معنی استقلال گونه

آواتار مهدی زارع
معنی استقلال گونه
توسط   مهدی زارع   ۳۷۱۲ روز قبل

خدا را شکر که ما زنده هستیم و معنی استقلال گونه بازی کردن را هم متوجه میشویم و حتی آنرا به چشم مینگریم . یکی نیست به این آقای به  گفته بعضی ها ژنرال بگوید : مگر شما چه اندیشه فنی به تیم تزریق کرده اید که از این تیم انتظارات غیر معقول دارید ؟ زمانی که بعضی از پیشکسوتان و منتقدان به وضعیت بد و پوشالی فنی تیم انتقاد می کردند مسئولین باشگاه اعم از فنی و اداری با کمک رسانه های دراختیارشان از جمله سایت باشگاه آنچنان به آنها بی حرمتی کردند که گویا منتقدان به تیمی انتقاد کرده اند که مدرن ترین سیستم فوتبال و مدیریت را نشان میدهند  و اینگونه منتقد را به سکوت وادار کردند البته نمیتوان از نقش پیشکسوتانی که تحت هر شرایطی به تعریف و تمجید از مدیریت و مربی تیم پرداخته اند در به وجود آمدن این وضعیت به راحتی گذشت در حالی که باشگاه نیازمند انتقادات محکم سازنده و بی پرده آنها بوده و هست .و اما حالا که بازی های تیم نشان دهنده وضعیت فنی شرم آوری است که باعث شده تا هواداران تیم مورد تمسخر هواداران تیم رقیب دیرینه قرار گیرند مربی تیم برای رها شدن از فشار انتقادها به بازیکنان تیم که در حد توان خود کار کرده اند در رختکن حتاکی میکند تا شاید نوک تیز تیغ انتقادها را با زرنگی به سمت دیگری غیر از خودش منحرف کند و البته بازیکنانی که بیشتر آنها اصلا معلوم نیست چرا در استقلال هستند زیرا بر اثر بی تدبیری مدیریت باشگاه و مربی تیم به یکی از دو غول فوتبال ایران دعوت شده اند جواب مربی تیم را در رختکن داده تا این آقای ژنرال بداند که اساسا چند قهرمانی آنهم با روش هایی که نوعی عقب گرد به دوران باستان فوتبال دنیاست و سوار شدن بر بال احساسات پاک هواداران بی ادعای این باشگاه نمیتوان تا ابد از واقعیت فرار کرد .

بله آقایان مدیر و مربی شما در برابر تحقیر شدن هواداران مسئول هستید ، شما به شعور هواداران توهین کردید .

البته و صد البته که تا به به و چه چه هواداران احساساتی که دوست دارند با کلماتی مثل " ژنرال " و سوبله و چوبله " بازی کنند و همچنین پیشکسوتانی که باشگاه سابق خود را  به یک پست تزئینی یا یک هدیه ناقابل از طرف شما فروخته اند هستند دیگر جایی برای گفتن حرف حق باقی نمی ماند.

اما یک صحبت کوتاه با هواداران : دوستان اگر امروز تیم ما به وضعیتی افتاده که صغیر و کبیر آنرا مسخره میکنند و باشگاه به دست مدیرانی بی لیاقت افتاده فقط و فقط ما مقصر هستیم و بس . برای همه آرزوی تندرسی و شادکامی میکنم

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۱۱ روز قبل

کاش در مورد مقصر بودن هواداران بیشتر توضیح میدادی

با اصل صحبتات مخالف نیستم بلکه موافق هم هستم ولی کدوم تیم ایران مدرن بازی میکنه

از قلعه نوعی بهتر هست معرفی کن

مرفاوی و مظلومی  خیلی در حد پایین تری از قلعه نوعی هستند

هیچ کس نمیتونه استقلال با این موفقیت های عظیمش رو  مسخره کنه شما نتونستید جوابشون رو بدی

