راهنمای سایت

آواتار احسانه رئیس السادات
راهنمای سایت
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۶۹۳ روز قبل

دوستان عزیز بیایید باهم دراین تاپیست ،راهنمای استفاده ازسایت باشیم .

من خودم وقتی عضو شدم چند تا اشتباه کردم ،پس هرکس هر چی از سایت میدونه بگه که همه استفاده کنند .

برای مثال:

1-چطوریک عضو ستاره دار میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                               4-چطور یک تاپیک بسازیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2-چطورمیتوان یک نظررا به اشتراک گذاشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                     5-چطوری برای کاربرمان عکس انتخاب کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3-چگونه به یک نظرجواب بدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                              6-چطوررمزکاربری را تعفییر بدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارتش آبی خواهشا همکاری کنید تا یک سایت خوب و ارزشمند داشته باشیم .ممنون

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۹۳ روز قبل

جواب تمام سوال ها:

1- ستاره دار شدن یک عضو بستگی به فعالیت (تعداد پیام) داره. خواهشا با پیام های بیهوده ستاره دار نشوید بهتون چیزی نمیدن.

2- برای نظر گذاشتن : به هر قسمت دلخواه خود وارد می شوید . قسمت new topic را میزنید .

3- اگر مایل به دادن نظراتتون به یک موضوع هستید در قسمت همان موضوع قسمت . Add reply را بزنید.

4- همان جواب 2 است.

5-عکس هر کاربر مال خود فرده که باید خودش از قسمت تنظمات من وارد بشه وعکس مورد نظرش رو وارد کنه.

6- این هم از همون قسمت تنظیمات من امکان پذیر است.

والبته شما ها می توانید با هر اعضایی که دوست دارید پیام خصوصی بدید.( برای این کار کافیست بر روی PM که در گوشه سمت راشت هر تاپیک وجود داره به فرد مورد نظر پیام خصوصی بفرستید. ویا این که از قسمت تنظیمات من هم امکان پذیر است)

اگر سوال دیگه ای بود در خدمتتان هستیم.saeed

آواتار احسانه رئیس السادات
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۶۹۳ روز قبل

اقا سعید ممنون که جواب سئوالها را دادید .

دوستان هرکس هر چی میدونه درمورد سایت اضافه کنه .ممنون

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۶۹۲ روز قبل

ستاره دارشدن امتیازی هم داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فرقش با بقیه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک عضو چند تا ستاره میتونه بگیره ؟؟

اگه سئوالی از مدیران سایت داشته باشیم جواب میدن؟ا؟؟نظرات و پیشنهادها اعضای سایت را مدیرا ن سایت هم میخونن؟؟؟

میشه نام کاربری را تعفییر بدیم ؟

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۹۲ روز قبل
نوشته شده توسط: سید محسن رئیس السادات

ستاره دارشدن امتیازی هم داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فرقش با بقیه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک عضو چند تا ستاره میتونه بگیره ؟؟

اگه سئوالی از مدیران سایت داشته باشیم جواب میدن؟ا؟؟نظرات و پیشنهادها اعضای سایت را مدیرا ن سایت هم میخونن؟؟؟

میشه نام کاربری را تعفییر بدیم ؟

ستاره دار شدن نشون دهنده فعالیت هر فرده پس با بقیه فقط در ستاره ها فرق داره

فک کنم نهایتش 7 تا باشه

نه مدیران اصلا وارد سایت نمیشن

ن نام کاربری نمیشه تغییرش داد.