پیشنهاد به آشتیانی

آواتار مهدی علینقی
پیشنهاد به آشتیانی
توسط   مهدی علینقی   ۵۴۸۶ روز قبل

آقای واعظ آشتیانی سلام

میخواستم به شما بگویم باشگاه استقلال فدراسیون دوچرخه سواری نیست کسانیکه شما برعلیه آنها موضع میگیرید پیشکسسوتان باشگاه هستند و سالیان سال برای این باشگاه زحمت کشیدند شما مدیر عامل باشگاهی هستید باید باید کاری کنید که دو دستگی بین پیشکسوتان و هواداران از بین برود نه اینکه آتش آنرا شعله ورتر کنید. امیدوارم این صحبتهای من را به عنوان یک هوادار30ساله استقلال بپذیرید .

من ا... توفیق

آواتار سید حامد حقیقت
توسط   سید حامد حقیقت   ۵۴۷۹ روز قبل
 با عرض سلام خدمت شما مدیر محترم. آقای آشتیانی اول باید یه تشکر از شما کنم ، چون فکر می کنم برای استقلال خوش قدم بودین و با اومدنتون به استقلال هم آرامش آوردید هم بچه ها خیلی از عملکرد کوتاه مدت شما راضی بودن. امیدوارم که این مدیریت مناسب را تا پایان مدیر عامل بودنتان ادامه بدهید. ولی آقا یه سوالی ازتون داشتم : می خواستم ببینم شما از کی می خواین یار گیری بکنین ، اینطور که معلومه تیم رقیب داره همه ی ستاره ها رو یکی یکی جذب می کنه . ما هوادارها  درمدیریت شما اصلاَ شک نداریم ولی یکم اگه سریعتر یار جذب کنین به نظرم می تونیم سال دیگه هم موفق باشین. فقط یادمون نره که ما نماینده ی ایران در آسیا هم هستیم ؛ امیدوارم که با مدیریت شایسته ی شما بتونیم بازم در آسیا قهرمان بشیم.
آواتار سید حامد حقیقت
توسط   سید حامد حقیقت   ۵۴۷۹ روز قبل
 آقا واعظ ببخشید فضولی می کنم  . می خواستم اسم چند بازیکن رو که فکر کردم می تونه به استقلال برای سال آینده کمک کنن بگم ، البته بازم میگم این رو به حساب عشق به استقلال بذارین ، نه به حساب فضولی .                                                  رضا عنایتی - ایمان مبعلی - مهرزاد معدنچی- ادینهو ( مس )- امیر حسین صادقی ( مس )- سوشا مکانی ( پاس ) - میلاد نوری ( صبا باطری )     
آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۴۷۹ روز قبل
ژنرال باید باشه اگر ژنرال باشه خودش میدونه چی برای اس اس خوبه.رضا
آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۴۷۹ روز قبل

منم با نظر آقا رضا موافقم

آواتار آرش وظیفه دان مقدم
توسط   آرش وظیفه دان مقدم   ۵۴۷۸ روز قبل

جناب آشتیانی

ناگهان چه زود دیر میشود

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۴۷۸ روز قبل
با صحبت هایی که جناب آقای آشتیانی در برنامه ورزش 2 بیان فرموندن خدابداد استقلال برسه چرا یه مدیرعامل در یک برنامه زنده بیان میکنه هواداریه تیم باید بعد کسب یه قهرمانی نباید انتظار قهرمانی در سال بعد رو  داشته باشن بلکه باید بعد 3 یا 4 سال منتظر قهرمان باشن .جناب آقای آشتیانی مگه قهرمانی و کسب جام نوبتیه، چرا نباید یک تیم مقتدر داشته باشیم مثلا 3 سال یا 4 سال پشت سرهم  قهرمان باشه  این طرز فکرت بدرد فوتبال نمیخوره .
آواتار مانا کاشانی نژاد
توسط   مانا کاشانی نژاد   ۵۴۷۸ روز قبل

ژنرال رو باید حفظ کنید تا بتوانید در این جام هم مقتدر حاضر شوید. به قول بعضی دوستان خیلی زود دیر می شود

