کاری کنیم که استقلال سربلند بمونه. استقلالمون رو تنها نزاریم
ببخشید قربان ولی برای دیدن کی و چی باید بریم استادیوم ؟ سطح طرفداری ما بستگی به پیوند بازیکنا با طرفدارا داره که فعلا خیلی ضعیفه

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۲۹ روز قبل

دوست خوبم آقای صفری عزیز سلام

در ابتدا ورود شما رو به سایت پرافتخارترین تیم باشگاهی تاریخ فوتبال ایران، استقلال کبیر خوش آمد عرض میکنم و امیدوارم که بتونیم از نظرات خوب شما استفاده کنیم......

در مورد مطلب شماهم باید بگم که، هم با شما موافقم و هم نمیگم مخالف!؟ ولی یه کم مشکلاتی وجود داره که مانع از حضور یک سری از تماشاگرا میشه!!!؟؟؟ یه سری از دوستان که مثل خود من بچه های شهرستان هستند و فقط میتونند یا از طریق تلویزیون و یا اگر بازی استقلال در شهرمون باشه، به ورزشگاه بریم!!! در مورد بچه های تهرانی هم که یه وقتایی بازی در روز غیر تعطیل برگزار میشه و بدلیل مشغله های کاری و یا درسی، امکان حضور در ورزشگاه ها نیست!!! یه سری از هوادارا مثل همین آقای مجید آذر که کاسه داغ تر از آشن!!! و شاه بخشیده ولی وزیر هیچ ج.ره نمیبخشه!!! بهرحال ماهم از سکوهای خالی ورزشگاهی که پرافتخارترین تیم ایران توش بازی میکنه، انصافا ناراحتیم!!! ولی باید شرایط هم برای هوادار فراهم باشه تا...........!!!!

اگر افتخارات مارو تیمهایی مثل لنگ و سیاهان و تراختور و خیلی های دیگه، داشتند!!! مطمئنا ورزشگاهها اینگونه نبود!!!!

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۲۸ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

آقای امیر صفری با شما موافقم ولی با آقای میثم بیشتر موافقم....همه ی اون مواردی رو که آقای میثم گفتن اینو هم باید بگیم که هوادارا با اومدن بعضیا به اس اس کاملا مخالف بودن ولی متاسفانه باشگاه با همه ی هوادارا مخالفت کرد و اون بازیکنا رو جذب کرد....اگه باشگاه میخواد که هوادارا مث قبل به ورزشگاه بیان باید به نظرات ما هوادارا هم توجه کنن....هوادارا میرن ورزشگاه تا تیم محبوب استقلال و بازیکنای محبوبشون رو تشویق  کنن ولی متاسفانه بعضی از بازیکنا ابهت این تیم رو دارن میگیرن و هوادارا رو زده می کنن...استقلال با بعضی از این بازیکنا  استقلال سابق نیست .... ولی خب با همه ی این شرایط از آقایون آبی خواهش میکنم واسه تشویق اس اس به ورزشگاه ها برن و تیم محبوبمون رو تنها نذارن...

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۸ روز قبل

دوست خوبم آقای صفری عزیز سلام

در ابتدا ورود شما رو به سایت پرافتخارترین تیم باشگاهی تاریخ فوتبال ایران، استقلال کبیر خوش آمد عرض میکنم و امیدوارم که بتونیم از نظرات خوب شما استفاده کنیم......

در مورد مطلب شماهم باید بگم که، هم با شما موافقم و هم نمیگم مخالف!؟ ولی یه کم مشکلاتی وجود داره که مانع از حضور یک سری از تماشاگرا میشه!!!؟؟؟ یه سری از دوستان که مثل خود من بچه های شهرستان هستند و فقط میتونند یا از طریق تلویزیون و یا اگر بازی استقلال در شهرمون باشه، به ورزشگاه بریم!!! در مورد بچه های تهرانی هم که یه وقتایی بازی در روز غیر تعطیل برگزار میشه و بدلیل مشغله های کاری و یا درسی، امکان حضور در ورزشگاه ها نیست!!! یه سری از هوادارا مثل همین آقای مجید آذر که کاسه داغ تر از آشن!!! و شاه بخشیده ولی وزیر هیچ ج.ره نمیبخشه!!! بهرحال ماهم از سکوهای خالی ورزشگاهی که پرافتخارترین تیم ایران توش بازی میکنه، انصافا ناراحتیم!!! ولی باید شرایط هم برای هوادار فراهم باشه تا...........!!!!

اگر افتخارات مارو تیمهایی مثل لنگ و سیاهان و تراختور و خیلی های دیگه، داشتند!!! مطمئنا ورزشگاهها اینگونه نبود!!!!

خب شما چون استادیوم نرفتی درک صحیحی از شرایط ورزشگاه نداری . شما نمیتونی در این باره نظر بدی چون تجربه استادیوم رفتن رو نداری . اگه ی بار بری استادیوم دیگه منو کاسه داغتر از آش نمی دونی .

آواتار امیر صفری
توسط   امیر صفری   ۳۷۲۸ روز قبل
سلام به همه دوستان و مرسی از نظراتتون با آقا میثم موافقم ولی تیم ما تو تهران بیشتر از 1000 نفر طرفدار داره!!! در ضمن تو همه تیمای دنیا از هوادار ها در مورد جذب بازیکن نظرخواهی نمیشه!!! در آخر باید خدمتتون عرض کنم که وظیفه یه هوادار واقعی همایت از تیمشه...تو هر شرایطی...تو تلخی هاست که نباید عشقتو تنها بزاری. درسته؟؟؟؟ پس عشق است استقلال و همه ی هوادارای گلش.
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۲۸ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر صفری

سلام به همه دوستان و مرسی از نظراتتون با آقا میثم موافقم ولی تیم ما تو تهران بیشتر از 1000 نفر طرفدار داره!!! در ضمن تو همه تیمای دنیا از هوادار ها در مورد جذب بازیکن نظرخواهی نمیشه!!! در آخر باید خدمتتون عرض کنم که وظیفه یه هوادار واقعی همایت از تیمشه...تو هر شرایطی...تو تلخی هاست که نباید عشقتو تنها بزاری. درسته؟؟؟؟ پس عشق است استقلال و همه ی هوادارای گلش.

منم همین و میگم امیر جان!!! که همه بازیکنایی که جذب شدن، با نظر سرمربی تیم بوده و ما باید از این خریدها حمایت کنیم!!! همون سرمربی ای که همه لیگ ایران آرزوی داشتن شو دارن و همه مون میدونیم که بهترین مربی حال حاضره لیگ ایرانه!!! حالا بازیکنای جذب شده، هرکس میخواد باشه! نمونه ش پژمان نوری که انصافا از جونش برای تیم مایه گذاشته و اگر اشتباهی کرده!؟ مطمئنا ناخواسته بوده! البته همه بازیکنا اشتباه میکنند و این هم یه بازیکنه!!! حالا یه سری ها میان و به مدیرعامل تیم که انصافا داره از جون برای تیم مایه میذاره، اهانت میکنن که فلانی ، کم کاری میکنه و من اصلا از این نظریه خوشم نمیاد!!!! وچند بار هم ایشون رو با القاب زشت خطاب کردن و من بعنوان یکی از طرفدارای پروپاقرص حاجی بهشون تذکر دادم! ولی اگر یه بار دیگه بهش اهانت بشه، شک نکنند که طور دیگه ای باهاشون صحبت میکنم!!! امیدوارم متوجه منظور من شده باشن!!! درضمن بقول قدیمی ها،: نخوردیم نون گندم... دیدیم دست مردم!!!! با استادیوم رفتن، کسی فوتبال شناس نمیشه!!!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۷ روز قبل

آره عزیزم به فرموده امام علی (ع) فاصله بین حق و باطل 4 انگشته . اونی که می شنوی با اونی که می بینی خیلی فرق داره . حرف من درمورد بازیکنا اینه کهع از رقیب بازیکن نباید بگیریم . اثرات اون میشه : عدم استقبال تماشاگر از بازیها چون تماشاگر به خودش میگه این بازیکن به راحتی رفت تیم رقیب به هر دلیلی که البته فقط شخصیه . اینا تعصب ندارن پس من چرا باید از این بازیکن حمایت کنم

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۲۷ روز قبل

اما اونام از استقلال بازیکن گرفتن ولی باز میرن ورزشگاه.باید استقلال رو حمایت کنیم تورو خدا برید ورزشگاه

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۷ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

اما اونام از استقلال بازیکن گرفتن ولی باز میرن ورزشگاه.باید استقلال رو حمایت کنیم تورو خدا برید ورزشگاه

شما نگاه کن ببین تماشاگرای 6 یا 7 سال گذشته پرسپولیس کجا و تماشاگرای الان کجا . اونا هم تماشاگراشون نمیرن ورزشگاه . ما و شما قطعا دوستان پرسپولیسی هم داریم . نظر اونا و ما دقیقا یکی هست و اونا هم از این موضوع شدیدا ناراحت هستن

آواتار امیر صفری
توسط   امیر صفری   ۳۷۲۷ روز قبل
سلام دوستان ببینید ... مگه تو انگلیس بازیکن به رقیب سنتی نمیفروشن؟ مگه پیرلو نرفت یونتوس؟ اینا همش بهونست. فقط استقلال مهمه... همین و بس.
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۲۷ روز قبل

ما باید از تیم استقلال حمایت کنیم...! همه بازیکنا، چه با تعصب و چه بی تعصب، میان و میرن..!!! فقط استقلال کبیر میمونه.... پس به عشق استقلال کبیر........

آواتار ملیکا مهاجرانی
توسط   ملیکا مهاجرانی   ۳۷۲۶ روز قبل
من نمی دونم چرا نمیذارن خانم ها برن ورزشگاه ؟ اصلا ستادیوم رو نصف کنن . نصفی خانم ها ، نصفی آقایون ...
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۶ روز قبل

اینجا ایرانه . اونجوری دیگه کسی بازی رو نگاه نمیکنه

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۲۶ روز قبل

خیلی آدم باید بی جنبه باشه که توی جو اونطوری ، بخواد خلاف عرف عمل کنه!!!؟؟؟ و البته خیلی بدبخت!!!؟؟؟

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۵ روز قبل

خیلی آدم باید بی جنبه باشه که توی جو اونطوری ، بخواد خلاف عرف عمل کنه!!!؟؟؟ و البته خیلی بدبخت!!!؟؟؟

شما علاوه براینکه درک صحیحی از فوتبال مملکت نداری درک صحیحی از ایران هم نداری . اگه من اشتباه می کنم پس شما بگو ببینم توی محرم این همه جوون واسه چی میان بیرون و حواسشون کجاست . آقای محترم من متاهل هستم و همسرم هم استقلالی شده و البته عضو این سایت هم هست . این جور وصله ها به ما نمیاد

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۲۵ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

[quote=meisam taj025]

شما علاوه براینکه درک صحیحی از فوتبال مملکت نداری درک صحیحی از ایران هم نداری . اگه من اشتباه می کنم پس شما بگو ببینم توی محرم این همه جوون واسه چی میان بیرون و حواسشون کجاست . آقای محترم من متاهل هستم و همسرم هم استقلالی شده و البته عضو این سایت هم هست . این جور وصله ها به ما نمیاد

تو که ادعای درکت میشه، اگر درک داشتی این حرفو نمیزدی!؟ مرد باید از خودش جوهره داشته باشه! اگر در شرایط خطا و گناه قرار گرفتی و خطا نکردی هنر کردی! والا دور بودن از خطا و نکردنش که هنر نیست!!! ضمنا، تو مگه بخودت شک داری که پست منو بخودت نسبت دادی!!! یه چیز دیگه هم هست؟ بقول قدیمیا،: لقمه رو از نخورده بگیر بده به خورده!!!!!؟؟؟؟

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۷۲۵ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

[quote=meisam taj025]

مشدی شما خیلی طرز فکرتون بده بهتره ی کلاسی چیزی بری . مگه همه جوونا این کارارو میکنن . اونم چی تو ایام محرم . و اینکه بحث ورزشگاه رو شما فعلا خبر نداری بهتره ..... باشی.افتاد

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۲۴ روز قبل
نوشته شده توسط: سعید آقامحمدی

[quote=majidazar1360]

[quote=meisam taj025]

مشدی شما خیلی طرز فکرتون بده بهتره ی کلاسی چیزی بری . مگه همه جوونا این کارارو میکنن . اونم چی تو ایام محرم . و اینکه بحث ورزشگاه رو شما فعلا خبر نداری بهتره ..... باشی.افتاد

یعنی توی مجرم شما توی خیابونا نیستی ببینی چه خبره . احتمالا شما هم شهرستانی هستی و از وضعیت پایتخت خبر نداری . پس بهتره خودت ی کلاس یری جانم