استقلالیا

آواتار مسعود حصاری
استقلالیا
توسط   مسعود حصاری   ۳۶۸۳ روز قبل
استقلالیا چرا اینقدر سرد شدید و به استادیوم نمیاییییییییییید
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۸۳ روز قبل

بحث مفصلی رو میطلبه ولی من به چند موردش اشاره میکنم :

1- گرونی بلیط :

خیلی از تماشاچیان ( چه استقلال و چه پرسپولیس) از وضع اقتصادی مناسبی برخوردار نیستن و برای اینکه بخوان بیان یه بازیو اونم بی کیفیتو ببینن چیزی حدود 20 هزار تومن باید خرج کنن.

2 - کیفیت بازیها و بازیکنا :

واقعا بازیهای لیگ برتر امسال فاجعه بودن.اکثر بازیها با حداقل گل زده به پایان میرسه و واقعا باب میل هواداران نیست.

3 - حمل و نقل :

استادیوم آزادی و یا استادیوم یابدگار تبریز و یا استادیومی فولاد شهر و ... از مرکز شهر به دور هستن و وسایل حمل و نقل عمومی به اونصورت که باید در اختیار مردم قرار نمیگیرند.البته اینم بگم در گذشته برای بازیهایی که استقلال و پرسپولیس در آزادی داشتند اتوبوسهای زیادی در سراسر شهر آماده بردن مردم به استادیوم بودن ولی چند سالی هست که خیلی کمرنگ شدن.هر چند که این مشکل با وجود مترو تا حدودی حل شده.ضمنا همونطور که میدونید در آزادی مشکل پارک ماشین وجود داره و شاه اون موقع میدونست که این استادیوم چقدر شلوغ میشه و چقدر نیاز به پارکینگ داره ولی مسوولان نمیدونم چرا از همه ی پارکینگ ورزشگاه استفاده نمیکنن.

4 - بلیط الکترونیکی :

خیلی از مردم شاید خیلی با این سیستم آشنایی ندارن و نمیتونن ازش استفاده کنن.البته این سیستم یه مشکلی هم داره و اون اینکه به ازای هر نفر فقط یک بلیط رو میشه خرید.

5 : کارلوس کیروش و عادل فردوسی پور :

این 2 نفر واقعا به فوتبال ایران خیانت میکنند.بازیکنای لیگ در حالیکه باید در سال جام جهانی پویا باشه و بازیکنا حسابی انگیزه داشته باشن به خاطر این 2 نفر عکس این قضیه رخ داده.الان میشه گفت تقریبا کیا به برزیل میرن و به همین دلیل بازیکنان لیگ برتر بدون انگیزه بازی میکنن.

6 - نبود ستاره های محبوب :

بعضی بازیکنان رو هوادارا خیلی دوست دارن و حتی به خاطر اون بازیکنا هم که شده میان استادیوم.مثل مجیدی جباری و ...

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۶۸۰ روز قبل

با دومورد از مواردی که امیرحسین آبی دل اشاره کرده صددرصد موافقم .1-گرانی بلیط :من خودم قبل که بلیط ارزان بود همیشه سه تااز برادرزاده هایم رو میبردم به استادیوم و کلا 60تا70تومن میشد ولی الان اگه بری نفری حداقل 30تومن هزینه میشه .2-کی رش و قرمزی پور که دوستمون توضیح کامل را داده