آواتار محمدرضا مسقلی
توسط   محمدرضا مسقلی   ۵۴۷۸ روز قبل

برادر بزرگوار آقای واعظ آشتیانی : بعضی صحبتها رو باید با بیش 2 گوش شنید

آواتار مهدی کبیری
توسط   مهدی کبیری   ۵۴۷۷ روز قبل
بیخیال بابا ستاره نخواستیم همین بازیکنای امسال و حفظ کنن بسه واسمون.نتوستن یک 50 میلیون بیشتر بدن آرفی و بگیرن واقعا شورشو در آوردن .بازیکنای تیم هم که دارن میرن همشون.
آواتار مانا کاشانی نژاد
توسط   مانا کاشانی نژاد   ۵۴۷۷ روز قبل
آقای آشتیانی بهتر که کنار بیایید. چ.ن بازیکنی که هنوز نتونستید جذب کنید بازیکنان خوب را هم دارید از دست می دید خیلی از این بازیکنان که بخاطر امیر خان موندن بعد ایشون می رن . پس بهتر که هر دو با هم کنار بیایید چون به نظرم شما بیشتر با مشکل مواجه میشوید تا ایشون
آواتار حسین رجبی
توسط   حسین رجبی   ۵۴۷۷ روز قبل

حالا این امیر خان چقدر از استقلال پول می خواهد تا بماند.اگر پول داده نشه آنوقت چه اتفاقی برای تیم در فصل بعد خواهد افتاد. فقط به قهرمانی که کاملا شانسی به دست آمد توجه نکنید. عملکرد تیم در جام باشگاه های آسیا و جام حذفی را هم در نظر بگیرید.

آواتار امیرحسین آقاجانی فشارکی
توسط   امیرحسین آقاجانی فشارکی   ۵۴۷۷ روز قبل

آقای آشتیانی سلام

برخورد شما به مسائل استقلال من را یاد سناریوی که آقای علی آبادی بعد از قهرمانی استقلال در لیگ پنجم پیاده کرد می اندازد.

1-دور کردن امیر قلعه نوعی از تیم استقلال با دادن سرمربیگری تیم ملی به ایشان

2-قرار دادن یک مدیر در راس تیم که نمیدانست که فوتبال را با چه ف مینویسند.

3-فراری دادن بازیکنان مطرح تیم قهرمان از تیم به طوری که سراز تیم های رقیب درآوردند.با این عنوان که تیم نمی تواند هزینه آنها را بدهد در حالیکه پرسپولیسیها این پول را داشتند.و گرفتن یکسری بازیکن ضعیف برای تیم

4-سپردن تیم به وزارت رفاه و قبول نکردن تیم از طرف وزیر جدید وزارت رفاه به طوریکه تیم مثل یک بچه سرراهی شد بین سازمان ورزش و وزارت رفاه

5-عدم مدیریت تیم باعث حذف تیم از بازیهای آسیایی با آن وضع مسخره که هنوز که هنوزه سوژه رقبا است.

6-استعفاء دسته جمعی هیئت رئیسه وبی مدیر بودن تیم تا نزدیکیهای پایان لیگ ششم

7-در حالیکه تیم با این همه مشکلات باز هم در کورس قهرمانی قرار داشت و سرمربی وقت تیم(آقای مرفاوی)تمام حواس خود را برای قهرمانی جمع کرده بود با قرار دادن آقای فتح ا...زاده(بعنوان مدیر موقت)در راس تیم وبا صحبتهای ایشان در بدو ورودشان دال بر آوردن مربی بهتر برای تیم ،تیم راوارد حاشیه کرده به طوریکه در پایان لیگ رتبه بهتر از چهارمی نسیب تیم نشد.وتیم پرسپولیس در حالیکه ده امتیاز عقبتر از تیم ما بود در جای سوم قرار گرفت.

اینها را یادآوری کردم برایتان تا شاید بهتر فکر کنید درتصمیم گیریهایتان درمورد تیم محبوبمان استقلال.

آواتار مهدی کبیری
توسط   مهدی کبیری   ۵۴۷۷ روز قبل
این hrajabi کیه که هی میگه قهرمانی شانسی ! اصلا کی این لنگی را اینجا راه داده , قهرمانی شانسی قهرمانی گورخرای قرمز فصل پیش بود تازه کاش فقط شانسی بود ناداوری هم بود.استقلال بهترین خط حمله و دفاع لیگ داشت به همراه آقای گلی .حالا هی بگو شانسی ! لنگی پاره پاره ...
آواتار سید حامد حقیقت
توسط   سید حامد حقیقت   ۵۴۷۶ روز قبل
 آقای واعظ مثله اینکه فراموش کردین که پایه ی هر تیم باشگاهی تماشاگران اون تیم هستن نه مدیریت اون تیم . هواداران تیم استقلال هستن که با حمایتشون از شما می تونن باعث بقای شما در سمت مدیرعاملی بشن . اگه این هوادارها نباشن مطمئن باش که شما هم نخواهید بود . این همه دیکتاتور نباش سعی کن از تاریخ درس بگیری .  
آواتار شایان زنگنه
توسط   شایان زنگنه   ۵۴۷۶ روز قبل
جناب اقای اشتیانی سلام من معتقد هستم که شما با قبول استعفای امیر قلعه نوئی بزرگترین اشتباه ورزشی عمرتان را انجام دادید چه کسی بهتر  از امیر خان در ایران است مگر یک مربی خارجی درجه اول بیاورید شایان
آواتار REZA VALIZADE
توسط   REZA VALIZADE   ۵۴۷۵ روز قبل

