نک

آواتار سروش عبداله پور
نک
توسط   سروش عبداله پور   ۳۷۵۰ روز قبل

ببخشید این ورد ما خراب شده نکونام

آواتار سروش عبداله پور
آواتار سروش عبداله پور

ببخشید این ورد ما خراب شده           

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۷ روز قبل

داری ورد می خونی . ی ورد هم بخون این

1375@ 2800

و میثم آدم بشن و البته احترام به دیگران روهم یاد بگیرن و حسادت ستاره های دیگران رو نکنن

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۴۷ روز قبل

خوبه آدم یه نگاه به رفتار خودش بندازه بعد از بقیه ایراد بگیره

آواتار zahra nashenas
توسط   zahra nashenas   ۳۷۴۷ روز قبل
نوشته شده توسط: atiye zalaghi
برا ستاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟زشته.
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۴۶ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید مسلم آذر

1375@ 2800

و میثم آدم بشن و البته احترام به دیگران روهم یاد بگیرن و حسادت ستاره های دیگران رو نکنن

خیلی بیچاره ای اگر فکر کنی ما چشم به ستاره های بی ارزش تو داریم!!!؟؟؟ اگر ما میخواستیم ستاره بگیریم که قبل از تو عضو شدیم و سابقه مونم بیشتره...!!! نه عمو! ما ندید بدید نیستیم!!! دارم برات مجید اذر؟؟؟!!! درضمن، اگر آدمیت قراره مثل رفتار تو باشه که همون بهتر من و سعید، آدم نباشیم!!!! البته فرشته ها بهتر از آدمان!!!!

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۵ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

[quote=majidazar1360]

1375@ 2800

خیلی بیچاره ای اگر فکر کنی ما چشم به ستاره های بی ارزش تو داریم!!!؟؟؟ اگر ما میخواستیم ستاره بگیریم که قبل از تو عضو شدیم و سابقه مونم بیشتره...!!! نه عمو! ما ندید بدید نیستیم!!! دارم برات مجید اذر؟؟؟!!! درضمن، اگر آدمیت قراره مثل رفتار تو باشه که همون بهتر من و سعید، آدم نباشیم!!!! البته فرشته ها بهتر از آدمان!!!!

دعوا رو خودتون شروع کردید و از اول به ستاره های من گیر دادید . اصلا من عاشق ستاره هستم . دوست دارم زیاد پیام بدم . آدم نبودی و نیستی . من در هردوره با شماها زیاد سرو کله زدم . من موندم و شماها رفتید . والسلام