الان هم وقت مطرح کردن این موضوعات نیست

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۷۱۱ روز قبل
دوست عزیز(abeee)من کاملا با شما مخالفم ......در سطح فنی در حال حاضر فکر نکنم تو مربیای داخلی کسی در حد امیرخان باشه اینو از روی تعصب نمیگم کاملا باهاش موافقم به قول حسن آقا الان هم موقع صحبت راجب به این موضوعات نیست ولی کروم تیم بوده که بهترین بازیکناش وسط فصل رها کردنو رفتند اون هم مهره های کلیدی....پژمان" جواد"فرهاد.....وقبلترش جباری....یه کم منصف باشید همون آقای سوبله چوبله دو جین بازیکن در اختیارش بود ولی امیرخان با نیمکت خالی تیم و به اینجا رسونده که ما تو هیچ جای دنیا یه همچین نیمکتی رو در سطح تیمها و لیگهای درجه یکشون نمیبینیم....من با همه کارهای امیر خان مواقق نیستم یک سری اشتباهات هم داشته ولی یه کم که منصفانه نگاه کنیک شعور مربیگریش در سطح فنی خیلی بالاست.....
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۷۱۱ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار
دوست عزیز(abeee)من کاملا با شما مخالفم ......در سطح فنی در حال حاضر فکر نکنم تو مربیای داخلی کسی در حد امیرخان باشه اینو از روی تعصب نمیگم کاملا باهاش موافقم به قول حسن آقا الان هم موقع صحبت راجب به این موضوعات نیست ولی کروم تیم بوده که بهترین بازیکناش وسط فصل رها کردنو رفتند اون هم مهره های کلیدی....پژمان" جواد"فرهاد.....وقبلترش جباری....یه کم منصف باشید همون آقای سوبله چوبله دو جین بازیکن در اختیارش بود ولی امیرخان با نیمکت خالی تیم و به اینجا رسونده که ما تو هیچ جای دنیا یه همچین نیمکتی رو در سطح تیمها و لیگهای درجه یکشون نمیبینیم....من با همه کارهای امیر خان مواقق نیستم یک سری اشتباهات هم داشته ولی یه کم که منصفانه نگاه کنیک شعور مربیگریش در سطح فنی خیلی بالاست.....
آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۷۱۱ روز قبل

100*100من بانظر کاربر  HH77 و,5858  موافقم و این دو عزیز دقیق و کامل به این موضوع پرداخته اند ومن ازشون تشکر میکنم

.فقط یه سئول از شما داشتم ;کاربرABEE ،اگه تیم با 50امتیاز دوم جدول نبود و زبونم لال ته جدول بود چی میگفتید دوست خوب؟؟؟؟؟؟؟؟

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۱۱ روز قبل

دوستان حق مطلب رو ادا کردن.!