سلام اقای واعظ.

دست تون درد نکنه با این شاهکارتون !!!

اخه این چه کاری بود کردید؟ اخه چرا؟

فقط بدونید امیر خان تو قلب استقلالی هاست نمیشه کاریشم کرد

به قول خود جناب عالی ژنرال قلب استقلاله

آواتار hesam babaie fard
توسط   hesam babaie fard   ۵۴۷۵ روز قبل
با پیروی از آقا رضا عزیز امیر خان  باید   برگرده چون    ژنرال قلب استقلاله
آواتار محمد موسوی
توسط   محمد موسوی   ۵۴۷۴ روز قبل
سلام مدیر یادت باشه امیر باید باشه . لطفا دست از این بی احترامی ها نسبت به آقای قلعه نوعی بر دارید.
آواتار REZA VALIZADE
توسط   REZA VALIZADE   ۵۴۷۲ روز قبل

اقای واعظ پروژه بر کناری امیرخان کامل شد

امیرخان سر تمرین تیم محبوبشم نیومد!!!!!!!

قلعه نویی که رفت حداقل یه مربی بیارید که در حد استقلال باشه بتونه بهترین خط حمله اسیا رو داشته باشه بتونه از عنوان قهرمانی که امیر خان تلاش کرده بوده بدست هم اورد دفاع کنه

شما مربی ایرانی در حد امیر خان تو ایران که نمیتونید پیدا کنید پس زود برید مربی خارجی بیارید

از همونایی که وسط فصل میخواستید بیارید.

آواتار abtin tahvildari yekta
توسط   abtin tahvildari yekta   ۵۴۷۲ روز قبل

با سلام. من تازه به استقلال نرسیدم نزدیک به 2 دهه هستش که دارم از نزدیک با این تیم زندگی میکنم نه تنها من بلکه تمامیه هواداران این احساس را دارند. ما استقلالی هستیم وعاشق این تیم هستیم . ما کسانی که به این تیم خدمت کنند دوست داریم و کسانی را که بخواهند به این تیم لطمه بزنند دشمن می نامیم. امیر قلعه نوعی وقتی تیم به دسته 3 رفت تنها بازیکن بزرگی بود که موند و بر عکس خیلی از اقایان که در ظاهر استقلالی هستند ولی فقط بخاطر منافعشان هستند ثابت کرد که استقلالیه. قبول داریم که امیر اشتباه زیاد داشته. ولی تنها کسی بوده که هم جلوی بازیکن سالاری را گرفت و هم نتیجه گرفت. این اقای جباری که الان علیه اون مصاحبه میکنه به ما بگه که امسال امیر تمریناتش سنتی بود پارسال فیروز کریمی چی؟ اون رو که تمام ایران میگن یک مربی فنی تمام. نه اقا تو هر کسی که ازت بخواد عرق بریزی و فقط بخودت فکر نکنی را قبول نداری. احتمالا فکر می کنی استقلال به تو احتیاج داره نه اقا تو به این ابی احتیاج داری اگه قبول نداری برو. نمیفهمیم چرا هر کس به این تیم میاد دنبال تصفیه حساب. اقای اشتیانی اگه واقعا دنبال سربلندی استقلال بودی این کارارو نمی کردی. جای حسادت کار کن. نمی گیم فتح ا... زاده که حسادت کنی می گیم مهندس قریب که بدونی مدیریت مصاحبه کردن و دشمن تراشیدن و  حاشیه درست کردن نیست . ایشان واقعا مدیر بود که از هوادار تا بازیکنان به کارش ایمان داشتند ما همچین مدیری می خواهیم درضمن گفتن اینکه 35 هزار نفر خط گرفتند فقط باعث خنده مردم شد. شما با این کاریکه درست بعد از قهرمان شدن تیم انجام دادین اسم خودتونو توی کتابهای رکورد دنیا ثبت کردین. شما ثابت کردین که دیکتاتور هستین و استقلال جای دیکتاتور بازی و حسود بودن نیست پس بهتر برین جای دیگه این کارا رو بکنین

آواتار حسین رجبی
توسط   حسین رجبی   ۵۴۷۱ روز قبل

‍اس اس های عزیر لطفا توجه کنید که بار قبل هم که استقلال قهرمان شد امیر خان همین بامبول را در آورد (پیشنهاد یک و نیم میلیاردی ازبک ها !!!!!) و در اولین فرصت از استقلال جدا شد. پس لطفا همه تقصیر ها را به گردن مدیر عامل نیندازید. ظاهرا مربی ها ما اعتقاد دارند که نمی شود دوبار پشت سرهم قهرمان شد. لذا تمایل دارند که در فصل ناکامی شریک تیم نباشند.شروع کننده ماجرای اخیر هم امیرخان بود فراموش نکنید که دوباره بحث  پیشنهاد یک میلیون و ششصد هزار دلاری اینبار از عربها مطرح شد. اما توجیه علل ناکامی در جام باشگاه های آسیا !! سبب بروز عکس العمل بی موقع مدیر عامل شد تا کار برای امیر خان بسیار راحتتر شود.

اشتباه آقای آشتیانی هم این بود که زود عکس العمل نشان داد باید صبر می کرد تا پایان دوره مقدماتی جام باشگا های آسیا و حذف شرم آور از این بازیها. آن وقت بهانه کافی برای کنار گذاشتن امیر خان را داشت و خیلی ها هم به او حق می دادند. 

جناب آقای آشتیانی من مقتقدم کاملا حق با جانب شما است اما یک اشتباه ساده اما بزرگ شما سبب شد تا شرایط به گونه ای عوض شود تا کسانی که امروز باید پاسخگو می بودند طلب کار بشوند.  به نظر من تنها راه نجات از این شرایط آنست که واقعا به دنبال یک مربی طراز اول خارجی باشید. اصلا به فکر مربی داخلی نباشید. یک نگاه به عمارات و عربستان بیندازید  چقدر راحت تیم های ما را حذف می کنند.

یک  مربی فوتبال به دانشی نیاز دارد که در کشور ما وجود ندارد. شما ببینید وقتی که یک مربی داخلی ابتکاری می زد تا چندین هفته موفق است و کسی جلودار او نیست. همه از او به عنوان نابغه یاد می کنند و محبوب طرفدان می شود. اما پس از چند هفته دیگر مربیان با روش سعی خطا در می یابند که چگونه با آن ابتکار مقابله کنند. از آن پس همه مربی ها با همان روش وارد میدان می شوند و دوره ناکامی مربی شروع می شود و مربی مبتکر تا چند فصل همچنان یک مربی ناکام می ماند. زیراچند سال طول خواهد کشید تا احتمالا شاهد ابتکار دیگری از همان مربی باشیم

آقای آشتیانی اگر آنچه می کنید حدیث نفس نیست و تمایل دارید تا کار بزرگی انجام دهید و نامی از خود باقی بگذارید از شما خواهش می کنم قاطعانه برخورد کنید. به حرف و حدیث ها هم توجه نکنید. اگر شما موفق شوید همه این ناسزا ها تبدیل به تعریف خواهد شد. ایستادگی شما در نهایت هم به نفع شما و هم به نفع استقلال خواهد بود

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۴۷۰ روز قبل

hrajabi اشتیانی این سایت که مورد تایید باشگاه نیست .چرا نمیری سایت اصلی استقلال وبا اشتیانی درد و دل کنی  .جان هرکی که میپرستی برو سایت اصلی واین ابیدلهای طرفتارهای امیر را رها کن.باتشکر ازشما hrajabi اشتیانی .

