جدیدترین اخبار باشگاه استقلال ( مربی و تمدید قرارداد بازیکنان و....)

آواتار میثم دادار
جدیدترین اخبار باشگاه استقلال ( مربی و تمدید قرارداد بازیکنان و....)
توسط   میثم دادار   ۵۴۳۷ روز قبل

اخبار استقلال

http://www.parsfootball.com/esteghlal/index.1.html

اخبار استقلال

باشگاه استقلال اعلام کرد : قلعه نویی از هدایت استقلال کنار گذاشته شد

باشگاه استقلال اعلام کرد:به علت حاضرنشدن امیر قلعه نویی در باشگاه تا پایان وقت اداری امروز،این باشگاه مذاکره با گزینه های مختلف رااز فردا آغاز
متن کامل

جان توشاک گزینه اصلى سرمربگیرى استقلال

جان توشاک مربى ولزى گزینه اصلى مربیگرى در استقلال است. به گفته مسئولان این باشگاه جان توشاک که تجربه مربیگرى در رئال مادرید، رئال سوسیدادو ...
متن کامل

مجیدى: من به نقع مایلى کهن شهادت نمى دهم

فرهادمجیدى بازیکن تیم استقلال گفت: به کمیته انضباطى احضار نشدم و قرار هم نیست علیه کسى شهادت بدهم. وى همچنین اظهار کرد: در مورد صحبت ...
متن کامل

فرهاد مجیدی به کمیته انضباطی نرفته است

بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص پرونده مربوط به دوپینگ در کمیته انضباطی حضور نیافته است. درحالی که مجتبی شریفی رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ...
متن کامل

قلعه نویی : پولم را به نیازمندان بدهید

سرمربی سابق استقلال گفت: پاداش قهرمانی من را به نیازمندان بدهید.امیر قلعه نویی سرمربی سابق استقلال که به تازگی از جمع آبیها جدا شده هنوز ...
متن کامل

قلعه‌نویی: می‌خواهم استراحت کنم

به نظرمی‌رسد راه امیر قلعه‌نویی و استقلال در پایان لیگ هشتم از هم جدا می‌شوند. اگر چه استقلال در این فصل همراه قلعه‌نویی قهرمان شد، ...
متن کامل

تقی پور: فردا از مایلی کهن شکایت می‌کنم

مدافع تیم فوتبال استقلال تهران گفت: فردا از مایلی کهن به دلیل تهمتی که به من زده شکایت خواهم کرد.ابراهیم تقی پور درباره اتهام محمد ...
متن کامل

پیغام قلعه نویی در هتل المپیک : به واعظ بگویید دیگر به استقلال بر نمی گردم

امیر قلعه نویی برگزاری جلسه یک ساعته با مدیر عامل استقلال برای بازگشت به این تیم را رد کرد.پنجشنبه شب و در هتل المپیک تهران ...
متن کامل

واعظ مدعی شد: آماده مذاکره با قلعه نویی بودم , اما خود او نخواست!

در حالی که در چند روز اخیر مدیرعامل استقلال از مصاحبه با رسانه‌ها درباره وضعیت تیم خودداری کرده‌ بود، اما شنیده‌ها حاکی از این است ...
متن کامل

اخبار کمیته انضباطی/ملوان و استقلال جریمه شدند

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از بررسی تخلفات باشگاه ملوان انزلی این تیم را به پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد. با توجه به بروز تخلفات از ...
متن کامل

جلالی : هیچ صحبتی برای استقلالی شدن نکردم / آقا معلم در آب نمک!

با جدایی احتمالی امیر قلعه نوعی از تیم استقلال ( با توجه به فرمالیته بودن ضرب الاجل واعظ برای وی تا آخر وقت اداری شنبه) ...
متن کامل

ضرب الاجل واعظ برای قلعه نویی جواب می دهد؟!/ شنبه وعده دیدار...!

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران اعلام کرد: تا شنبه در انتظار قلعه نویی خواهیم ماند و پس از آن به فکر سرمربی جدید خواهیم بود. "امیر رضا ...
متن کامل

آقای گل سابق استقلالی لیگ : برای قلعه نوعی در زمین خاکی هم بازی می کنم

عنایتی گفت :  دلیل خاصی را نمی توانیم برای ناکام ماندن استقلال در لیگ قهرمانان آسیا پیدا کنیم .استقلال در لیگ برتر قهرمان شد و ...
متن کامل

قلعه نویی چرا از واعظ شاکی شد؟! / تماس با بازیکنان بدون اطلاع امیر / آقای بازیکن! استقلالی می‌شوی ؟

یکی از مسایلی که حسابی امیر قلعه‌نویی را شاکی کرد و باعث شد او تصمیم خود را برای رفتن بگیرد، تماس با برخی بازیکنان زبده ...
متن کامل

بررسی همه گزینه‏های واعظ برای نیمکت استقلال

امیر رضا واعظ آشتیانی مدیر عامل باشگاه استقلال امروز با اعلام اینکه تا روز شنبه برای امیر قلعه‏نویی صبر خواهیم کرد و بعد از آن ...
متن کامل

حجازى: جانشین قلعه نویى در استقلال نابود خواهد شد

ناصرحجازى طى اظهارنظرى گفت:قلعه نویى باید بماند و با قدرت کارش را انجام دهد چرا که هیچ کس غیر از او به تیم استقلال اشراف ...
متن کامل

جویبارى ، طیرى ، مرفاوى و فکرى از استقلال جدا شدند

بعد از خداحافظى امیر قلعه نویى سرمربى استقلال کادر فنى این تیم نیز به صورت دسته جمعى استعفا کردند. على نظرى جویبارى، امید طیرى، صمد ...
متن کامل

مجیدى: من بازیکن هستم در مورد کار قلعه نویى دخالت نمى کنم

فرهاد مجیدى مهاجم تیم استقلال تهران با اشاره به برخى افراد حاشیه ساز گفت: از وقتى قهرمان شدیم برخى ها این عنوان را لوث کردند ...
متن کامل

آقای واعظ، استعفای قلعه نویی را قبول نکن

علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: "ازمدیرعامل و سرمربی استقلال می خواهم که کدورت ها را کنار بگذارند و اجازه ندهند فرصت ...
متن کامل

پرویز مظلومی: استعفای امیر به خودش مربوط است / مربی خارجی در استقلال جواب نداده !

چند ساعت پس از استعفای امیر قلعه نویی گمانه زنی ها در ارتباط با جانشین احتمالی او آغاز شده است. در این بین نام یک ...
متن کامل

http://news.parseek.com/Sport/
 جان توشاک گزینه اصلى سرمربگیرى استقلال | ایران اسپورت - چهارده ساعت پیش
»
مهمترین عناوین روزنامه ی صبح امروز «‌ استقلال » | هورا اسپرت - سیزده ساعت پیش
»
مجیدى: مایلى کهن استاد من است اما شهادت نمى دهم | ایران اسپورت - چهارده ساعت پیش
»
آغاز مذاکره با بازیکنان استقلال برای تمدید قرارداد | خبرگزاری فارس - نه ساعت پیش
»
فرهاد مجیدی سفید امضا کرد جای تعجب ندارد | ایسنا - هشت ساعت پیش
»
آخرین اخبار استقلال/ مجیدی، بیگ زاده و روانخواه تمدید کردند / آخرین فرصت به قلعه نویی | خبرگزاری مهر - شش ساعت پیش