استقلال جایگاهش کجاست چه بر سر استقلال اومده

آواتار رسول باقری
استقلال جایگاهش کجاست چه بر سر استقلال اومده
توسط   رسول باقری   ۳۷۱۷ روز قبل

همه ما میدونیم ستاره هامون همه از چه کسی فرار کردند. از طرفدارها خواهش میکنم احساسات کاذب رو نسبت به افراد بگذارند کنار و منطق رو پیشه کنند.

همیشه مربی هایی موفق بودند که با بازیکنان تیمشون رفیق بودند نه اون مربیانی که تحمیل کنند ما همه کاره ایم و هر چی ما بگیم باید همون باید باشه هر کی هم نخواست ما باهاش لج میکنیم انقدر بهش بازی نمیدیم تا خودش به التماس بیوفته نتیجه اش هم همین میشه بازیکنان خوبمون مثل جباری و نکونام و منتظری و مجیدی و ... از تیم میرن و چند تا بازیکن که پاس دادن و استپ کردن هم بلد نیستند میشن فیکس، و ماهم توی هفته های پایانی که دلمون رو خوش کردیم به قهرمانی لیگ و جام حذفی از تیم های ته جدولی شکست میخوریم . مساوی میکنیم و بازم چند بار شانس میاریم و تیمهای حریف مون نتیجه نمیگیرند و ما خوشحال میشیم و خودمون و گول میزنیم و هزار تا بدبختی دیگه ... چرا؟

چرا بازیکنهای قدیمی تیم رقیب و دشمن رو که تو اوج جوونی شون هم زیاد موثر نبودن به تیم اوردند و بهشون فیکس بازی میدن ما تو این مدت چی از آقای نظری دیدیم به جز اعصاب خورد کنی تو بازی با ملوان شاید کسی هم میتونست در دقایق آخر تاثیر گذار باشه و از سرعت خودش بتونه استفاده کنه بیرون میاریم و یه کس هایی رو فیکس نگه میداریم که مرغ پخته به بازی کردن شون خنده اش میگیره یا نیکبخت واحدی که ما رو به گریه انداخت تو دوران اوج اش به ما پشت کرد واسه چی دوباره اوردید تو تیم اونم وقتی که بازی کردن یادش رفته. آقای قلعه نویی  تجدید رفتار کنید خواهشا . طرفدارهای تیم استقلال احساسات رو بذارین کنار ما کسی دوست داریم که به تیم مون کمک کنه نه اینکه از هم بپاشونه . بخدا مارو تا مرز سکته کردن بردند. آقا ما بازیکن های مثلا با تجربه نمیخواهیم بازیکن های امید مون رو بیارید تو لیست تیم و همه کهندسالان رو بفرستید برن . یعنی چی؟ خانه سالمندان که نیست . ببینید تیم دشمن که حتی از بردن اسمش هم بدم میاد از سال گذشته تا امسال چندتا بازیکن خوب گرفت . آقای قلعه نویی این چه لیستی که شما دادید بازیکن گرفتید . دیگه تا کی . استقلال عشق منه عشق ما طرفدارهاست . ما رو اذیت نکنید . بازیکن های جوون خوب بیارید نه اونایی که بلد نیستند توپ زیر پاشون نگه دارند یا پاس بدند خواهش میکنیم از شما. این باخت به ملوان اونم 4بر2 چرا باید اتفاق بیوفته . و شما هم خیلی ریلکس بیایید بگید اونا خوب بازی کردند مبارکشون باشه شما چرا تاکتیک به روز اجرا نمیکنید . ما فقط بازی هجومی میخواهیم نه بازی دفاعی و استرس درست کننده و اعصاب خورد کنی . تیم رو دست کنید . خواهش میکنیم. استقلال همیشه برتر از همه تیم هاست طرفدارهاش بهترین طرفداران دنیا هستند . قدرشون رو بدونید. دلشون رو نشکنید.  به امید موفقیت استقلال و همه استقلالی های واقعی.

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۱۵ روز قبل

شما درست میگی دوست عزیز. ولی میدونی که اگر، تا اینجاهم اومدیم، همه ش از درایت امیر خان بوده! درسته که یه مشته پیرمرد گرفتیم، ولی این برمیگرده به اول فصل که تقریبا نصف بازیکنای ما آخر نقل و انتقالات قرادادشونو تمدید کردن و اینم بخاطر بازیها و اردوی تیم ملی بود!!! بنظر شما یه مربی دوست داره که هم بد بازی کنه و هم نتیجه نگیره؟! اونم امیرخانی که بهترین بازیها رو تو چندفصل گذشته ازش شاهد بودیم؟؟؟!!! تیم رقیب م وقتی که سر ما به بازیهای آسیایی و اردوی تیم ملی گرم بود، تیمشو بست و شروع به تمرین کرد! ولی با همه اینها الان م از ما عقبتره و بقول خودشون دنبال کسب سهمیه آسیاست که براشون از قهرمانی الان ما تو آسیا، پرافتخارتره!!!! و دیگه باید به اون بنازن، نه جام ولایت!!!! بازم تیممون سرور و سالاره همه تیمهاست و البته هوادارامونم سرور و سالاره همه هوادرای تیمای دیگه، خصوصا لنگیان........

منم مثل شما هم برای تیم و هم برای هم تیمی هام، آرزوی موفقیت دارم

آواتار احسانه رئیس السادات
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۷۱۵ روز قبل

ابی دل brasoulعزیز من هم با تمام حرفهایت موافقم ولی  آبی دل میثم تاجی درست میگه این قلعه نوعی بوده که تیم را تا اینجا اورده و اگه هرکس دیگری بود الان ته جدول بودیم و باید حسرت صدر جدول را میخوردیم .

منم مخالف چند بازیکن لنگی هستم که به قول شما در اوج هم که بودن بدرد نمیخوردن  وای به حال الان که دیگه یه استپ ساده و یک پاس نمیتونن بدن .

ولی از شما خاهش میکنم به عنوان یک هوادار اس اس تا اخر فصل صبر پیشه کنید و پایان فصل بیشتر به این موضوع میپردازیم .

از میثم عزیز هم بابت توضیحات درست اش ممنون هستم .

استقلال امپراتور ایران و اسیا

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۱۴ روز قبل

خواهش میکنم دوست عزیز 31771ehsaneh

ایشال آخر فصل و با خوشحالی بدون وصف، جدول امتیازات تمام ادوار لیگ برتر و میذارم تو سایت تا دوستان مجموع امتیازات رو بررسی کنن تا ببینن که تیم محبوبمون با چه اختلافی درصدر قرار داره!!! و اونموقع ست که باید به همه چیز تیم پرافتخارمون نازید.... بامید موفقیت روزافزون تیم محبوبمون استقلال کبیر....

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۷۱۳ روز قبل
نوشته شده توسط: احسانه رئیس السادات

ابی دل brasoulعزیز من هم با تمام حرفهایت موافقم ولی  آبی دل میثم تاجی درست میگه این قلعه نوعی بوده که تیم را تا اینجا اورده و اگه هرکس دیگری بود الان ته جدول بودیم و باید حسرت صدر جدول را میخوردیم .

منم مخالف چند بازیکن لنگی هستم که به قول شما در اوج هم که بودن بدرد نمیخوردن  وای به حال الان که دیگه یه استپ ساده و یک پاس نمیتونن بدن .

ولی از شما خاهش میکنم به عنوان یک هوادار اس اس تا اخر فصل صبر پیشه کنید و پایان فصل بیشتر به این موضوع میپردازیم .

از میثم عزیز هم بابت توضیحات درست اش ممنون هستم .

استقلال امپراتور ایران و اسیا

ممنون بچه ها توضیحات کامل بود.

