دربی بی نکونام

آواتار سروش عبداله پور
دربی بی نکونام
توسط   سروش عبداله پور   ۳۷۵۰ روز قبل

نکونام رفت شما این دوست داری یانه من که نه

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۵۰ روز قبل

بره . مهم اینه که حاجی 4 دستی به صندلی چسبیده و همه ستاره ها و داره می ندازه بیرون

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۵۰ روز قبل

بی معرفت!! امثال اینا اصلا تعصب ندارن ....

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۵۰ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

بره . مهم اینه که حاجی 4 دستی به صندلی چسبیده و همه ستاره ها و داره می ندازه بیرون

آقای مجید خودتم بهتر از همه میدونی که تقصیر حاجی نیست که دارن میرن....نمی دونم مشکلتون با حاجی فتح الله چیه؟؟؟؟...ایشون مدیر عامل تیممونه و ما هم وظیفه داریم ازش حمایت کنیم...رفتن بازیکنام هیچ ربطی به حاجی نداره به بعضی مسایل دیگه مربوطه که متاسفانه نمی تونم بگم{البته شایدم مربوط به اون مسایل نباشه ولی خب من خودم حدث میزنم ستاره هامون بخاطر همین مسایل رفتن}

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۵۰ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

درسته نکونام کاپیتان تیم ملی بود....درسته بودنش تو اس اس یه افتخار بود....ولی به نظر من رفتنش خیییییییییییلی بهتر از موندنش بود....ما یه بازیکن عاشق و با تعصب میخوایم که با عشق و غیرت واسه اس اس بازی کنه نه کسی که تا یه تقی به توقی میخوره سریع جا میزنه و میگه میرم...رفتنش اصلا حرفه ای گرایانه نبود....یادش نره اس اسو به خاطر بعضی چیزا ول کرد بعدا نیاد بگه من عاشق استقلالمو....استقلال شرایط خیییییییلی حساسی داشت که تیمو ول کرد....وقتی دلش با تیم نباشه خب مطمئنا ما هم دوست داریم که بره....

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۵۰ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=majidazar1360]

آقای مجید خودتم بهتر از همه میدونی که تقصیر حاجی نیست که دارن میرن....نمی دونم مشکلتون با حاجی فتح الله چیه؟؟؟؟...ایشون مدیر عامل تیممونه و ما هم وظیفه داریم ازش حمایت کنیم...رفتن بازیکنام هیچ ربطی به حاجی نداره به بعضی مسایل دیگه مربوطه که متاسفانه نمی تونم بگم{البته شایدم مربوط به اون مسایل نباشه ولی خب من خودم حدث میزنم ستاره هامون بخاطر همین مسایل رفتن}

من اصلا کار جواد رو تایید نمیکنم . همین کارا رو کردن که دیگه تماشاگرا رغبت نمیکنن به استادیوم برن . ولی امثال حاجی و سردار خیلی عاشق قدرت هستن . من توجه شما رو به سالهای گذشته که عابدزاده در تیممون بود جلب میکنم . اون موقع حاجی فکر کرد که عابدزاده که مصدوم شده دیگه نمیتونه برگرده به فوتبال . اتفاقا برگشت و رفت به پرسپولیس . حاجی با ستاره های حاضر و مطیع حال میکنه . سردار هم همینطور

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۷ روز قبل

من از طرغدارای حاجی بودم ولی عملکرد طرف مقابل باعث میشه که ما طرفدارش بمونیم یا نه