ی پیشنهاد برای بهبود سایت

آواتار سعید آقامحمدی
ی پیشنهاد برای بهبود سایت
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۷۲۱ روز قبل

باعرض سلام بچه ی خواهشی ازتون دارم . ما داریم خودمون ارزش سایت و میاریم پایین . مثالشم اینه که وقتی ی پستی رو که میبینیم هست . چرا ما اونو تکرار می کنیم . اگه خوشتون نمیاد که من اون پست و گذاشتم . خواهشا بهم بگین . من کوچیک شما هم هستم ولی بااین کار ارزش سایت داره میاد پایین.

آواتار احسانه رئیس السادات
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۷۲۱ روز قبل

درست میگی شما .موافقم با نظرشما اگه مطالب تکراری باشه ارزش سایت میاد بایین ولی بعضی وقتها اشتباه صورت میگیرد.مثلا دیروز من انقدر خوشحال بودم از برد اس اس که وقتی وارد سایت شدم ندیدم که کسی از صدمین گل آرش نوشته باشه  . من هم یه پست ارسال کردم و نرفت و دوباره ارسال کردم ،وقتی به صفحه اصلی برگشتم دیدم 2بار ارسال شده خودم هم نارحت شدم ولی نمیشه اصلاح کردش .و بعضی وقتها هم در یک زمان 2نفر در حال نوشتن یه پست هستند به هر حال این نیست که نخاهیم پست شما را بخوانیم و به شما بی احترامی کنیم ،،فقط اشتباه شده است .

اگه باغث ناراحتی شما آبی دل شده من از شما معذرت میخام .حق باشماس .به امید پیشرفت روز افزون سایت هواداران اس اس

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۷۱۹ روز قبل

موافقم .بابا پس چرا نمیان این تاپیست را بخونن و دوباره مطالب را تکرار میکنن.خوب وقتی یک نفر یه نظر گذاشته دیگه چه لزومی داره دوباره بزارن .فقط ارزش سایت را میارن پایین .

توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۷۱۷ روز قبل

دوستمون واقعا درست میگه .تورا به خدا نظرات تکراری نگذارید.

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۱۶ روز قبل

باعرض سلام بچه ی خواهشی ازتون دارم . ما داریم خودمون ارزش سایت و میاریم پایین . مثالشم اینه که وقتی ی پستی رو که میبینیم هست . چرا ما اونو تکرار می کنیم . اگه خوشتون نمیاد که من اون پست و گذاشتم . خواهشا بهم بگین . من کوچیک شما هم هستم ولی بااین کار ارزش سایت داره میاد پایین.

خیلی خیلی خیلی با شما موافقم امیدوارم افرادی که تازه عضو شدن آقا بعد دو تا پیام تاپیک نزارن دو فصل تو سایت باشن بعد تاپیک بزارن که موضوعات تکراری نباشه و با فضای سایتم آشنا بشم من

خودم خیلی وقت نیست عضو شدم ولی دوست دارم دوستان تازه عضو شده توجه کنند ممنون

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۱۶ روز قبل

چندماهه که داریم با این مسئله کلنجار میریم! امیدوارم دوستان استقلالی که مطمئنا برای ارتقای سایت همه جوره تلاش میکنند، به این موضوع توجه ویژه داشته باشن......

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۷۱۶ روز قبل

امیدوارم دوستان همکاری لازم رو بکنن

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۷۱۶ روز قبل
من یادمه اولها که عضو سایت شده بودم هر دقیقه که میتونستم وارد سایت میشدم ولی الان به غیر از چند عضو انگشت شمار که تاپیکهای خوبی میذارن (عذر خواهی میکنم )بقیه یا در حال توهین به تیمهای دیگه هستن یا در مورد حیات وحش صحبت میکنند یا در حال جنگیدن با هم هستند ...من واقعا معذرت میخوام ولی واقعا هفته ای یه بار هم دوست ندارم وارد سایت شم......دلم واسه سایت قبلی تنگ شده که بچه ها با دست پر میومدند و همش حرفها فوتبالی و فنی بود.........
آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۱۵ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

من یادمه اولها که عضو سایت شده بودم هر دقیقه که میتونستم وارد سایت میشدم ولی الان به غیر از چند عضو انگشت شمار که تاپیکهای خوبی میذارن (عذر خواهی میکنم )بقیه یا در حال توهین به تیمهای دیگه هستن یا در مورد حیات وحش صحبت میکنند یا در حال جنگیدن با هم هستند ...من واقعا معذرت میخوام ولی واقعا هفته ای یه بار هم دوست ندارم وارد سایت شم......دلم واسه سایت قبلی تنگ شده که بچه ها با دست پر میومدند و همش حرفها فوتبالی و فنی بود.........

