گلایه (ولی من آبیم اسم تیمم استقلاله)

آواتار وحید ابوالحسنی
گلایه (ولی من آبیم اسم تیمم استقلاله)
توسط   وحید ابوالحسنی   ۳۶۸۰ روز قبل

با عرض سلام و احترام خدمت تمام عزیزان زحمتکش باشگاه استقلال
بنده به عنوان یک هوادار متعصب استقلال از آقای قلعه نوعی میخواستم این سوال بپرسم که چرا تیم  استقلال و جوان نمیکند و بازیکن های جوان با انگیزه در اختیار نمیگیرند ایشان؟
آقای پژمان نوری در همه ی باخت های استقلال مقصربوده چرا باز بعنوان بازیکن فیکس وارد زمین میشود؟
بخدا استرسی که تو بازی با ملوان داشتم در دوران زندگیم نداشتم سال گذشته ایمان موسوی و رضایی و امسال فردین عابدینی و ...مگه بدبازی میکنند؟!
پژمان نوری و نیکبخت و مهرداد اولادی با تجربه، ولی کو تجربه؟برید بازی باخت های استقلال و ببینید آقای نوری در همه ی باختها مقصر اصلی بوده
الان همین جوانهای تیم های پایه استقلال و بیارن تو تیم بابقیه تمرین کنند بخدا فصل بعد استقلال میشه بارسلونا
مگه رئال مادرید این همه ستاره نداشت تو فصل جدید چندتاشون رفتند اوزیل و کاکا و... آیا واقعا رئال بد بازی کرده از فصل قبل جایگاش تو جدول بدتر شده؟
همش بنفعشون بوده
آیا بلال مرد کسی دیگه نبود اذان بگویید؟!!!!!!!!!!!!!
یه اعتراف:
امسال به بازی زیبای تیم دشمن و نفت تهران و فولاد حسودیم میشه
واقعا دارند زیبابازی میکنندونتیجه هم میگیرند
در آخر من آبیم اسم تیمم استقلاله

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۸۰ روز قبل

اقا وحید اس اس من هم با شما موافقم گل گفتی

آواتار جواد نوبخت هروی

آواتار جواد نوبخت هروی

آواتار جواد نوبخت هروی

آقا وحید اس اس من هم با شما موافقم گل گفتی

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۸۰ روز قبل

حرفتون رو قبول دارم

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۶۸۰ روز قبل

اقاوحیدآبی دل به سایت اس اس خوش امدی .امیدوارم بتوانیم ازنظرات سازنده شما استفاده کنیم .کاش خودت رو در تاپیک خودتان را معرفی کنید ،معرفی میکردی تا باشما بیشتر اشنا میشدیم

.حرفهای شما کاملا درسته  اقا وحید .امسال بازی قشنگی از اسستقلال ندیدیم.ولی ما نباید اس اس را با رئال مقایسه کنیم .باید با تیم های داخل خود کشور مقایسه کنیم .

من هم امسسال از بازیهای استقلال لذات نبردم مثل شما .استقلال در حد این تیم بزرگ بازی نمیکنه .ولی با این که قشنگ بازی نکرده ولی خوب نتیجه گرفته و صدرجدول بوده یا دوم .

از یه لحاظ باید به امیرقلعه نوعی حق داد چون سه بازیکن اصلیش رفته و دوتا از بازیکنان اصلی هم مصدوم شدن .وپایان فصل هم نبود که بتونه جایگزین کنه .

اگه  سه تا از بازیکن فیکس لنگی ها  یا فولاد رفته بودن واقعا الان صدر جدول بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بخاطر این مسائل هست که کمی باید حق داد به مربی .

ما هوادارهستیم و از استقلال این تیم بزرگ با دو بارقهرمانی اسیا بازی خوب انتظار داریم و باید قرارداد این بازیکنان را طوری میبستند که نتونن برن .که این برمیگرده به مدیریت ضعیف .

سه بازی در لیگ مانده و ما تا اخر  فصل از تیم ومربی حمایت میکنیم .به امید قهرمانی .*و تمام انتقادها و اعتراضاتمان را میگذاریم برای پایان فصل

آواتار وحید ابوالحسنی
توسط   وحید ابوالحسنی   ۳۶۷۷ روز قبل

دوست عزیز  divooneabi

من استقلال و با رئال مقایسه نمیکنم فقط منظورم اینه که رئال چند ستاره اش رفتن ولی جوونها جاشون و گرفتن نه رئال بدتر بازی کرده نه نسبت به سال قبل نتیجه اش بدتر بوده

شما ببینید مجتبی جباری دست پرورده خود استقلال بود یا بازیکنانی که قبلا بودن خودامیرخان بود که چند سال پیش با تجربشون کرد الان هم همینکار و باید بکنه چاره ی استقلال جوون گرایی هست و بس جوانان استقلال بازیکنهای خوبی داره هم به زیبایی فوتبال تیم کمک میکنه هم مبلغ قردادشون کمتره خیلی بنفع تیم میشه استقلال نوری و اولادی و نیکبخت و کبه و قاضی ونظری و بفروشه بجاش 7 تا بازیکن جوون و باانگیزه بیاره خیلی عالی میشه

یبار گفتم باز هم میگم تیمهای نفت و لنگی ها و فولاد سپاهان اکثربازیکنانشون جوون هستند و جایگاهشون و نتیجشون و ببینید؟!!!!!!!!1

آواتار وحید ابوالحسنی
توسط   وحید ابوالحسنی   ۳۶۷۷ روز قبل

دوست عزیز  divooneabi

من استقلال و با رئال مقایسه نمیکنم فقط منظورم اینه که رئال چند ستاره اش رفتن ولی جوونها جاشون و گرفتن نه رئال بدتر بازی کرده نه نسبت به سال قبل نتیجه اش بدتر بوده

شما ببینید مجتبی جباری دست پرورده خود استقلال بود یا بازیکنانی که قبلا بودن خودامیرخان بود که چند سال پیش با تجربشون کرد الان هم همینکار و باید بکنه چاره ی استقلال جوون گرایی هست و بس جوانان استقلال بازیکنهای خوبی داره هم به زیبایی فوتبال تیم کمک میکنه هم مبلغ قردادشون کمتره خیلی بنفع تیم میشه استقلال نوری و اولادی و نیکبخت و کبه و قاضی ونظری و بفروشه بجاش 7 تا بازیکن جوون و باانگیزه بیاره خیلی عالی میشه

یبار گفتم باز هم میگم تیمهای نفت و لنگی ها و فولاد سپاهان اکثربازیکنانشون جوون هستند و جایگاهشون و نتیجشون و ببینید؟!!!!!!!!1

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۷۶ روز قبل
نوشته شده توسط: وحید ابوالحسنی

دوست عزیز  divooneabi