چقدراین بارساخوش شانسه

آواتار فضل الله نوری
چقدراین بارساخوش شانسه
توسط   فضل الله نوری   ۵۴۶۰ روز قبل
به نظرشمابارسادربازی باچلسی حقش بودببره؟
آواتار علیرضا روشن
توسط   علیرضا روشن   ۵۴۶۰ روز قبل

به نظرشمابارسادربازی باچلسی حقش بودببره؟

سلام

به نظر من بارسا خوش شانس نیست  بلکه این بازی و نتیجه آن خواست یوفا بود همانطور که میدونید در سایت یوفا روز قبل از بازی نتیجه رو 1-1 گذاشته بود

یوفا نمیخواست دوباره 2 تا تیم انگلیسی تو فینال به هم برخورد کنند.

آواتار مهدی کبیری
توسط   مهدی کبیری   ۵۴۶۰ روز قبل
اصلا حقشون نبود , این همه بارسا بارسا می کنند آخرش بزور پول میرن فینال.یکی از عللش این بود که اسپانیا کسری بودجه یوفا را تامین کرده بود و کلا میشل پلاتینی ضد انگلیسی.فقط رئال مادرید عشق.
آواتار نیلوفر رسولی
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۵۹ روز قبل

مگر اینکه با خواست یوفا یا جادو  مادو برن فینال فقط رئال مادرید همیشه با اقتدار قهرمان اروپا شده

با اینکه خیلی از منچستر بدم میاد ولی امیدوارم بارسا رو سوسک کنن تا کلی بخندیم ولی کاش چلسی رفته بود فینال

البته من مخلص هوادارای بارسا هم هستم به خدا نمی خوام توهین کنم آخه همون قدر که از لنگی ها بدم میاد از بارسا هم بدم میاد

آواتار سید حامد حقیقت
توسط   سید حامد حقیقت   ۵۴۵۹ روز قبل
 با تمام احترامی که برای همه ی آبی دلان قائلم .ولی یکمی اگه انصاف داشته باشین و هم بازی رفت و هم بازی برگشت رو دیده باشین و درصد مالکیت توپ رو که در هر دو بازی نشون دادن فکر کنم اون آمار بهمون میگن که حقه بارسلونا بود که بره فینال. من در انگلیس طرفداره چلسی هستم فقط بخاطره اینکه لباسش آبیه ولی تیمی که 10 نفره دفاع بکنه لیاقت رفتن به فینال رو نداره . (( نیلوفر جان البته ببخشیدا فکر میکنم رئال مادرید هم در خونه ی خودش 6 تایی شد)) ولی اینو قبول دارم که داور نروژی واقعاَ افتضاح داوری کرد ولی قبول کنیم که حق به حقدار رسید.
آواتار نیلوفر رسولی
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۳۰ روز قبل
نوشته شده توسط: سید حامد حقیقت
 با تمام احترامی که برای همه ی آبی دلان قائلم .ولی یکمی اگه انصاف داشته باشین و هم بازی رفت و هم بازی برگشت رو دیده باشین و درصد مالکیت توپ رو که در هر دو بازی نشون دادن فکر کنم اون آمار بهمون میگن که حقه بارسلونا بود که بره فینال. من در انگلیس طرفداره چلسی هستم فقط بخاطره اینکه لباسش آبیه ولی تیمی که 10 نفره دفاع بکنه لیاقت رفتن به فینال رو نداره . (( نیلوفر جان البته ببخشیدا فکر میکنم رئال مادرید هم در خونه ی خودش 6 تایی شد)) ولی اینو قبول دارم که داور نروژی واقعاَ افتضاح داوری کرد ولی قبول کنیم که حق به حقدار رسید.

آخ آخ یادم نبود شما طرفدار بارسا هستید منو ببخشید قصد کل کل نداشتم اصلاً

راستی تبریک می گم به خاطر قهرمانی مبارکتون باشه

آواتار mohammad javadi
توسط   mohammad javadi   ۵۳۱۰ روز قبل
تویه بازی شانس هم وجود داره که این بار بارسا یه نمه شانس اورد همین تازه رئال شانس اورد که به دسته پائین نرفت