به نمایندگی از طرف طرفتاران امیر.رضا

آواتار navid habibiyan
توسط   navid habibiyan   ۵۴۷۰ روز قبل
man beonvane 1ki az azaye milyuniye abidel az aghaye ashtiyani ke hanuz 1sal ham nashode be esteghlal umadn mikham ke hartori shode jenerale maro ke khune abiro mishe tu vojudesh ehsas kardo be time mahbubemun bagardune akhe khili sakhte jaye amir khan 1ki digaro did
آواتار aBiDeL aBiDelan
توسط   aBiDeL aBiDelan   ۵۴۷۰ روز قبل
[SIZE="6"]پیشنهاد من اینه که : آشتیانی حیا کن استقلال رو رها کن !!!!!!!!!!!!!!! حسادت هات رو بزار کنار دوچرخه بازیت رو کن !!!! اگه چند ماهه اومدی استقلال بدون امیرخان چندین ساله داره تو استقلال زحمت میکشه !!!!!!!!!!!!!!!!! در ضمن بچه ها چرا لنگی ها رو راه میدید تو بحث !!! واسه چی لنگی ها خوشحال هستند و موش میودونند که امیرخان بره واسه اینکه میدونه تیم بدون ژنرال چی میشه ... پس شک نکیند این hrajabi یه لنگی بیش نیست !! چون هر کی بگه امیرخان باید بره یا از فوتبال چیزی حالیش نیست یا داره حسادت میکنه و لنگیه[/SIZE]
آواتار aBiDeL aBiDelan
توسط   aBiDeL aBiDelan   ۵۴۷۰ روز قبل
 پیشنهاد من اینه که : آشتیانی حیا کن استقلال رو رها کن !!!!!!!!!!!!!!! حسادت هات رو بزار کنار دوچرخه بازیت رو کن !!!! اگه چند ماهه اومدی استقلال بدون امیرخان چندین ساله داره تو استقلال زحمت میکشه !!!!!!!!!!!!!!!!! در ضمن بچه ها چرا لنگی ها رو راه میدید تو بحث !!! واسه چی لنگی ها خوشحال هستند و موش میودونند که امیرخان بره واسه اینکه میدونه تیم بدون ژنرال چی میشه ... پس شک نکیند این hrajabi یه لنگی بیش نیست !! چون هر کی بگه امیرخان باید بره یا از فوتبال چیزی حالیش نیست یا داره حسادت میکنه و لنگیه
آواتار م کن....
توسط   م کن....   ۵۴۷۰ روز قبل
دوستان زیاد حرس نخورید چون چه قهرمان آسیا می شد و چه نمی شد واعظ کاری می کرد که امیر خان آبیدل از استقلال بره
اگه گفتین چرا؟
 چون که این یک سیاست کثیف در ایران هست که نذارن یک تیم بیشتر از یک بار قهرمان لیگ بشه تا هواداران دیگر باشگاه ها هم به ورزشگاه بیان و جیب آقایون از همه طرف پر بشه
سیاست کثیف هر سال یک قهرمان متفاوت
آواتار آرش وظیفه دان مقدم
توسط   آرش وظیفه دان مقدم   ۵۴۶۹ روز قبل

امیر خان کاربلد ترین مربی ایرانی

امیرخان پرافتخارترین مربی ایرانی

امیرخان آبی ترین وباتعصب ترین مربی ایرانی

آواتار پریا کنکاشور
توسط   پریا کنکاشور   ۵۴۶۹ روز قبل

آقای آشتیانی یه پیشنهاد برات دارم نظرت چیه که قبل از اینکه بیشترازاین به این   تیم عزیز و محبوب گند بزنی خودت استعفا بدی قبل از اینکه به سرنوشت مایلی کهن در بازی استقلال دچار بشی؟

آواتار غلامرضا  سوادکوهی
توسط   غلامرضا سوادکوهی   ۵۴۶۹ روز قبل
 جناب آقای آشتیانی حالا که مقرر شده ژنرال نباشه شما را به خدا مربی خوب داخلی بیارین ما هوادارها دیگه تحمل نهم شدن را نداریم ضمنا استقلال بزرگه بازیکن بزرگ میخواد اشتباه کردین آرفی را بخاطر چند میلیون از دست دادین لیگ بعد متوجه این اشتباهتون خواهید شد
آواتار مهدی نورایی
توسط   مهدی نورایی   ۵۴۶۹ روز قبل
آقای آشتیانی امیرخان باید باشه
آواتار Alen Nikoueian
توسط   Alen Nikoueian   ۵۴۶۷ روز قبل

آقا جون با این گندی که تو آسیا زدین باید فکر تقویت تیم باشین نه این که بازیکنای خوبتم بدی بره.جای طالبلو و جباری و قربانی و اکبر پور کی و میخوای بیاری که کمتر پول بخواد؟مهدی شیری رو؟اگه کارتون درست بود میثم بایو وصادقی واولروم و... که دلشون با تیم بود و میوردین.

