با این بازی که استقلال میکنه اصل امیدی نیست قهرمان بشیم مگر شانسی

آواتار saeed ketabi
با این بازی که استقلال میکنه اصل امیدی نیست قهرمان بشیم مگر شانسی
توسط   saeed ketabi   ۳۷۴۰ روز قبل
آخه اینم شد تیم حال ادمو بهم مبزنن فقط راه میرن کاش امروز 5 تا از ذوب میخورد تا این قلعه نوعی ترسو بازی نکنه شانس آوردیم گل به خودشون زدن - مشکل تیم 1 نفر 2 نفر نیست 7 - 8 بازیکن درست حسابی میخوایم فقط آندو و رحمتی در حد استقلال هستند این لنگیا ههم که گوه کردن تو تیم اشغال ها تو پرسپولیس خودشون پاره میکردن حالا واسه ما راه میرن
آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۴۰ روز قبل

آخه اینم شد تیم حال ادمو بهم مبزنن فقط راه میرن کاش امروز 5 تا از ذوب میخورد تا این قلعه نوعی ترسو بازی نکنه شانس آوردیم گل به خودشون زدن - مشکل تیم 1 نفر 2 نفر نیست 7 - 8 بازیکن درست حسابی میخوایم فقط آندو و رحمتی در حد استقلال هستند این لنگیا ههم که گوه کردن تو تیم اشغال ها تو پرسپولیس خودشون پاره میکردن حالا واسه ما راه میرن

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۷۳۹ روز قبل

ما هر چقدم از لنگ بدمون بیاد این جور نباید حرف بزنیم.اس اس هیچوقت حال منو بهم نمیزنه حتی اگه بره تو دسته دو سه(زبونم لال)من باهمه ی وجودم ازش حمایت میکنم

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۳۹ روز قبل

اینجاست که وقتی طرفدار میگه از رقیب بازیکن نگیرید . ببینید پطوری داد تماشاگرامون دراومده . من به شما حق میدم

آواتار ملیکا مهاجرانی
توسط   ملیکا مهاجرانی   ۳۷۳۸ روز قبل
کاملا موافقم
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۳۷ روز قبل

فتل تا همه رو نندازه بیرون ول کن نیست . این دفعه نوبت آندو شده

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۷۳۷ روز قبل
نوشته شده توسط: شبنم علی قنبری

ما هر چقدم از لنگ بدمون بیاد این جور نباید حرف بزنیم.اس اس هیچوقت حال منو بهم نمیزنه حتی اگه بره تو دسته دو سه(زبونم لال)من باهمه ی وجودم ازش حمایت میکنم

دقیقا...
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۷۳۷ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار
[quote=shabnam]

دقیقا...
معنی طرفداری را خیلی قشنگ دارین بیان میکنین الان که امیر بد جوری گیر کرده باید پشتیبانی کنید
آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۷۳۴ روز قبل

من لیاقت فولاد رو از همه بیشتر میبینم برا قهرمانی