دلایل صعود نکردن استقلال به مرحله بعد در جام باشگاه های آسیا!!!!!!!!!

آواتار نیلوفر رسولی
دلایل صعود نکردن استقلال به مرحله بعد در جام باشگاه های آسیا!!!!!!!!!
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۴۰ روز قبل

به نظر شما چه دلایلی وجود داشت که استقلال در جام باشگاه های آسیا نا موفق عمل کرد

آواتار نیلوفر رسولی

1.حضور نداشتن جباری در میدان 

2.نداشتن یک گل زن تمام کننده

3.بردن تیم به حاشیه توسط خودی ها

4.بد شانسی

آواتار هومن کیانی
توسط   هومن کیانی   ۵۴۴۰ روز قبل

1- بد شانسی                   2- نداشتن یک گلزن خوب و تمام کننده .

اگر برهانی اون موقعیت را در بازی با الاتحاد تو آزادی گل می کرد ...........و حتی بقیه بازی ها و

آواتار نیلوفر رسولی

با تشکر از دوست خوبم homi2 که نظر دادین...............

البته عللی که در بالا قید کردم نظر شخصی خودم بود شما می توانید نظر شخصی خود را بدهید.............

آواتار مانا کاشانی نژاد
توسط   مانا کاشانی نژاد   ۵۴۴۰ روز قبل
با احترام به نظر دوست خوبمون نیلوفر آبی63(البته من فارسی نوشتم) به نظر من اصلا به خاطر عدم حضور جباری نیست چون اگه به خاطر این بود همین بهتر که تیم نرفت بالا- چون به نظر من همه ناراحتیهای ما به خاطر تیم استقلال و موفقیت تیم حالا با هر کس که این موفقیت میخواد کسب بشه بشه بنابراین تیم نباید به یک نفر وابسته باشه که نشون داد نیست. به نظر من مهمترین عامل به حاشیه رفتن تیم به طرز وحشتناک است . واینکه مربی و بازیکنان تمرکزی براشون نمونده بود و خوب دیدیم که بازی با پیام هم استقلال شانس آورد واقعا این قهرمانی خدایی بود چون استقلال قدرت واقعی خودشو که در طول فصل داشت رو نداشت در این بازی .و مورد دیگر اینکه بازیکنان از موقعیتهای گلزنی به خوبی استفاده نکردند و با بی دقتی تمام موقعیتها از دست رفت و هر گاه ما در طول بازی جلو افتادیم نتیجه را از دست دادیم فقط به خاطر بی دقتی واینکه غرور کاذب برخی بازیکنان و عدم توجه اونا به موارد تاکتیکی.با اینکه امیرخان رو خیلی دوست دارم و هنوزم معتقدم بهترینه برای استقلال ولی یه جاهایی تو تصمیم گیری اشتباه داشتن.
آواتار سید حامد حقیقت
توسط   سید حامد حقیقت   ۵۴۴۰ روز قبل
 با گزینه 1 موافق نیستم .چونکه مجتبی امسال در خیلی از بازیهای استقلال مصدوم بود ولی ما بازم تیم ها رو بردیم.
با گزینه 2 موافق نیستم . چونکه اگه مشکل گل زنی داشتیم دومین خطه حمله ی جهان نمیشدیم.
با گزینه 3 موافقم . چونکه 100 درصد این عامل تیم ما رو به حاشیه برد . متاسفانه هم امسال از خودی خوردیم هم از غریبه . (( نزدیک بود با همین حاشیه قهرمان لیگ هم نشیم ))
با گزینه 4 موافقم . چونکه همون بلایی که 3 بازیه اول لیگ سرمون اومد توی آسیا هم سرمون اومد ، یعنی هرچی میزدیم توی گل نمی رفت.
من با اجازه یه مورد پنجم هم می خوام اضافه کنم (( غرور کاذب و کم ظرفیت بودن بازیکنان  و برنامه ریزی افتضاح سازمان لیگ برتر )) . می خوام ببینم اگه استقلال مثل بارسلونا بازی میکرد اونوقت این بازیکنان می خواستند چیکار کنن. تو بازی با الاتحاد همه داشتن راه میرفتن انگار نه انگار که ما باید بازی رو ببریم . (( بازیکنه بی غیرت نمی خوایم نمی خوایم )) (( مدیره بی کفایت نمی خوایم نمی خوایم))
آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۴۴۰ روز قبل

ما واقعأ تو آسیا بد شانس بودیم 2 تا از تساویامون در عین برتری شد

آقای جباری تاثیر گزاری هست ولی نبودش دلیل باخت نیست.