واقها موافقم سایت دیگه داره واقعا از دور خارج میشه امیدوارم به حالت اولیه خودش برگرده

توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۷۱۴ روز قبل

خیلی ببخشید دوست عزیز، من یه کوچولو از شما انتقاد دارم البته امیورام که ازم نارحت نشید .

من 8بهمن عضو سایت شدم و تقریبا 20روز،من هنوز از شما یک مطب نخوندم ،وقتی شما که عضوقدیمی سایت هستید مطلبی نمیذارید ،ازمن نوعی چه انتظاری میره که

مطالب خوب وفوتبالی بذارم.

منوببخش ،آبی آمپراتور

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۷۱۳ روز قبل
نوشته شده توسط: احسانه رئیس السادات

[quote=5858]من یادمه اولها که عضو سایت شده بودم هر دقیقه که میتونستم وارد سایت میشدم ولی الان به غیر از چند عضو انگشت شمار که تاپیکهای خوبی میذارن (عذر خواهی میکنم )بقیه یا در حال توهین به تیمهای دیگه هستن یا در مورد حیات وحش صحبت میکنند یا در حال جنگیدن با هم هستند ...من واقعا معذرت میخوام ولی واقعا هفته ای یه بار هم دوست ندارم وارد سایت شم......دلم واسه سایت قبلی تنگ شده که بچه ها با دست پر میومدند و همش حرفها فوتبالی و فنی بود.........

خیلی ببخشید دوست عزیز، من یه کوچولو از شما انتقاد دارم البته امیورام که ازم نارحت نشید .

من 8بهمن عضو سایت شدم و تقریبا 20روز،من هنوز از شما یک مطب نخوندم ،وقتی شما که عضوقدیمی سایت هستید مطلبی نمیذارید ،ازمن نوعی چه انتظاری میره که

منوببخش ،آبی آمپراتور

ما نگفتیم دوست عزیز شما مطلب نذارید این سایت برای همه طرفدارای تیممونه ولی بهترش اینه که اول کاملا سایت مطالعه بشه بعد......من به تکراری بودن مطالب معترضم!!!!!!!من جای دیگه هم عنوان کردم تا جایی که مطلبم به درد بقیه نخوره سعی میکنم تو سایت فقط خواننده مطالب باشم در ضمن شما همونطور که فرمودید تازه عضو شدید و بچه های قدیمی علت تاپیک نذاشتنم و میدونند در ضمن شما مطالب سایت و کامل نخوندید چون تاپیکهایی که با ارزش باشند رو براش حتما پست میذارم ....در
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۷۱۳ روز قبل

[quote=31771ehsaneh]

منوببخش ،آبی آمپراتور

ما نگفتیم دوست عزیز شما مطلب نذارید این سایت برای همه طرفدارای تیممونه ولی بهترش اینه که اول کاملا سایت مطالعه بشه بعد......من به تکراری بودن مطالب معترضم!!!!!!!من جای دیگه هم عنوان کردم تا جایی که مطلبم به درد بقیه نخوره سعی میکنم تو سایت فقط خواننده مطالب باشم در ضمن شما همونطور که فرمودید تازه عضو شدید و بچه های قدیمی علت تاپیک نذاشتنم و میدونند در ضمن شما مطالب سایت و کامل نخوندید چون تاپیکهایی که با ارزش باشند رو براش حتما پست میذارم ..در

دوست عزیز فکرکنم درست مطلب رانرسوندم ،عرض کردم شما قدیمی ها لطف کنید تاپیک فوتبالی و با محتوا بذارید و فعالتر باشید تااعضا جدید هم استفاده کنند و هم یاد بگیرن مثل

اعضای قدیمی مطالب خوب و با محتوا بذارن ./ اعضای قدیمی باید استاد و راهنمای اعضای جدید باشند.

دوست خوبم عرض کنم خدمتتون که من روزی 5ساعت درسایت حضوردارم و تمام مطالب و نظرات را کامل میخونم وتمام پست های شما را نیز خوانده ام و بخاطرهمینه که گفتم از شما تاپیک جدید ندیدم چون شما فقط درمورد مطالب نظز دادید وواقعا از نظزات شما استفاده کردم .

امپراتور آبی امیدوارم مشکل حل بشه تا ما از تاپیک های خوبه شما هم  استفاده کنیم .

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۷۱۲ روز قبل
بله متوجه هستم منم در جای دیگه گفتم که هممون داریم سعی خودمون و میکنیم .....در ضمن سایت مربوط به استقلال هست همه هم استادن در فوتبال ......قدیمی و جدید معنی نداره فقط اگر ما اعتراضی داریم به تکراری و بی محتوا بودن مطالبه که اون هم باید خودمون حلش کنیم ...بازم ممنون از شما بابت توجهتون!!!!