آواتار محمد خداوردیان
توسط   محمد خداوردیان   ۵۴۶۶ روز قبل
ما میدانیم امیر قلعه نوعی پر افتخارترین مربی لیگ برتر است و این افتخاری بزرگ برای جامعه استقلال می باشد که یک مربی استقلالی الاصل به چنین افتخاری نائل شده .اقای واعظ اشتیانی هم این را میداند و او هم قلعه نوعی را از صمیم قلب دوست دارد.
اما همه ما باید غرور و تکبر و منیتها راکنار بگذاریم و کمی هم برای رضای خدا ایثار کنیم

آواتار م کن....
توسط   م کن....   ۵۴۶۶ روز قبل
حالا که موضوع ایثاره چرا واعظ نمی ره تا امیر برگرده
آواتار مهدی جوادی مقدم
توسط   مهدی جوادی مقدم   ۵۴۶۳ روز قبل
از اینکه آقای آشتیانی مدیری خوبی است شکی نیست ولی در یک باشگاه بزرگی مثل استقلال این کافی نیست آقای آشتیانی در شیوه مدیریتی خود مقداری تجدید نظر کنید شما احتیاج به یک مشاور کاملاً فوتبالی و استقلالی دارید.تصمیم مدیریتی به جای خود کار ساز است ولی برای موفقیت یک تیم فوتبال احتیاج به تصمیم های فوتبالی دارید نه سیاسی.کنار گذاشتن امیر قلعه نوعی برای شما و تمی استقلال گران تمام می شود شما در بین هواداران منفور می شوید1 تیم استقلال به وارد چالش بزرگی می شود 2 در بین هواداران چند دستگی ایجاد می شود که این موضوع اصلا خوب نیست 3 تیم به عنوان مدافع قهرمانی از قهرمانی باز می ماند 4 ......و
آواتار علی برهان
توسط   علی برهان   ۵۴۵۹ روز قبل

با سلام. من هم تازه به استقلال نرسیدم نزدیک به 30 ساله که دارم با این تیم زندگی میکنم نه تنها من بلکه اکثر هواداران این احساس را دارند. ما استقلالی هستیم وعاشق این تیم هستیم . ما کسانی که به این تیم خدمت کنند را دوست داریم و کسانی را که بخواهند به این تیم لطمه بزنند دشمن به حساب میاریم. امیر قلعه نوعی وقتی تیم به دسته 3 رفت تنها بازیکن بزرگی بود که موند و بر عکس خیلی از اقایان که در ظاهر استقلالی هستند ثابت کرد که استقلالیه. قبول داریم که امیر اشتباهات زیادی داشته و احیانا خواهد داشت. ولی تنها کسی بوده که هم جلوی بازیکن سالاری را گرفته و هم نتیجه گرفته. این اقایونی مثل منیعی و جباری که الان علیه اون مصاحبه میکنن به ما بگن که امسال امیر تمریناتش سنتی بود پارسال فیروز کریمی چی؟ اون رو که تمام ایران میگن یک مربی فنی تمام عیاره. نه اقا شما هر کسی که جلوی بازیکن سالاری بایسته را قبول ندارید. احتمالا فکر می کنید استقلال به شما احتیاج داره نه شمایید که به ابی احتیاج دارید اگه قبول ندارید بروید. اقای اشتیانی اگه واقعا دنبال سربلندی استقلال بود این کارارو نمی کرد. اون ماموره که استقلالو شدیدا به زمین بزنه . ما هواداران واقعی نباید اجازه بدیم. گفتن اینکه 35 هزار نفر خط گرفتند واقعا شرم اوره. شما با این کاریکه درست بعد از قهرمان شدن تیم انجام دادی اسم خودتوبه عنوان منفورترین مدیرعامل استقلال توتاریخ ابی ثبت کردی. تو ثابت کردی که دیکتاتور هستی و استقلال جای دیکتاتور بازی و حسود بودن نیست پس بهتره محترمانه بری جای دیگه وگرنه .......

آواتار علیرضا اروجی
توسط   علیرضا اروجی   ۵۴۵۷ روز قبل

آقای آشتیانی خواهش میکنم حیا کن                استقلالو رها کن

جان مادرت

اینم بدون که هر که با آل امیر درافتاد, بعدش نمیدونم چرا ورافتاد

یهو

ا

آواتار هومن کیانی
توسط   هومن کیانی   ۵۴۵۷ روز قبل

آقا واعظ شما باید از استقلال برید .

هم بازیکن نمیگیرید و هم بازیکن های خوبمون هم که دارین از دست می دین

اصلا شما الان دارین چه کار میکنین .