آیا تعویض سرمربی تیم قهرمان کار درستی است؟؟؟؟؟؟

آواتار میثم دادار
آیا تعویض سرمربی تیم قهرمان کار درستی است؟؟؟؟؟؟
توسط   میثم دادار   ۵۴۳۹ روز قبل

آقای واعظ آشتیانی قبل از بازی حساس استقلال و الاتحاد با مطرح کردن موضوع لیدرها تیم را به حاشیه برد.

آیا عمل آقای آشتیانی تیم را به حاشیه نبرد؟

آواتار نیلوفر رسولی
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۳۷ روز قبل

کلاً آقای آشتیانی رو گرفت منظورم جو بود .........................

جو ایشون رو گرفت فکر کرد بدون هواداران و حمایت اونها موفق میشه این یک غرور کاذبه

با رفتن امیر خان خودشو بین هوادارا منفور کرد

فقط امیدوارم بتونه یه مربی در حد ژنرال پیدا کنه وگرنه کارش تمومه

آواتار حامد نجفی
توسط   حامد نجفی   ۵۴۳۷ روز قبل

اشتباه نکن با لین شکست ها درجام اسیا با ید این کار میکردیم  چون امیر خان  استقلال را برد در حاشیه های مایل کهن مگر شما نمیدانین جام باشگاه اسیا برای ما مهم است 

آواتار حسن مرادی
توسط   حسن مرادی   ۵۴۳۷ روز قبل
سلام به نظر من حد آقای قلعه نویی همین است ولی ما طالب پیشرفت هستیم پس آقای واعظ یک مربی بسیار خوب بیاور و ترجیحا خارجی
آواتار سید حامد حقیقت
توسط   سید حامد حقیقت   ۵۴۳۷ روز قبل
 سلام میثم جان . به نظر من اگه میخوان مربی عوض کنن ، یه مربی بیارن که 6 ماه بعد نخوان اخراجش کنن . اگه قراره مربی خارجی  بیارن زودتر بیارن که فرصت یارگیری رو از دست ندیم و بتونیم بازیکنان حرفه ای رو جذب کنیم تا تیم های دیگه مثل تیم رقیب همه ی بازیکنان خوب لیگ رو گلچین نکرده دست به کار بشیم. 
آواتار هادی مسیح زاده
توسط   هادی مسیح زاده   ۵۴۳۷ روز قبل
به نظر من هم اگه قراره ژنرال بره آقای آشتیانی اگه میخواد مربی ایرانی بیاره بهترین گزینه ها پرویزخان مظلومی و مجید جلالی هستند
آواتار مسعود روشنایی
توسط   مسعود روشنایی   ۵۴۳۷ روز قبل
نوشته شده توسط: هادی مسیح زاده
به نظر من هم اگه قراره ژنرال بره آقای آشتیانی اگه میخواد مربی ایرانی بیاره بهترین گزینه ها پرویزخان مظلومی و مجید جلالی هستند
آواتار REZA VALIZADE
توسط   REZA VALIZADE   ۵۴۳۶ روز قبل

بعد از قهرمانی اقای واعظ شده منبع تمام حاشیه ها

منم میگم اگه قراره مربی ایرانی بیارن یا مظلومی یا جلالی

آواتار REZA VALIZADE
توسط   REZA VALIZADE   ۵۴۳۶ روز قبل

آواتار حسین رجبی
توسط   حسین رجبی   ۵۴۳۶ روز قبل

‍اس اس های عزیر لطفا توجه کنید که بار قبل هم که استقلال قهرمان شد امیر خان همین بامبول را در آورد (پیشنهاد یک و نیم میلیاردی ازبک ها !!!!!) و در اولین فرصت از استقلال جدا شد. پس لطفا همه تقصیر ها را به گردن مدیر عامل نیندازید. ظاهرا مربی ها ما اعتقاد دارند که نمی شود دوبار پشت سرهم قهرمان شد. لذا تمایل دارند که در فصل ناکامی شریک تیم نباشند.شروع کننده ماجرای اخیر هم امیرخان بود فراموش نکنید که دوباره بحث  پیشنهاد یک میلیون و ششصد هزار دلاری اینبار از عربها مطرح شد. اما توجیه علل ناکامی در جام باشگاه های آسیا !! سبب بروز عکس العمل بی موقع مدیر عامل شد تا کار برای امیر خان بسیار راحتتر شود.

اشتباه آقای آشتیانی هم این بود که زود عکس العمل نشان داد باید صبر می کرد تا پایان دوره مقدماتی جام باشگا های آسیا و حذف شرم آور از این بازیها. آن وقت بهانه کافی برای کنار گذاشتن امیر خان را داشت و خیلی ها هم به او حق می دادند. 

جناب آقای آشتیانی من مقتقدم کاملا حق با جانب شما است اما یک اشتباه ساده اما بزرگ شما سبب شد تا شرایط به گونه ای عوض شود تا کسانی که امروز باید پاسخگو می بودند طلب کار بشوند.  به نظر من تنها راه نجات از این شرایط آنست که واقعا به دنبال یک مربی طراز اول خارجی باشید. اصلا به فکر مربی داخلی نباشید. یک نگاه به عمارات و عربستان بیندازید  چقدر راحت تیم های ما را حذف می کنند.

یک  مربی فوتبال به دانشی نیاز دارد که در کشور ما وجود ندارد. شما ببینید وقتی که یک مربی داخلی ابتکاری می زد تا چندین هفته موفق است و کسی جلودار او نیست. همه از او به عنوان نابغه یاد می کنند و محبوب طرفدان می شود. اما پس از چند هفته دیگر مربیان با روش سعی خطا در می یابند که چگونه با آن ابتکار مقابله کنند. از آن پس همه مربی ها با همان روش وارد میدان می شوند و دوره ناکامی مربی شروع می شود و مربی مبتکر تا چند فصل همچنان یک مربی ناکام می ماند. زیراچند سال طول خواهد کشید تا احتمالا شاهد ابتکار دیگری از همان مربی باشیم

آقای آشتیانی اگر آنچه می کنید حدیث نفس نیست و تمایل دارید تا کار بزرگی انجام دهید و نامی از خود باقی بگذارید از شما خواهش می کنم قاطعانه برخورد کنید. به حرف و حدیث ها هم توجه نکنید. اگر شما موفق شوید همه این ناسزا ها تبدیل به تعریف خواهد شد. ایستادگی شما در نهایت هم به نفع شما و هم به نفع استقلال خواهد بود

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۴۳۵ روز قبل

hrajabi اشتیانی این سایت که مورد تایید باشگاه نیست .چرا نمیری سایت اصلی استقلال وبا اشتیانی درد و دل کنی  .جان هرکی که میپرستی برو سایت اصلی واین ابیدلهای طرفتارهای امیر را رها کن.باتشکر ازشما hrajabi اشتیانی .

به نمایندگی از طرف طرفتاران امیر.رضا

آواتار محمد خداوردیان
توسط   محمد خداوردیان   ۵۴۳۳ روز قبل
اقای واعظ با کارش نشون داد که واقعا چیزی از فوتبال حالیش نیست و بهتر برگرده به دوچرخه سواریش برسه در مملکتی که مدریرت دوچرخه سواری ,شطرنج ,منچ ومارپله و فوتبال هیچ فرقی باهم نمی کنه ونیاز به هیچ علم خاصی هم نداره .هیچ جا تعجب نیست که همچین افرادی هم مدیریت باشگاهی مانند استقلال که بیست میلیون طرفدار داره بگیرند وتیم قهرمان به این شکل نابود کنند