حیف شد جام حذفی

آواتار مجتبی حمیدپور
حیف شد جام حذفی
توسط   مجتبی حمیدپور   ۳۷۱۷ روز قبل

تراکتور الکی قهرمان شد

آواتار atiye zalaghi
توسط   atiye zalaghi   ۳۷۱۶ روز قبل

نه به نظرمن حق تراکتور بود قهرمان بشه اون چیزی که الکی تو جام حذفی اتفاق افتاد حذف اس اس بود وگرنه تراکتورقهرمانی حقش بود

آواتار احسانه رئیس السادات
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۷۱۶ روز قبل
نوشته شده توسط: atiye zalaghi

نه به نظرمن حق تراکتور بود قهرمان بشه اون چیزی که الکی تو جام حذفی اتفاق افتاد حذف اس اس بود وگرنه تراکتورقهرمانی حقش بود

واقعا اس اس بود که الکی حذف شد .البته تراکتور حقش نبود ولی با تجربه ای که داشتند تونستند بازی را ببرند وقهرمان بشن

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۷۱۶ روز قبل

ولی انصافا اونام واس این جام زحمت کشیده بودن.ولی اگه اس اس حذف نمیشد فک نکنم قهرمان میشدن

آواتار atiye zalaghi

فکر روبیخیال ا س اس حذف شد الان باید به فکر جام باشگاه ها و جام خلیج فارس باشیم که امیدوارم اینا رو از دست ندیم هرچند من واسه جام باشگا ه ها چشمم آب نمیخوره

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۷۱۶ روز قبل

فکر روبیخیال ا س اس حذف شد الان باید به فکر جام باشگاه ها و جام خلیج فارس باشیم که امیدوارم اینا رو از دست ندیم هرچند من واسه جام باشگا ه ها چشمم آب نمیخوره

کاملا موافقم باید بیخیال حذف اس اس شیم . منم هیچ امیدی برای جام باشگاها ندارم ولی در کل تو هر شرایطی چه برد چه باخت پشتشم

آواتار atiye zalaghi
نوشته شده توسط: شبنم علی قنبری

[quote=@!$(ss)$!@]

کاملا موافقم باید بیخیال حذف اس اس شیم . منم هیچ امیدی برای جام باشگاها ندارم ولی در کل تو هر شرایطی چه برد چه باخت پشتشم

یه هوادار دو آتیشه هیچ وقت پشت تیم رو خالی نمیکنه اما دیگه باید قبول کنیم که گرفتن جام باشگاه ها خیلی دور از تصوره مگه اینکه شرایط چقدر خوب بشه که اتفاق بیفته وگرنه عمرا...

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۷۱۵ روز قبل

[quote=shabnam]

یه هوادار دو آتیشه هیچ وقت پشت تیم رو خالی نمیکنه اما دیگه باید قبول کنیم که گرفتن جام باشگاه ها خیلی دور از تصوره مگه اینکه شرایط چقدر خوب بشه که اتفاق بیفته وگرنه عمرا...