گل زنم داریم ولی دروازه خالیم گل نزدن

بازی با الاتحادم تیم روحیه نداشت و انگیزه بازی زیر صفر بود

در پایانم دوباره میگم از بکار بردن الفاظ زشت جدأ خود داری کنید.(در غیر این صورت متن شما پاک خواهد شد)

آواتار حمید شریفی
توسط   حمید شریفی   ۵۴۳۹ روز قبل
استقلال تیمی نیست که به یه بازیکن متکی باشه اما کشیدن این تیم به حاشیه اونم توسط کسایی که ادعای استقلالی بودن یا دارای مقام تو تیمن از اصلی ترین دلایل وقتی مربی آرامش فکری و تمرکز نداره این استرس به کل تیم منتقل میشه به نظر من درسته استقلال تو اسیا کم تجربگی کرد اما کشیدن تیم به حاشیه توسط مدیران تیم از علل اصلی بود چه بسا اگه این حاشیه سازیها نبود الان استقلا حذف نشده بود
آواتار ruhi m
توسط   ruhi m   ۵۴۳۳ روز قبل

بد شانسی

بد شانسی

بد شانسی

آواتار فضل الله نوری
توسط   فضل الله نوری   ۵۴۳۲ روز قبل
باگزینه 1و2موافقم  مثل اینکه یادتون رفته توبازی باالجزیره چندتاموقعیت خراب کردیم وبازیهای دیگه پس مشکل گلزنی داشتیم وهمچنین بیتجربگیه امیر قلعه نویی
آواتار حسین رجبی
توسط   حسین رجبی   ۵۴۳۰ روز قبل

همه تیم های ایرانی در  بازیهای باشگاه های آسیا ناکام و حتی تیم ملی در راه جام جهانی دچار مشکل اساسی شد. این را نمی شود به بد شناسی و حاشیه و.......نسبت داد. مشکل مشترک همه تیم ها ناشی از ضعف کادر فنی است. تیم هائی که همواره با یک سیستم ثابت بدون توجه به توانائی ها و ضعف های تیم مقابل بازی می کنند چه انتظاری از آنها می رود.

یکی از دوستان می گفت وقتی پنج ساله بودم مرا به عنوان مرد از حمام زنانه بیرون کردنند. اما اکنون بعد از گذشت چهل سال از آن ماجرا  هنوز کسی پیدا نشده که مرا مرد به حساب آورد.

آواتار saman karimifar
توسط   saman karimifar   ۵۴۲۴ روز قبل

فقط تقصیر مربی بی کفایتی مثه قلعه نوعی بود

آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۴۲۴ روز قبل

آقا سامان لقب بی کفایت مناسب سر مربی محبوب و مردمی تیم قهرمان استقلال نیست .

آواتار مهدی کبیری
توسط   مهدی کبیری   ۵۴۲۲ روز قبل
فقط تقصیر مربی بی کفایتی مثه قلعه نوعی بود!؟؟؟
ببخشید همین مربی بی کفایت تیم را قهرمان کرد!
شما مثل اینکه معنی بی کفایت را نمی دونید.
آواتار benyamin valadoost
توسط   benyamin valadoost   ۵۳۲۸ روز قبل
با احترام به نظر دوستان باید بگم که به نظر من استقلال قوی بود ؛ اما در حد لیگ برتر ایران . آنالیزورای استقلال قوی بودن اما در حد تیم های داخلی ؛ یکی از علت های باخت های استقلالم بدشانسی بود که تو یه گروه قوی افتاده بود .
آواتار اسماعیل شریفی
توسط   اسماعیل شریفی   ۵۳۲۳ روز قبل
استقلال درجام باشگاهها بدشانس بود واقعا بدشانس بود انشالله امسال جبران می کنیم
آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۳۲۳ روز قبل
انشالله