خاطرات ابی دلان

آواتار امجد رحمتی
خاطرات ابی دلان
توسط   امجد رحمتی   ۳۷۴۶ روز قبل
من بچه شهرستان هستم ..البته سال های 75 و76 تهران درس میخوندم خیلی ازبازیهای استقلال واز استادیوم میدیدم ..خاطره قشنگ من دوفصل بیش بازی استقلال وتراکتور بود که ازمهاباد رفتیم تبریز //اینکه خیلی اذیت شدیم جای خود ولی تو اون بازی استقلال بادوگل جباری برنده شد و یکی ازخاطرات قشنگ من بود
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۵ روز قبل

من بچه شهرستان هستم ..البته سال های 75 و76 تهران درس میخوندم خیلی ازبازیهای استقلال واز استادیوم میدیدم ..خاطره قشنگ من دوفصل بیش بازی استقلال وتراکتور بود که ازمهاباد رفتیم تبریز //اینکه خیلی اذیت شدیم جای خود ولی تو اون بازی استقلال بادوگل جباری برنده شد و یکی ازخاطرات قشنگ من بود
با دوتا پنالتی . یادمه

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۴۱ روز قبل

البته اون بازی خیلی به نفع ما بود

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۷۱۲ روز قبل
خاطره خنده دارمن از اس اس مون برمیگرده به سالی که استقلال با ناصر خان و فیروز کریمی به نتیجه نرسید وامیر خان مربی شد ما لیگ برتر از دست دادیم ولی جام حذفی مونده بود آخرین بازی با پگاه .من ودخترخالم رفتیم حرم امام رضا تا دعا کنیم با خونه ام درتماس بودیم تا از نتیجه باخبربشیم گفتیم میشینیم تا بازی تموم بشه بعد برمیگردیم خونه تمام خانم هایی که اطراف مون نشسته بودن یه جورایی فهمیده بودن که ماجرا از چه قراره ما هم متوجه اونا نبودیم تا اینکه یه خانمی از دختر خالم پرسید کسی از شما تو فوتبال بازی میکنه دختر خالم که هول شده بود گفت نه بچه خواهرم(حالا هیچکدوممون خواهر نداریم)به دنیا اومده .حالا ما ؟خانومه؟