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۷۱۳ روز قبل
هوادار آبی کمی تامل کن تاریخ لیگ برتر را برای خودت مرور کن کمی دیدگاهت را به فوتبال تغیر بده اول ما در فوتبال دشمنی نداریم فقط رقیب ورزشی هست که به آن هم باید احترام بگذاریم تا خودمان قابل احترام باشیم اما امیر قلعه نویی یا با افتخار ژنرال چرا قدر این مربی خوب را نمیفهمیم چرا بخاطر جو سازی بد خواهان با آنان هم صدا میشویم باور کنید اگر تیمهای دیگر مربی در حد امیر ما داشتند تندیسش را میساختند کمی با فکر نگاه کنیم امیر برایمان یک ژنرال تمام عیار میشود
آواتار احسانه رئیس السادات
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۷۱۳ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

هوادار آبی کمی تامل کن تاریخ لیگ برتر را برای خودت مرور کن کمی دیدگاهت را به فوتبال تغیر بده اول ما در فوتبال دشمنی نداریم فقط رقیب ورزشی هست که به آن هم باید احترام بگذاریم تا خودمان قابل احترام باشیم اما امیر قلعه نویی یا با افتخار ژنرال چرا قدر این مربی خوب را نمیفهمیم چرا بخاطر جو سازی بد خواهان با آنان هم صدا میشویم باور کنید اگر تیمهای دیگر مربی در حد امیر ما داشتند تندیسش را میساختند کمی با فکر نگاه کنیم امیر برایمان یک ژنرال تمام عیار میشود
امیر برایمان یک ژنرال تمام عیاره بخاطر جوسازی بدخواهان با انان هم صدا نشویم

آواتار رسول باقری
توسط   رسول باقری   ۳۵۶۸ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

هوادار آبی کمی تامل کن تاریخ لیگ برتر را برای خودت مرور کن کمی دیدگاهت را به فوتبال تغیر بده اول ما در فوتبال دشمنی نداریم فقط رقیب ورزشی هست که به آن هم باید احترام بگذاریم تا خودمان قابل احترام باشیم اما امیر قلعه نویی یا با افتخار ژنرال چرا قدر این مربی خوب را نمیفهمیم چرا بخاطر جو سازی بد خواهان با آنان هم صدا میشویم باور کنید اگر تیمهای دیگر مربی در حد امیر ما داشتند تندیسش را میساختند کمی با فکر نگاه کنیم امیر برایمان یک ژنرال تمام عیار میشود[/quote

جک قشنگی گفتی شما درک نمیکنید من چی میگم.

معلومه شما بیشتر از من تحت تاثیر جو قرار گرفتی و

مظلوم نمایی ها رو باور کردی.

من از طرفداری استقلال انصراف میدم

بخاطر اینکه طرفدار هایی مثل شما داره .

برای خودم و این بیست و چند سال وقت تلف کنی متاسفم

برای فرصت هایی که بخاطر عشق به استقلال از دست دادم متاسفم.

میدونم اگه من طرفدار استقلال نباشم آسمون به زمین نمیاد

ولی مبارکتون باشه استقلال تازه وارد ها.

خداحافظ اس اس دوره ی بچه گی هام

خداحافظ اس اس ناصر خان حجازی و پرویز خان مظلومی

باید به پرویز خان بگم دستت درد نکنه بابت

اون چهار تا بازی پشت سرهم.

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۶۷ روز قبل
دوست عزیزی که از استقلالی بودنت انصراف دادی خوشحالم که دیگه استقلال هواداری مثل تو نداره از حرفم ناراحت نشو ولی هواداری که تیمشو فقط با اسمها وآدما بخواد همون بهتر که نباشه تو وامثال تو بودن وهستن که متاسفانه استقلال و دو دسته کردن استقلال امیر قلعه نویی و استقلال ناصر حجازی وجود نداره استقلال یکیه و درون خودش بازیکنای محبوب و دوست داشتنی زیادی مثل امیر خان وناصرخان خدابیامرز و پرویز خان.... داشته من وامثال من استقلالی به همشون میبالیم و اینو باور داریم که استقلال زمانی قدرتمند وپر افتخار میشه که یکی باشه نه دوتا.
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۶۶ روز قبل

دوست عزیز brasoul  من به جورایی با حرفات موافقم ومخالف حضور لنگی جماعت تو استقلال البته امیر خان امسال و پارسال دستش بسته بود امثال شریفات.بختیار.آرش افشین اگه قرار داد نداشتن صد در صد امسال میومدن استقلال ولی  نشد دیگه. به نظر من انقدربازیکن استقلالی متعصب تو لیگ هست که دوست دارن بیاد استقلال که دیگه فکر نمیکنم جایی واسه اومدن لنگی به استقلال باشه

آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۵۰۵ روز قبل

همه ما میدونیم ستاره هامون همه از چه کسی فرار کردند. از طرفدارها خواهش میکنم احساسات کاذب رو نسبت به افراد بگذارند کنار و منطق رو پیشه کنند.

