آدرس اینستاگرام بازیکنا

آواتار fariba nikzad
آدرس اینستاگرام بازیکنا
توسط   fariba nikzad   ۳۶۸۹ روز قبل
بچه هااینم ازآدرس اینستاگرام چندتاازبازیکنامون=مهدی رحمتی:mehdirahmati111...فرهادمجیدی:farhaddddddd...آرش برهانی:borhani99...حنیف عمران زاده:hanif555...امیرحسین صادقی:sadeghi1360.......البته میدونم همتون آدرسشو نو بلدبودین ولی گفتم شاید یه چندنفری ندونن!حتی اگه یه نفرم ازین تاپیک استفاده کرده باشه خوشحال میشم!!راستی اینم بگم که حنیف وامیرحسین الان چندوقتیه عکسی نمیذارن کاپیتان فرهادم هرچندوقت یه بارچندتاعکس میذاره وبعدش برشون میداره!فعلاواسه داداش مهدی وآرش پرعکسه!!
آواتار هستی همراه
توسط   هستی همراه   ۳۶۸۹ روز قبل

موافقم عزیزم اگه یک نفرهم استفاده کنه جای خوشحالیه .زحمت کشیدی آبی دل

من خودم ادرس امیرحسین و آرش اقای گل را نداشتم .ممنون

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۸۹ روز قبل

دستتون درد نکنه من آدرس آرشو نداشتم

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۶۸۸ روز قبل

دوست ابی دل ممنون .همین که یک تاپیک ارزشی میذارید این یعنی یک استقلالی و یک هوادارواقعی

ممنون .............................................من ادرس همشون را داشتم و صدبار ازت تشکر میکنم بابت زحمتی که کشیدی ........................ممنون .مننون ............ممنون .......ممنون

هواداره اس اسی از تاپیک اش پیداست حتی اگه کلاس اول دبستانی باشه ادم متوجه میشه که این یه استقلالی با شخصیت ه .

حالا شما برو یه تاپیک از یک لنگی بخون .-دوکلمه که میخونی متوجه میشی اینو یه لنگی نخاله  گذاشته

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۶۸۸ روز قبل

این 7  لنگی کش را فقط برای تشکر از شما گذاشتم .                                                                                                                  ممنون و متشکرم آبی دل

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۸۸ روز قبل
بچه هامیخواستم ازتون بخوام اگه آدرس بازیکنای دیگمونودارین شماهم بذارین...آخه من فقط آدرس همین چند تا با یکی که آخرین نفرازاستقلال رفت رودارم.
آواتار احسانه رئیس السادات
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۶۸۸ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

بچه هامیخواستم ازتون بخوام اگه آدرس بازیکنای دیگمونودارین شماهم بذارین...آخه من فقط آدرس همین چند تا با یکی که آخرین نفرازاستقلال رفت رودارم.[

/quote]

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۸۱ روز قبل
میگم بچه هاکسی آدرس دیگه ای از اینستاگرام حنیف داره؟؟؟آخه توبعضی ازسایتادرمورد عکساشوحرفاش تواینستاگرام نوشته ولی این آدرسش خالیه وچیزی نیس
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۷۱ روز قبل
بچه هالطفا اگه کسی اطلاعی ازاینستاگرام حنیف وامیرحسین وکاپیتان فرهاد داره بگه.آخه این سایتاخالین درصورتی که تو بعضی ازسایتای ورزشی درموردعکسای جدیدی که هرروزمیذارن حرف میزنن...منکه هرچی تواین اینستاگرامامیرم خالیه وفقط یه عکس که واسه خودصفحه هست وجودداره شمام میرین اینطوری میشه؟؟؟؟؟لطفا اگه میدونین راهنماییم کنین....
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۳۲ روز قبل

اینم اینستاگرام کریس رونالدو وهمسرش ایرینا ولیونل مسی وهمسرش آنتونیو وجراردپیکه.گفتم شایدبخواین به اینستا اینام یه سربزنین آخه جالبه!!

کریس رونالدو:cristiano

اریناشایک:irinashayk

لیونل مسی:leomessi

آنتونیوروکتزو:antoriccuzzo

جراردپیکه:3gerardpique

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۳۲ روز قبل
فریبا جان من فقط در مورد فرهاد خان میدونم.....آره فعلا اینستاگرامش خالیه باید از طریق فیس بوکش عکساشو بگیری اگه تب لت هم داری از طریق اون هم میتونی وارد اینستش بشی..
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۳۲ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

فریبا جان من فقط در مورد فرهاد خان میدونم.....آره فعلا اینستاگرامش خالیه باید از طریق فیس بوکش عکساشو بگیری اگه تب لت هم داری از طریق اون هم میتونی وارد اینستش بشی..
فرهادوحنیف وامیرحسین اینستاشون قفله وتاوقتی خودشون اجازه نشن نمیشه رفت تواینستاشون!

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۳۱ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

[quote=5858]فریبا جان من فقط در مورد فرهاد خان میدونم.....آره فعلا اینستاگرامش خالیه باید از طریق فیس بوکش عکساشو بگیری اگه تب لت هم داری از طریق اون هم میتونی وارد اینستش بشی..

فرهادوحنیف وامیرحسین اینستاشون قفله وتاوقتی خودشون اجازه نشن نمیشه رفت تواینستاشون!

'گفتم خدمتت عزیزم اینست فرهاد بازه من هر روز تو اینستشم ولی فقط با تبلت راه میده نمیدونم چرا!!!!حنیف و امیر حسین و خبری ندارم.....همین دیروزم فرهاد یه عکس گذاشته واسه 44444444444444و 29 فروردین جالبه
آواتار دانیال ذواقدر
توسط   دانیال ذواقدر   ۳۶۳۱ روز قبل
بسیار ممنون
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۳۱ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

[quote=3248465]

'گفتم خدمتت عزیزم اینست فرهاد بازه من هر روز تو اینستشم ولی فقط با تبلت راه میده نمیدونم چرا!!!!حنیف و امیر حسین و خبری ندارم.....همین دیروزم فرهاد یه عکس گذاشته واسه 44444444444444و 29 فروردین جالبه
ممنون ازاطلاعاتتون!

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۳۱ روز قبل
نوشته شده توسط: دانیال ذواقدر

بسیار ممنون
خواهش میکنم!قابلی نداشت!

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۳۰ روز قبل
خواهش میکنم فریبا جان عکسی که گفتم خدمتت تو تاپیک 29 فروردین آقا میثم زحمتشو کشیده .......
آواتار hani soleimani
توسط   hani soleimani   ۲۲۸۳ روز قبل
افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از ربات های موجود در اینترنت امکان پذیر هستش
بازیکنان هم از این ربات ها استفاده میکنن

1 عضو، از این پاسخ تشکر کرده است.
milad ahmadi در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴.