من دیگه نگاه بازی اس اس نمیکنم-

آواتار saeed ketabi
من دیگه نگاه بازی اس اس نمیکنم-
توسط   saeed ketabi   ۳۷۳۲ روز قبل
جام حذفی پرید چشم به لیگ اب نمیخوره اس اس شده شموشک نوشهر خاک تو سرشون - مخصوصا این لنگی سگ حال ادم بهم میزنن چه بازیکنهاشون چه روزنامه شون خیلی اونجاشون سوخته
آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۷۳۲ روز قبل

درسته جامو از دست دادیم ولی بهتره به اعصابمون مسلط باشیم و اس اسو که واقعا تنهاس،تنها نذاریم.لنگیام هر چی دلشون خواست بگن عقده کردن عقده ایای بی ستاره ولشون کنید

آواتار احسانه رئیس السادات
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۷۳۲ روز قبل

دوست آبی دل درسته که باختیم و جامی که میتونستیم به راحتی بدست آوریم را ازدست دادیم ولی عیب نداره ما الان در لیگ صدر هستیم و 3امیباز هنوز از لیگیها بالا تریم .

اگه به بازیکنانمون به خودشون بیان هنوز امید داریم و انشاا تو لیگ قهرمان میشیم .

آبی دل یک اس اسی با یک باخت که انقدر ناراحت نمیشه ؛من هم خیلی نارحت هستم ولی فوتبال همینه دیگه

لنگیها باید خوشحال باشن چون خودشون جذف شده بودن و اس اس داشت به فینال میرفت و این همون چیزی بود که آتیششون میزد.

اگه امیر ترکیبش را درست کنه هنوزهم میتونیم در لیگ قهرمان بشیم .

به امید قهرمانی اس اس و خوشحالی هواداران آبی دل و سوختن .....لنگیها

آواتار فائزه نجاری
توسط   فائزه نجاری   ۳۷۳۱ روز قبل

منم دیگه وقت ارزشمندنوواسه این بی لیاقتانمیذارم میشینم درسمومیخونم!!!!!!

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۷۳۱ روز قبل
درسته که باختیم ولی این رسمش نیس که درموردتیممون اینجوری حرف بزنیم.اونموقعهایی که میبردکجابودین که باباختش اینطوری میکنین؟
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۳۱ روز قبل

هرچند منم خیلی ناراحتم و از دستشون عصبانی اما کار ینمیشه کرد ما طرفدارا باید یه کم صبور باشیم انشاله توی بازیهای بعد جبران کنن

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۳۱ روز قبل

درسته بازیه بدی بود و ما حذف شدیم ولی ما که هنوز لیگو داریم و من خیلیم امیدوارم...ایشالله اس اس با قهرمانی تو لیگ جبران میکنه....شمام هوادار آبی دل ناراحت نباشین ....

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۳۱ روز قبل
نوشته شده توسط: فائزه نجاری

منم دیگه وقت ارزشمندنوواسه این بی لیاقتانمیذارم میشینم درسمومیخونم!!!!!!

بهترین تصمیم زندگیتونو گرفتید.نباید درستون تحت تاثیر فوتبال قرار بگیره. فوتبال به عنوان یه تفریح سالم در کنار زندگیتون باشه