همیشه مربی هایی موفق بودند که با بازیکنان تیمشون رفیق بودند نه اون مربیانی که تحمیل کنند ما همه کاره ایم و هر چی ما بگیم باید همون باید باشه هر کی هم نخواست ما باهاش لج میکنیم انقدر بهش بازی نمیدیم تا خودش به التماس بیوفته نتیجه اش هم همین میشه بازیکنان خوبمون مثل جباری و نکونام و منتظری و مجیدی و ... از تیم میرن و چند تا بازیکن که پاس دادن و استپ کردن هم بلد نیستند میشن فیکس، و ماهم توی هفته های پایانی که دلمون رو خوش کردیم به قهرمانی لیگ و جام حذفی از تیم های ته جدولی شکست میخوریم . مساوی میکنیم و بازم چند بار شانس میاریم و تیمهای حریف مون نتیجه نمیگیرند و ما خوشحال میشیم و خودمون و گول میزنیم و هزار تا بدبختی دیگه ... چرا؟

چرا بازیکنهای قدیمی تیم رقیب و دشمن رو که تو اوج جوونی شون هم زیاد موثر نبودن به تیم اوردند و بهشون فیکس بازی میدن ما تو این مدت چی از آقای نظری دیدیم به جز اعصاب خورد کنی تو بازی با ملوان شاید کسی هم میتونست در دقایق آخر تاثیر گذار باشه و از سرعت خودش بتونه استفاده کنه بیرون میاریم و یه کس هایی رو فیکس نگه میداریم که مرغ پخته به بازی کردن شون خنده اش میگیره یا نیکبخت واحدی که ما رو به گریه انداخت تو دوران اوج اش به ما پشت کرد واسه چی دوباره اوردید تو تیم اونم وقتی که بازی کردن یادش رفته. آقای قلعه نویی  تجدید رفتار کنید خواهشا . طرفدارهای تیم استقلال احساسات رو بذارین کنار ما کسی دوست داریم که به تیم مون کمک کنه نه اینکه از هم بپاشونه . بخدا مارو تا مرز سکته کردن بردند. آقا ما بازیکن های مثلا با تجربه نمیخواهیم بازیکن های امید مون رو بیارید تو لیست تیم و همه کهندسالان رو بفرستید برن . یعنی چی؟ خانه سالمندان که نیست . ببینید تیم دشمن که حتی از بردن اسمش هم بدم میاد از سال گذشته تا امسال چندتا بازیکن خوب گرفت . آقای قلعه نویی این چه لیستی که شما دادید بازیکن گرفتید . دیگه تا کی . استقلال عشق منه عشق ما طرفدارهاست . ما رو اذیت نکنید . بازیکن های جوون خوب بیارید نه اونایی که بلد نیستند توپ زیر پاشون نگه دارند یا پاس بدند خواهش میکنیم از شما. این باخت به ملوان اونم 4بر2 چرا باید اتفاق بیوفته . و شما هم خیلی ریلکس بیایید بگید اونا خوب بازی کردند مبارکشون باشه شما چرا تاکتیک به روز اجرا نمیکنید . ما فقط بازی هجومی میخواهیم نه بازی دفاعی و استرس درست کننده و اعصاب خورد کنی . تیم رو دست کنید . خواهش میکنیم. استقلال همیشه برتر از همه تیم هاست طرفدارهاش بهترین طرفداران دنیا هستند . قدرشون رو بدونید. دلشون رو نشکنید.  به امید موفقیت استقلال و همه استقلالی های واقعی.

درست میگی دوست عزیز من کاملابا شماموافقم