حنیف vs صادقیان

آواتار امیر حسین گودرزی
حنیف vs صادقیان
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۷۴۹ روز قبل
به نظر شم حنیف از پس مهار پیام صادقیان بر میاد؟
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۹ روز قبل

حنیف این روزها در اوجه . برعکس صادقیان بخاطر مسائل قلیون و ... روحیه خرابی داره . فکر کنم بتونه

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۴۹ روز قبل

بنظرمن، سوسکش میکنه!!! و اجازه نفس کشیدن بهش نمیده! چون بقول مجید، حنیف بدجوری رو اوجه و انگیزه زیادی برای دربی داره!!!! ناراحتی صادقیان درباره قلیون هم، اونا بی غیرت ترن از این حرفان که بروی خودشونم نمیارن!!! وقتی سرمربی شون بی غیرته!!!!؟؟؟؟؟ توقعی از جوجه بازیکن نداشته باشین!!!

(در مورد بی غیرتی سرمربی شونم، با دلیل و مدرک حرف زدم!!!؟؟؟ که بخاطر وجود خانمها، نمتونم بگم!!!؟؟؟)

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۸ روز قبل

کاملا در جریان بی غیرتی و بی عفتی دایتی هستم . فیلمش رو دیدم . حالم ازش بهم می خوره . غیر از عربده کشی کار دیگه ای بلد نیست .

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۴۸ روز قبل

آره بابا این جوجه فکلی قلیونی زیر پای حنیف له میشه مطمئن باش این که پرسیدن نداره.. حالم ازاین تیم وسرمربی و طرفداراش بد میشه فقط اس اس خودمون

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۴۸ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

حنیف این روزها در اوجه . برعکس صادقیان بخاطر مسائل قلیون و ... روحیه خرابی داره . فکر کنم بتونه

در این که حنیف از پس این بچه سوسول بر میاد که شکی نیست ولی متاسفانه لنگیا بخاطر این بچه سوسول که همه گفتن قلیونیه و روحیشم تضعیف کردن اونام دست به یکار کاملا غیر اخلاقی و غیر حرفه ای زدن و عکس حنیف رو در حال قلیون کشیدن فوتوشاپ کردن و تو روزنامشون گذاشتن....واقعا متاسفم واسه ی لنگیا دیدن که از پس ما بر نمیان از راه دیگه ای وارد شدن!!!! حالا خدا رو شکر حنیف گفته این کارا تو روحیه ی من اثری نداره و نمیتونن با این کارا روحیه ی منو تضعیف کنن....ولی واقعا دعا میکنم تا این حاشیه ها روی بچه غول استقلالی اثری نداشته باشه...اگه این حاشیه ها اثر خودشو روش نذاره صادقیان که هیچ از پس کل لنگ پلیس بر میاد....

آواتار مهدیس صمدی
توسط   مهدیس صمدی   ۳۷۴۷ روز قبل

پس چی این جوجه انگشت کوچیکه حنیفم نیست

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۷ روز قبل

اونایی که مثل من میرن ورزشگاه باید از هر راه برای تضعیف روحیه اونا استفاده کنن . مثلا شعار بدن : قلیونی قلیونی . تمرکزشون بهم می خوره

آواتار عرفان ساسانی
توسط   عرفان ساسانی   ۳۷۴۵ روز قبل

این قدر قلیون کشیده که من میترسم دیوونه بشه و باز از اون خطا های ناجور بکنه

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۵ روز قبل
نوشته شده توسط: عرفان ساسانی

[quote=majidazar1360]

این قدر قلیون کشیده که من میترسم دیوونه بشه و باز از اون خطا های ناجور بکنه

بهتر ، اخراج میشه

آواتار ستار عزیزی فرد
توسط   ستار عزیزی فرد   ۳۷۴۴ روز قبل
به نظر شم حنیف از پس مهار پیام صادقیان بر میاد؟
بله به امیدخدا
آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۷۴۳ روز قبل

خوردش

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۳ روز قبل

از ترسش طرف حنیف نیومد

آواتار zahra nashenas
توسط   zahra nashenas   ۳۷۴۲ روز قبل
فک کنک پیام تحت تاثیر حاشیه ها قرار گرفته بیچاره دلمان کباب شد
آواتار مجید مسلم آذر