آواتار مهدی زارع
توسط   مهدی زارع   ۳۷۰۹ روز قبل

با سلام و تشکر برای درج دیدگاه های دوستان پیرامون موضوع مطرح شده . اما بنده لازم می دانم که پاسخ دوستان را نه کامل که در حد حوصله خودم و شما دوستان گرامی بدم البته این رو هم بگم که این مطالب بعد از بازی افتخار آفرین استقلال و الشباب در این صفحه درج میشود .1- در پاسخ به دوستی که گفتند الان وقت این حرفها نیست ، دوست گرامی میشه لطف کنید بگید دقیقا چه زمانی برای گفتن این حقایق تلخ که شما از آن ناراحت شده اید مناسب است ؟ اول فصل ، فصل نقل انتقالات ، بین دو نیم فصل ،روزهای پایانی فصل ، بعد از فصل یا هیچ وقت ؟ والا ما که هر وقت گفتیم با واکنشهایی از جنس شما دوستان روبرو شدیم که خودش باعث خوشحالی بیش از پیش مدیران و مربیان بی کفایت این باشگاه شد و این جور که پیداست همچنان هم این واکنشها ادامه خواهد داشت . 2 - بنده حقیر فکر میکنم چون متن موضوع مطرح شده از طرف خودم یک کمی طولانی بود شما حوصله خواندن اون رو نداشتید چون اگر داشتید متوجه میشدید که من نه تنها از هیچ نامی دفاع نکردم ( نه قلعه نوعی نه مرفاوی و نه مظلومی) بلکه از این حرکت کودکانه خسته شدم و به اون اعتراض هم کردم و میکنم در پایان مطلب هم از اصطلاحات بی محتوایی مثل ژنرال و سوبله و چوبله انتقاد کردم ولی نمیدونم چرا شما دوستان فکر کردید من علاقه مند هستم یکی از این آقایان برگرده به تیم همانطور که آقای مرفاوی 2 بار سرمربی تیم شد ولی هردوبار حتی بار دوم که ادعا میکرد  " من میخواهم سیستم تیم را بعد از 2 دهه تغییر بدم " نه تنها تغییری ندیدیم که بزرگترین شاهکارشان همان سانتر از دو طرف بود و بس . 3 - فرمودید کدام تیم مدرن بازی میکنه ؟ در پاسخ باید بگم تا برداشت شما از مدرن بازی کردن چی باشه دوست گرامی ، ولی من به فوتبالی که مس در رفت و برگشت در برابر تیم ما ارائه کرد یا بازی هر دو تیم پرسپولیس و سپاهان روبروی همدیگر که هیچکدام به دفاع مطلق فکر نمی کردند یا همین بازی که صبا در برابر پرسپولیس نشان داد میگیم مدرن یعنی بازی پرفشار و روی زمین که بتوانند ابتکار عمل را از تیم حریف گرفته و آنرا در دست بگیرند که البته من سالهاست از تیمی که طرفدارش هستم ندیده ام حالا اگر شما دیده اید خوب پس حتما ایراد از چشمان بنده است . منظور من از مدرن در حد بایرن و بارسا نبوده و نیست ولی مردم حق دارند یک بازی به روزتر از " بزن زیرش " ببینند  . 4 - پرسیده اید که بهتر از قلعه نوعی هست اگر هست معرفی کنم ، دوست عزیز شما و بعضی از دوستان یک جوری صحبت می کنید که انگار داریم در مورد تیم گل کوچک محلمون صحبت می کنیم ، ما داریم در مورد یکی از قطب های فوتبال ایران کشور عزیزمون حرف میزنیم ،خوب حالا با این تفاسیر شما می فرمایید این باشگاه به این بزرگی وامانده یکی دو مربی با تفکرات فنی است که نتیجه اش را داریم در زمین مشاهده می کنیم و بارها آزمایش شده اند ؟ یعنی شان باشگاه این است ؟ آیا حرف شما به این معنا نیست که ما همین هستیم و بس و بیشتر از این هم نیستیم ؟ فکر کنم پاسختان را گرفتید ولی اگر این انحصارگرایی در فوتبال ما نبود خیلی ها بودند و هستند که به عنوان مربی برای شعور هواداران احترم به مراتب بیشتری قائل هستند که فکر کنم ارزش داشت در طول این سالها میدانی هم به آنها داده شود . 5 - دوست دیگری در مورد جدا شدن چند بازیکن در طول فصل گفته که البته اگر از دید مدیریتی به موضوع نگاه کنیم خوب بله این هم یکی از شاهکارهای مدیریتی در باشگاه های ورزشی ایران است که البته خود گواهی است برای اثبات بخشی از حرف های بنده حقیر اما اگر به حرفهای بنده دقت می کردید باز هم متوجه می شدید که مشکل من با نمایش و شخصیت فنی تیم محدود به این فصل نیست بلکه به یک روند فنی بی محتوایی است که آرام آرام در تیم ریشه دواند است و همچنان هم دست از سر این باشگاه بر نمی دارد که جای پای آنرا باید در سالها پیش و زمانی که با بد ترین و بی کیفیت ترین شکل استقلال گوی قهرمانی را از ذوب آهن ربود و قهرمان شد جستجو کرد و حتی بعضی ها به این روند افتخار می کنند که جای نگرانی است . به هر حال بعید می دانم کسی بی کیفت بودن بازیها سالهای اخیر این تیم را با رفتن چند بازیکن در فصل 92-93 بتواند توجیح کند . 6 - دوست عزیز جواب چی رونتونستم  بدم ؟ حرف حق رو هرکسی به زبان بیاره خوبه قرمز و آبی نداره   خیلی از دوستان مدت ها پیش حرفهای بنده رو زدند ولی چون سرمست قهرمانی فصل قبل بودیم از کنارش به سادگی گذشتیم . من خواهش می کنم خودمونو فریب ندیم اگر تیمی خوب بازی کنه همه بهش اعتراف می کنند ولی زمانی که بد بازی کنه جریان بر عکس میشه . ولی هواداری که تیمش بیشتر بازیهای یک فصل رو با شانس میبره یا با شانس و به سختی از شکست رها میشه بعید میدونم حرفی برای گفتن داشته باشه حالا اگرشما میخوای ثابت کنی استقلالی ها هم تیمشون بی کیفیت بازی میکنه هم هوادارانش نسبت به این مورد بی تفاوت هستند و حتی به اون افتخار هم می کنند باشه حرفی نیست . 7 - دوست گرامی چرا زبان شما لال دور از جان عزیزتون خدا نکنه ، زبان آنهایی لال که وقتی پایان فصل 86-87 تیم در رتبه 13 ایستاد آمدند جلوی دوربین تلویزیون و گفتند : " خوب ایرادی نداره خیلی از تیم ها شکست می خرند حتی به دسته پایین تر هم می روند " البته این رو هم اضافه کنم که آقای دکتر شوالیه و سایر مدیران موفق باشگاه به هواداران لطف کردند در فصل های بعدی مربیانی رو در آوردند که یکی از اونها که نمی گم کی بود به رساندن تیم از رده 13 به قهرمانی آن هم به روشی عجیب تر از "علی اصغری " آنچنان افتخار کرد که همانطور که در شماره 5 به آن اشاره کردم این روش شد بهترین و ساده ترین روش برای مدیریت یک باشگاه با میلیون ها هوادار ، یعنی تیم در رده بندی خوب بوده پس برید خوش باشید فقط یک پرسشی اینجا به ذهن بنده حقیر رسید که آیا دیگران نمی توانستند اینجوری مدیریت کنند تا تیمشون قهرمان بشه یا اینکه که با بازیکن قراردادی امضا کنند که آقا هر وقت که دلش خواست بتونه با یا بدون رضایت نامه باشگاه برای خودش تیم جدید انتخاب کنه تازه هر وقت هم دلش خواست سر تمرین بیاد هر وقت نخواست نیاد ؟

