رضا عنایتی

آواتار نیلوفر رسولی
رضا عنایتی
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۴۹ روز قبل

امیدوارم اولین بازیکن جدیدی که باشگاه جذب می کنه رضا عنایتی باشه

مطمئناً در جام باشگاه های آسیا خیلی به تیم کمک خواهد کرد

آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۴۴۸ روز قبل
آقا رضا برگرد به تیمت
آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۵۴۴۸ روز قبل

خدا کنه نیاد همین جوری 6 تا مهاجم به درد نخور داریم اگه بیاد من یکی که دیگه طاقت ندارم  آخه چقدر بگم استقلال مهاجم خوش تکنیک مثل آرفی میخواد

آواتار نیلوفر رسولی
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۴۸ روز قبل

هوادار خوب abi bi enteha من با شما موافق نیستم به نظر من آقای عنایتی یک تمام کننده حرفه ای هستند البته نظر شما بسیار محترم می باشد من فقط نظر خودم را گفتم

آواتار مهدی کبیری
توسط   مهدی کبیری   ۵۴۴۸ روز قبل
من با نظر دوست عزیزم آبی بی انتها موافقم .به نظر من عنایتی دیگه بدرد نمیخوره هم پیر شده و هم تقریبا یکسال از شرایط مسابقه دور بوده ما آرفی یا می داوودی می خوایم.هر چند که عنایتی به نظر من بهترین مهاجم تاریخ استقلال.
آواتار نیلوفر رسولی
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۴۸ روز قبل
امیدوارم آرفی رو حتماً بخریم در این فصل مطمئناً تمام هواداران استقلال این بازیکن خوب و با تکنیک رو دوست دارن
آواتار sina moslehi
توسط   sina moslehi   ۵۴۴۸ روز قبل
رضا عنایتی بازیکن خوبی بود. اما فکر نکنم بتونه کمک زیادی به استقلال بکنه. البته از علی زاده و عباسفرد به مراتب بهتره.  اشپتیم آرفی می تونه زوج خوبی برای آرش باشه.
آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۴۴۲ روز قبل
عنایتی تنها مهاجمی بود که در این چند سال خیال ما در موردش جمع بود اون باید برگرده ،عنایتی از توپهای مرده گل میسازه .
آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۴۴۲ روز قبل
من از اول هم گفتم:عنایتی بدرد اس اس میخورد اگر ما در این فصل از استفاده میکردیم 4-5هفته زودتر قهرمان میشدیم.رضا
آواتار سید حامد حقیقت
توسط   سید حامد حقیقت   ۵۴۴۱ روز قبل
 رضا عنایتی خیلی میتونه بدرد تیم بخوره ولی به شرط اینکه مکمل های خوبی در خطه هافبک و حمله در کنارش حضور داشته باشن.
آواتار میثم دادار
توسط   میثم دادار   ۵۴۳۵ روز قبل
آواتار علیرضا اروجی
توسط   علیرضا اروجی   ۵۴۲۲ روز قبل

الان با این وضعیت و حاشیه ای که تیم داره مسی و کریس رونالدو رو بیاریم هیچ کاری نمیشه کرد .

به نظرمن اول باید دنبال یه مدیرعامل و سرمربی خوب باشیم.