امدن فرهاد مجیدی به استقلال

آواتار میثم سلیمی
امدن فرهاد مجیدی به استقلال
توسط   میثم سلیمی   ۳۶۸۷ روز قبل

بجه ها سلام شنیدید فرهاد دوباره داره برمیگرده استقلال نظرتون چیه

آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۶۸۶ روز قبل

اگه میخاست برگرده نمیرفت.این جورحرفا همش دروغه.به امیدپیروزی .سیدودود

آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۶۸۶ روز قبل

دوستان استقلالی شماره همراهم رو واستون مینویسم.اگه دوست داشتید واسم پیام بدید ودوستیمون رو قوی ترکنیم.سیدودود از مشکین شهر.     09147517290

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۸۶ روز قبل
نوشته شده توسط: میرودود سیدمحمدی

دوستان استقلالی شماره همراهم رو واستون مینویسم.اگه دوست داشتید واسم پیام بدید ودوستیمون رو قوی ترکنیم.سیدودود از مشکین شهر.     09147517290

شما تو یک تاپیک گفته بودین که سید مهدی پسرعموته

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۶۸۶ روز قبل
نوشته شده توسط: سعید آقامحمدی

[quote=1660234174]

شما تو یک تاپیک گفته بودین که سید مهدی پسرعموته

اقا سعید درسته *گفته: بود سید مهدی کاپیتانمون پسر عموم هست ./چون سید هست درست میگه دیگه تمام سید ها باهم پسر عمو میشن ./

الان سید مهدی پسر عموی من هم میشه دیگه .من با  سید ودود پسر عموم هستیم .

سید ودود از مشکین شهر من  سید محسن  هستم و از اینکه در سایت هوادارن اس اس درکنارشما و دوستان آبی دل هستم خوشحالم .

آواتار مرتضی حسن زاده
توسط   مرتضی حسن زاده   ۳۶۸۵ روز قبل
نوشته شده توسط: میرودود سیدمحمدی

با سلام با نظر شما موافقم  به نظر من هم ورود فرهاد به استقلال درست نیست بدلیل اینکه با این کار محبوبیتی را که در بین ما هواداران داشته کم می شود چون امسال در سختترین شرایط استقلال را تنها گذاشت

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۸۵ روز قبل
نوشته شده توسط: مرتضی حسن زاده

[quote=1660234174]

با سلام با نظر شما موافقم  به نظر من هم ورود فرهاد به استقلال درست نیست بدلیل اینکه با این کار محبوبیتی را که در بین ما هواداران داشته کم می شود چون امسال در سختترین شرایط استقلال را تنها گذاشت

چرا درست نیست ؟؟؟؟؟؟اتفاقا بازگشت کاپــــــیتان محبوبمون خیییییییییییییلی هم خوبه و ما هوادارا رو هم خوشحال میکنه....امیدوارم  دوباره به اس اس بر گرده البته به عنوان سرمربی اس اس؛ اگرم نشد حداقل تو کادرفنی اس اس باشه

آواتار هستی همراه
توسط   هستی همراه   ۳۶۸۵ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

با سلام با نظر شما موافقم  به نظر من هم ورود فرهاد به استقلال درست نیست بدلیل اینکه با این کار محبوبیتی را که در بین ما هواداران داشته کم می شود چون امسال در سختترین شرایط استقلال را تنها گذاشت/quote]

چرا درست نیست ؟؟؟؟؟؟اتفاقا بازگشت کاپــــــیتان محبوبمون خیییییییییییییلی هم خوبه و ما هوادارا رو هم خوشحال میکنه....امیدوارم  دوباره به اس اس بر گرده البته به عنوان سرمربی اس اس؛ اگرم نشد حداقل تو کادرفنی اس اس باشه

منم موافقم .فرهاد قلبش آبیه و استقلال خونه خودشه .بودنش در استقلال به عنوان مربی و در کادر فنی خودش قوت قلب بر تیم و بازیکنان .لنگی ها هم که وحشت دارن ازش .این از همه مهمتره .

آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۶۸۵ روز قبل

قربان تمام رفیقهای بامعرفتم در استقلال.بله.هم سیدمهدی وهم بنده توفیق این رو داریم که از نسل حضرت زهرا باشیم.همه ی سادات عالم باهم فامیل هستند.انشاالله فردا هم میبریم.ارادتمندسیدمحسن هم هستم.سیدودود ازمشکین

آواتار رسول باقری
توسط   رسول باقری   ۳۶۸۳ روز قبل

اگه فرهاد برگرده چی میشه  اونم مربی و بازیکن برگرده . درایت ایش رو نشون بده وای که چی میشه

قول میدم تو سه تا جام : لیگ برتر و جام حذفی و جام باشگاه های آسیا قهرمانیم همون تو سال اول مربیگریش

ببینید چه وقت این حرف رو زدم یادتون باشه و منم یادتون باشه.

پاینده باد استقلال   درود بر استقلال   جاودان استقلال