ببخشید که سرتون رو درد آوردم و ببخشید اگر اشتباهات تایپی داشتم به هر حال حرف زیاده ولی وقت کم برای همه آرزوی تندرستی و شادکامی می کنم

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۷۰۸ روز قبل

دوست ابی دل abeeeبیشتر حرفهای شما درسته و باهات موافقم .در مورد مدیریت ضعیف بیشتر موافقم .اگه قرارداد بازیکن درست و قانونی بسته بشه مگه الکی که بازیکن وسط بازیها بگه من میخام برم و به راحتی تیم رو تنها بذارن .اگه مدیریت درست بود نباید این بازیکنانی که دوزار نمی ارزن مث نوری و اولادی واکبرپور رو جذب کنه و خوشمزه هر بازی هم فیکس بازی کنن.

یه پاس ساده رو نمتونن بدن.هیچ تاکتیکی هم وجود نداره و هیچی تو بازی این تیم بزرگ دیده نمیشه .نه پرس نه حمله .نه حفظ توب .به قول شما شده فقط یه خطا بگیرن و سانتر و یکی مث حنیف یا امیرحسین که بازم خدا پدرشون رو بیامرزه بکنن تو دروازه و تمام .

همه اینها را همه طرفدارها متوجه میشن ولی صحبت بیشتر بچه ها اینه که بذاریم سه بازی مونده تمموم بشه و ببینیم چه نتیجه ای میگیریم ؟؟؟الان هرکی بخاد بیاد فایده ای نداره اگه بیاد میگه من تیم رو خودم نبسته بود وصدحرف دیگه .و اونی هم که رفته میگه اگه گذاشته بودن من تیم رو قهرمان میکردم .

دوست خوب آبی از شما به عنوان یک اس اسی خاهش میکنم انقدر نام تیم رقیب را نبرید و از اسمی که لایقشونه استفاده کنید.مث خود لنگی ها 

پس تا پایان فصل فقط حمایت میکنیم .حتی اگه هرسه بازیش رو ببازه .اون موقع تمام حرفها را می زنیم .حتی اگه لازم باشه طومار نامه برایش مینویسیم و یک نسخه به باشگاه و یه نسخه هم به استادیوم میبریم و میخانیم .به امید پیروزی و سربلندی  و قهرمانی استقلال کبیر

آواتار مهدی زارع
توسط   مهدی زارع   ۳۷۰۸ روز قبل

با سلام و تشکر دوباره از دوستان برای و نشان دادن شعور بالای خود با این تبادل دیدگاه محترمانه و خواندن دیدگاه های این حقیر . بله دوست عزیز من هم با شما موافق هستم پشتیبانی از تیم یکی از مهمترین وظایف هواداران هر تیم ورزشی هست ولی اگر تیم با شرایطی که پیش تر گفتیم و همه کم و بیش با آن موافق هستند به قهرمانی دست پیدا کند فکر نمی کنید باز همان آش است و همان کاسه ؟ باز هم آهنگ : " امیر خان امیر خان " و " ژنرال ژنرال " در ورزشگاه ها طنین افکن می شود ؟ اینکه همه دوست داریم تیم موفق باشد چیز طبیعی است ولی اساسا هدف ما از دیدن یا شنیدن گزارش مسابقات ورزشی چیست ؟ فکر کنم بازی زیبا اولین و مهمترین دلیل باشد که متاسفانه برای ما هوادران استقلال تقریبا به یک رویا تبدیل شده زیرا به نظر می رسد همین موفقیت های بی کیفیت ما را راضی کرده است .

در هر صورت اگر شما فکر می کنید که سکوت بنده و امثال بنده تا پایان فصل به موفقیت تیم کمک می کند چشم دوست گرامی بنده اطاعت امر می کنم و تا اطلاع ثانوی از نوشتن دیدگاه خودم در این سایت جلوگیری خواهم کرد .  با آرزی تندرستی و شادکامی همه دوستان گرامی

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۰۸ روز قبل

پایان فصل بهترین زمان برای مطرح کردن این موضوع بود دلیلشم که واضحه خدا شاهده بنده سر سوزنی از مطرح کردن این موضوع از جانب شما ناراحت نشدم حالا شما چه جوری این طور استنباط کردی نمیدونم

من نوشته های شما رو کامل مطالعه کردم حرفم این بود که بهترین مربی که تا به حال به استقلال آمده که هم زیبا بازی کرده باشه(نسبت به سایر مربیان دیگر) هم نتیجه بگیره قلعه نوعی بوده منظورم این بود

من کجای صحبتام گفتم استقلال مدرن بازی میکنه که شما  ایراد از چشماتون گرفتید نتیجه میگیریم شما نوشته های بنده رو کامل نخوندید

با ابتدای بند 4 موافقم من نگفتم ما همین هستیم وبس گفتم تو این مقطع زمانی که شما به این موضوع مهمی اشاره کردین از قلعه نوعی بهتر نیست کاپلو رو هم بیارید کاری از دستش ساخته نیست

