جان توشاک گزینه اصلى سرمربگیرى استقلال برای فصل آینده

آواتار میثم دادار
جان توشاک گزینه اصلى سرمربگیرى استقلال برای فصل آینده
توسط   میثم دادار   ۵۴۵۵ روز قبل

امیر رفت ولی حاشیه هایش میماند..........

جان توشاک گزینه اصلى سرمربگیرى استقلال

جان توشاک مربى ولزى گزینه اصلى مربیگرى در استقلال است. به گفته مسئولان این باشگاه جان توشاک که تجربه مربیگرى در رئال مادرید، رئال سوسیدادو بشیک تاش را دارد کاندیداى اصلى هدایت استقلال است و در صورت توافقات لازم فصل آینده بر روى نیمکت آبى پوشان تهرانى خواهد نشست مسئولان باشگاه استقلال با این مربى وارد مذاکره شده اند تا در صورت پیش نیامدن مشکل با توشاک با استقلالى ها پاى امضاى قرارداد بنشیند. گفتنى است استقلالى ها فقط به دنبال جذب مربى خارجى هستند ونظرى هم در این ارتباط به مربیان داخلى ندارند. http://www.parsfootball.com/esteghlal/7468.html
آواتار محمد خداوردیان
توسط   محمد خداوردیان   ۵۴۵۱ روز قبل
اقای واعظ با کارش نشون داد که واقعا چیزی از فوتبال حالیش نیست و بهتر برگرده به دوچرخه سواریش برسه در مملکتی که مدریرت دوچرخه سواری ,شطرنج ,منچ ومارپله و فوتبال هیچ فرقی باهم نمی کنه ونیاز به هیچ علم خاصی هم نداره .هیچ جا تعجب نیست که همچین افرادی هم مدیریت باشگاهی مانند استقلال که بیست میلیون طرفدار داره بگیرند وتیم قهرمان به این شکل نابود کنند
آواتار نیلوفر رسولی
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۵۱ روز قبل

به نظر من باید از آقای آشتیانی  حمایت کنیم من خودم طرفدار آقای قلعه نوئی هستم و از کاری که آقای آشتیانی انجام دادند اصلاً راضی نیستم ولی ما نباید بشینیم و امیدوار باشیم که ایشون اشتباه کنن و بازنده باشن تا به  همه ثابت بشه که ایشون به اشتباه آقای قلعه نوئی رو کنار گذاشتن ما اول طرفدار استقلال هستیم پس باید همه جوره تیم رو هدایت کنیم حالا هر کی  می خواد مربی باشه مهم اینه که هوادارای استقلال هیچ وقت عوض نمی شن و کسی نمی تونه اونارو بیرون کنه یا به حاشیه بکشه

آواتار غلامرضا  سوادکوهی
توسط   غلامرضا سوادکوهی   ۵۴۵۱ روز قبل
 منم با نیلوفر موافقم باید هوادار تیم بود اما تا حالا چندین بار در فوتبال این مملکت اتفاق افتاده که مربی خارجی موفق نبوده مگه آقای آشتیانی برای ما کار نمیکنه ما فقط ژنرال را میخواهیم زنده باد امیر قلعه نوعی