برد استقلال مقابل استقلال خوزستان

آواتار امجد رحمتی
برد استقلال مقابل استقلال خوزستان
توسط   امجد رحمتی   ۳۷۵۰ روز قبل
باسلام من به عنوان یک استقلالی که امروز ثبت نام کردم برد شیرین تمم را تبریک میگویم به امید برد مقابل تیم قرمز که امروز هم باخت
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۵۰ روز قبل

تــــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــــــــریـــــــــــــــــــک به همه ی استقلالی ها.....ایشالله دربی رو هم میبریم....

آواتار مهدیس صمدی
توسط   مهدیس صمدی   ۳۷۵۰ روز قبل

تبریک  و خسته نباشید...ایشالله برد دربی

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۴۹ روز قبل
نوشته شده توسط: مهدیس صمدی

تبریک  و خسته نباشید...ایشالله برد دربی

ایشالله...چه حاااااااالی میده اگه دربی رو ببریم....

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۹ روز قبل

مبارکا باشه بچه های عزیز

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۴۹ روز قبل

اونوقت توقع داری آدم شاکی نشه مجید آذر!؟ من از بچه هایی که تازه اومدن تو سایت ، توقعی ندارم ولی تو که کلی وقته توی سایتی، چرا به تاپیکی که به مسابقات ربط نداره و برای خاطرات آبی دلانه جواب میدی؟؟؟!!! مگه قرار نشده بود، به هرتاپیکی جواب ندیم! من خودم دیشب این تاپیک و دیدم و میتونستم جواب بدم و خودمو توی شادی این برد سهیم بدونم!!! که کلی هم لذت بخش بود!!!! ولی فقط و فقط بخاطر جای اشتباه ناپیک که اونم بخاطر ناواردی تاپیک گذار بود، پست نذاشتم!!! هرچند کلا از گذاشتن پست اضافی خوشت میاد!!!

از دوستان استقلالی خواهش میکنم که دقت کنید و تاپیکهاتونو در جای خودش قرار بدین!!!! و به تاپیکهایی که توی جای خودش نیست، پایخ ندین!!! ممنون و ببخشید.....

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۴۹ روز قبل

من معذرت خواهی میکنم!!!؟ اشتباه تایپی داشتم!!!( این تاپیک برای قسمت مسابقات استقلاله و اینجا خاطرات آبی دلانه و هیچ ربطی بهم ندارند!!!!)

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۹ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

اونوقت توقع داری آدم شاکی نشه مجید آذر!؟ من از بچه هایی که تازه اومدن تو سایت ، توقعی ندارم ولی تو که کلی وقته توی سایتی، چرا به تاپیکی که به مسابقات ربط نداره و برای خاطرات آبی دلانه جواب میدی؟؟؟!!! مگه قرار نشده بود، به هرتاپیکی جواب ندیم! من خودم دیشب این تاپیک و دیدم و میتونستم جواب بدم و خودمو توی شادی این برد سهیم بدونم!!! که کلی هم لذت بخش بود!!!! ولی فقط و فقط بخاطر جای اشتباه ناپیک که اونم بخاطر ناواردی تاپیک گذار بود، پست نذاشتم!!! هرچند کلا از گذاشتن پست اضافی خوشت میاد!!!

از دوستان استقلالی خواهش میکنم که دقت کنید و تاپیکهاتونو در جای خودش قرار بدین!!!! و به تاپیکهایی که توی جای خودش نیست، پایخ ندین!!! ممنون و ببخشید.....

شما کار خودتو بکن و ماهم کار خودمونو . دیگه هم به من کاری نداشته باشه . فکر کنم اینجوری بهتر باشه جانم