بازی باملوان

آواتار fariba nikzad
بازی باملوان
توسط   fariba nikzad   ۳۶۹۰ روز قبل
بابابدشانسی هم حدی داره...هرچی میزدن میرفت توگل...کم مونده بودشیش تایی بشیم.به خدااینقداعصابم خورده که تمام تنم داره میلرزه...اه...
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۶۹۰ روز قبل

شکست پل پیروزی است.انشالله با عنایت اهل بیت وتلاش بچه ها قهرمان میشیم.

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۹۰ روز قبل

بد ترین شکست فصلمون بود. امیدم قطع نشده ولی کارمون از سختم سخت تر شد. مزدک داشت از خوشحالی بال بال میزد.

آواتار مجتبی حمیدپور
توسط   مجتبی حمیدپور   ۳۶۸۹ روز قبل

امید ما فقط به خداست .صبر وتوکل برخداداشته باشیم انشاالله قهرمانیم

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۸۹ روز قبل

خیلی حالم گرفته شد خیلی بدبود واییییییییییییییییییییییییییییییییی

آواتار هستی همراه
توسط   هستی همراه   ۳۶۸۹ روز قبل

اگه خدا خداست جواب این همه تهمت هایی  که به قلعه نویی زدن را میده.لنگیها میخاستن اس اس نبیحه نگیره که به هدفشون رسیدن .

ما هنوز با صدر 1امتیاز فاصله داریم 5امتیاز که نیست .انشا قهرمان میشیم

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۸۹ روز قبل
اگه بخوایم باخت و بندازیم پای بدشانسی باید قید قهرمانی رو بزنیم.باید تیم بخواد قهرمانی رو تا به دستش بیاره. تلاش بچه ها و حمایت ما هوادارا ما رو به جام میرسونه به امی اون روز
آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۸۹ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان
اگه بخوایم باخت و بندازیم پای بدشانسی باید قید قهرمانی رو بزنیم.باید تیم بخواد قهرمانی رو تا به دستش بیاره. تلاش بچه ها و حمایت ما هوادارا ما رو به جام میرسونه به امید اون روز
آواتار هستی همراه
توسط   هستی همراه   ۳۶۸۹ روز قبل
نوشته شده توسط: سعید آقامحمدی

بد ترین شکست فصلمون بود. امیدم قطع نشده ولی کارمون از سختم سخت تر شد. مزدک داشت از خوشحالی بال بال میزد.

اره واقعا .چیری نمونده بود غش کنه از خوشحالی .من از باخت ناراحت نیستم فقط از اینکه لنگی ها برا تیم حاشیه درست کردن و تهمت زدن ناراحتم .

لنگی ها به هدفشون رسیدن بی شعورها به قول امیرخان ادم های کثیف

آواتار ملیکا مهاجرانی
توسط   ملیکا مهاجرانی   ۳۶۸۹ روز قبل
بابابدشانسی هم حدی داره...هرچی میزدن میرفت توگل...کم مونده بودشیش تایی بشیم.به خدااینقداعصابم خورده که تمام تنم داره میلرزه...اه...
اتفاقا بازی خیلی خوبی بود . خیلی ریتم داشت و تکنیکی بود . سرعت بازی هم حفظ شده بود . هر دو تیم خوب بازی کردند ولی ملوان بهتر بود . دلیلی هم بر شانسی بودن گل ها نیست و همه اش به خاطر تلاششون بود .
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۸۹ روز قبل
نوشته شده توسط: ملیکا مهاجرانی
[quote=3248465]بابابدشانسی هم حدی داره...هرچی میزدن میرفت توگل...کم مونده بودشیش تایی بشیم.به خدااینقداعصابم خورده که تمام تنم داره میلرزه...اه...
اتفاقا بازی خیلی خوبی بود . خیلی ریتم داشت و تکنیکی بود . سرعت بازی هم حفظ شده بود . هر دو تیم خوب بازی کردند ولی ملوان بهتر بود . دلیلی هم بر شانسی بودن گل ها نیست و همه اش به خاطر تلاششون بود .
آخه هرجی که میزدن گل میشد...توپ یکدفعه ای خوردتوسربازیکنشون وگل شد..
آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۸۹ روز قبل

سلام به همه هواداران  این نتیجه برای استقلال خوش یمن خواهد بود چون یک شوک برای هواداران واستقلال لازم بود تابه خودبیایند انشاالله استقلال قهرمان میشه  مطمئن باشید این حرف راازمن بشنوید واستقلال رادرسه بازی آخر تنهانگذارید به امید 3قهرمان هستیم عدد3برای استقلال خوش یمن است

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۸۹ روز قبل

سلام  اگربه پیشگویی اعتقاد دارید انشاالله استقلال سال93قهرمان لیگ میشه فقط  یک برادر کوچک شما هستم واز شما خواهش می کنم استقلال راتنها نگذارید به امید قهرمانی

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۶۷۹ روز قبل
نوشته شده توسط: جواد نوبخت هروی

سلام  اگربه پیشگویی اعتقاد دارید انشاالله استقلال سال93قهرمان لیگ میشه فقط  یک برادر کوچک شما هستم واز شما خواهش می کنم استقلال راتنها نگذارید به امید قهرمانی

موافقم با اقا جواد آبی دل