فرهاد

آواتار جواد نوبخت هروی
فرهاد
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۷۲۴ روز قبل

ازتمام وجود استقلال وفرهاد رادوست دارم آرزویم برگشت دوباره فرهاد است

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۷۰۱ روز قبل
ممکنه به آرزوت برسی دوست عزیز ولی اگر یه روزی برگرده به عنوان مربی برمیگرده نه یه بازیکن
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۰۰ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان

این آرزوی خیلی از استقلالی هاست ...

ایشالله کــــــــــــــــــــــــاپیتان فـــــــــــرهـــــــــــــــــــــاد به خونه ی خودش بر میگرده...

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۰۰ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

این آرزوی خیلی از استقلالی هاست ...

ایشالله کــــــــــــــــــــــــاپیتان فـــــــــــرهـــــــــــــــــــــاد به خونه ی خودش بر میگرده...

آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۶۹۹ روز قبل

باتمام احترامی که واسه فرهادقایلم اما مثل دفعه ی گذشته بدجایی پشت تیم روخالی کرد.درهرحال واسش آرزوی سلامتی دارم.سیدودود

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۸۰ روز قبل

فرهاد عشق تمام استقلالیهاست... یه اسطوره که جاش همیشه توی استقلال خالیه7777777777777777777777777777

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۶۷۴ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

فرهاد عشق تمام استقلالیهاست... یه اسطوره که جاش همیشه توی استقلال خالیه7777777777777777777777777777

واقعا اگه فرهاد بود استقلال بازم قوی ترین تیم ایران بود و هیج کدوم از این مشکلات رو نداشت .

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۷۳ روز قبل
نوشته شده توسط: shide HR

واقعا اگه فرهاد بود استقلال بازم قوی ترین تیم ایران بود و هیج کدوم از این مشکلات رو نداشت .

کاملا موافـــــــــقــــــــم...

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۷۲ روز قبل

فرهاد اسطوره تکرار نشدنی ایران و افتخار ما استقلالیها در دنیاست... به امید موفقیتهای روز افزونش

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۷۲ روز قبل

فرهاد اسطوره تکرار نشدنی ایران و افتخار ما استقلالیها در دنیاست... به امید موفقیتهای روز افزونش

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۷۲ روز قبل

اینم به خاطر ساحره خانوم :

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۷۱ روز قبل

واقعا طرفدارای فرهاد زیاد و بینظیرن.....

اما کاش اینجوری استقلال رو تنها نمیزاشتن مطمئنم فرهاد هم به این روش طرفدارهای استقلال نظر خوبی نداره.کاش ورزشگاه دوباره پر بشه مثل قبل!!!

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۷۱ روز قبل

اما کاش اینجوری استقلال رو تنها نمیزاشتن مطمئنم فرهاد هم به این روش طرفدارهای استقلال نظر خوبی نداره.کاش ورزشگاه دوباره پر بشه مثل قبل!!!

منم باهات موافقم لیلا جان ولی طرفدارها هم حق دارن دیگه بیان توپ لو دادن نوری وببینند یا راه رفتن و گل نزدن نظری طرفدارها بازی جذاب میخوان با اون سختی برن استادیوم یه همچین صحنه هایی رو ببینند!!!!!!!اون موقع که فرهاد بود اگرم تیم میباخت یا نتیجه نمیگرفت بازی هیجان داشت ولی انقدر اذیتش کردن که رفت فرهاد رفت آقای نظری دیگه استرس تعویض و نیمکت نشینی نداشته باش 90 دقیقه راحت تو زمین قدم بزن و الکی خودتو تو محوطه جریمه بزن زمین....این رسم فوتباله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ببخشید دلم پر بود به قول لیلا جون بازم ما طرفدارها باید استقلالمون و تنها نذاریم
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۶۷۰ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

[quote=009898]

منم باهات موافقم لیلا جان ولی طرفدارها هم حق دارن دیگه بیان توپ لو دادن نوری وببینند یا راه رفتن و گل نزدن نظری طرفدارها بازی جذاب میخوان با اون سختی برن استادیوم یه همچین صحنه هایی رو ببینند!!!!!!!اون موقع که فرهاد بود اگرم تیم میباخت یا نتیجه نمیگرفت بازی هیجان داشت ولی انقدر اذیتش کردن که رفت فرهاد رفت آقای نظری دیگه استرس تعویض و نیمکت نشینی نداشته باش 90 دقیقه راحت تو زمین قدم بزن و الکی خودتو تو محوطه جریمه بزن زمین....این رسم فوتباله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ببخشید دلم پر بود به قول لیلا جون بازم ما طرفدارها باید استقلالمون و تنها نذاریم

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۶۷ روز قبل

منم امیدوارم امسال سال استقلال باشه

آواتار shima HR
توسط   shima HR   ۳۶۶۲ روز قبل

آواتار shima HR
توسط   shima HR   ۳۶۶۲ روز قبل

منم امیدوارم امسال سال استقلال باشه

آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۶۲ روز قبل

ایشالا که فرهاد به خونه ی خودش بر میگرده و من مطمئن هستم که مربی خیلی خوبی میشه

این آرزوی همه ی استقلالی هاست

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۶۱ روز قبل
نوشته شده توسط: shide HR

[quote=5858][quote=009898]

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۶۱ روز قبل
نوشته شده توسط: کاووس رشیدی

ایشالا که فرهاد به خونه ی خودش بر میگرده و من مطمئن هستم که مربی خیلی خوبی میشه

این آرزوی همه ی استقلالی هاست