در مورد بحث تمسخر هم لنگیا خودشون چین که ما رو مسخره کنن

این فصل بدترین نمایش ما بود و اوج نمایش اونا که زیاد فرقی با مانداشتن

این فصل ابزار لازم هم در تیممون نبود

بارسا با اون عظمتش این هفته ژاوی و دنی آلوز بیرون گذاشت باخت

شما حرف اصلیتون اینه که کلا استقلال این فصل بزن زیرش بازی کرده که من هم موافقم

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۰۸ روز قبل

اون نوشته های انگلیسی نمیدونم چرا اومدن عذر خواهی میکنم

ولی لطمه ای به توالی نوشته هام نزدن

آواتار مهدی زارع
توسط   مهدی زارع   ۳۷۰۸ روز قبل

البته تمام حرف بنده نوع بازی تیم نبود و فراتر از این بود ولی به امید خدا همانطور که گفتم در پایان فصل کمی بیشتر با دوستان گفتگو خواهیم کرد . موفق باشید

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۷۰۸ روز قبل
هوادار آبی من شخصا نمیخواستم وارد این بحث بشم ولی احساس کردم شما خیلی تند داری میری و باید پاسخ شما را بدهم شما خود را یک هوادار معرفی میکنید که من به آن ایراداتی دارم از فوتبال حرفه ای در سطح بالا میگویی فوتبال حرفه ای را برای ما تعریف کن جایگاه هوادار را در آن مشخص و بگو در آن هوادار چه حقوقی دارد آیا یک هوادار هر اندازه هم که فنی و آشنا به علم روز فوتبال باشد میتواند تمام شاکله یک تیم را به باد انتقاد و تمسخر بگیرد آیا میتواند مدیریت تیم را محکوم وازآن نتیجه مورد پسند خود را انتاج کند یا بهترین مربی سالیان تیم را که مورد اقبال وپسند عموم هواداران هست را محکوم به بی درایتی کند مربی که در سطح فوتبال ما کم نظیر است این صحبتهای شما چه اثری بر روند تیم دارد واز آن چه نتیجه ای حاصل میشود آیا کسانی که مدیریت استقلال را مشخص میکنند این ها را میخوانند و بر روی آنها تاثیر میگذارد اصلا جامعه هدف شما چه کسانی و هدف شما چیست اگر هدف گذاران باشگاه است که این مطالب به آنها نمیرسد و خودتان هم این مهم را میدانید پس این مطالب را فقط عده ای هوادار در سنین مختلف با هیجانات روحی مناسب با سنین خود میخوانند و جامعه هدف شما آنها قرار میگیرند در صورتی که تمام حرفها درست باشد که من آنرا قبول ندارم نتیجه حاصله دلسردی و مایوس شدن سایر هواداران میباشد این وظیفه یک هوادار است یک هوادار جایگاهش کجاست بازرسی از مدیر و مربی یا چیز دیگری .شما خود را آبی نامیدی ولی تمام ثروتهای معنوی باشگاه را به زیر شلاق خود گرفته ای ما اینجا برای حمایت وشیوع استقلا ل جمع شده ایم ما در بیرون از این سایت هر کدام شاید وظائف مسئولیتهایی سنگین وارزشمند داشته باشیم ولی اینجا فقط یک هواداریم و نفش ما تشویق ایجاد همدلی وحمایت از باشگاه است ما به دنبال بالا بردن تعداد هوادارانیم نه کم کردن تعداد آن .شما طرفدار استقلالی در مذینه فاضله خود هستی که زمان تولد آن به تاریخ فوتبال ما هماهنگ نیست چون هنوز بسترهای لازم برای آن در کشور ما آماده نیست یکی از آن عوامل هم هوادار است که ما خود یک نمونه آن هستیم
آواتار مهدی زارع
توسط   مهدی زارع   ۳۷۰۶ روز قبل

دوست گرامی از اینکه منت گذاشتید وموضوع مطرح شده از سوی بنده را خوانده اید از شما ممنونم . هرچند من پاسخ دوستانی مثل شما را در مطالب پیشین دادم اما از شما خواهشمندم تا پایان فصل جاری کمی صبر کنید به امید خدا اگر عمری باشد نگرانی هایم را با شما و سایر دوستان بیشتر و دقیق تر در میان خواهم گذاشت .موفق باشید