رای گیری

آواتار احسان لک لری
رای گیری
توسط   احسان لک لری   ۳۶۷۹ روز قبل

به نظر شما استقلال باید چگونه به قدرت خودش برگرده؟

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۷۹ روز قبل

فکر کنم خیلی عوامل میتونه دخیل باشه ولی من مهمترین عامل موفقیت یک تیم رو ثبات میدونم.چه ثبات مدیریتی چه ثبات کادر فنی و چه ثبات بازیکن.

حالا اینکه این ثبات چقدر زمان میبره تا تو تیمی مثل استقلال شکل بگیره و یا چه عوامل و بستر هایی برای رسیدن به ثبات نیازه خودش یک بحث مفصل میطلبه.

آواتار احسانه رئیس السادات
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۶۷۹ روز قبل

به نظر من استقلال یه خونه تکانی حسابی نیاز داره تا .استقلال واقعی بشه .

آواتار میثم سلیمی
توسط   میثم سلیمی   ۳۶۷۹ روز قبل

استقلال باید یه مربی بین المللی بیاره و تمام بازیکنانشم جوان بکنه اینه راز استقلال

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۷۸ روز قبل

صبوری وحمایت هواداران

آواتار جواد نوبخت هروی
نوشته شده توسط: میثم سلیمی

استقلال باید یه مربی بین المللی بیاره و تمام بازیکنانشم جوان بکنه اینه راز استقلال

به همین خیال باکدام حمایت ..باکدام پول ..یک عدده نمی خواهند استقلال باشد

آواتار جواد نوبخت هروی
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

فکر کنم خیلی عوامل میتونه دخیل باشه ولی من مهمترین عامل موفقیت یک تیم رو ثبات میدونم.چه ثبات مدیریتی چه ثبات کادر فنی و چه ثبات بازیکن.

حالا اینکه این ثبات چقدر زمان میبره تا تو تیمی مثل استقلال شکل بگیره و یا چه عوامل و بستر هایی برای رسیدن به ثبات نیازه خودش یک بحث مفصل میطلبه.

[/quote]باشما موافقم تغییروخانه تکانی درتیم بایستی به مرور زمان باشددرغیراین صورت یک تیم سالها نمی تواند(درایران)خود راپیدا کند

آواتار جواد نوبخت هروی
نوشته شده توسط: احسانه رئیس السادات

به نظر من استقلال یه خونه تکانی حسابی نیاز داره تا .استقلال واقعی بشه .

مخالفم وهم موافقم چون این کار باید به مرور زمان انجام پذیرد

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۷۷ روز قبل
31771ehsanehبا شما موافقم چون تغییرات یکباره به ضرر تیمه
آواتار وحید ابوالحسنی
توسط   وحید ابوالحسنی   ۳۶۷۷ روز قبل

به نظر بنده چاره ی کار اینه که قلعه نوعی و حاجی باشن ولی تیم و جوون بشه فقط تو دفاع و هافبکها باتجربه باشند

اولادی و نوری و نیکبخت و نظری وکبه وقاضی بروند ولی بجاش چندتا جوون بیان درست میشه

آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۶۷۶ روز قبل

با گرفتن بازیکنان جدید و آمدن پول.هرچندکه هنوزهم قوی هستیم.سیدودود

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۷۵ روز قبل
نوشته شده توسط: وحید ابوالحسنی

به نظر بنده چاره ی کار اینه که قلعه نوعی و حاجی باشن ولی تیم و جوون بشه فقط تو دفاع و هافبکها باتجربه باشند

اولادی و نوری و نیکبخت و نظری وکبه وقاضی بروند ولی بجاش چندتا جوون بیان درست میشه

موافــــــــــــــــقـــــــــــــــــــــم....

آواتار ملیکا مهاجرانی
توسط   ملیکا مهاجرانی   ۳۶۶۵ روز قبل
استقلال هنوزم قدرتمنده
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۶۶۰ روز قبل
نوشته شده توسط: ملیکا مهاجرانی

استقلال هنوزم قدرتمنده

اره ولی نه مثل قبل...

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۵۸ روز قبل

حضوروحمایت هواداران استقلال قهرمانه

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۶۵۷ روز قبل
نوشته شده توسط: جواد نوبخت هروی

حضوروحمایت هواداران استقلال قهرمانه

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۵۷ روز قبل

باید هوادارا تیم رو تنها نزارن تاآخر فصل و لیگ قهرمانان.تا سال دیگه که بشه تیم رو تقویت کنن

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۶۵۵ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

باید هوادارا تیم رو تنها نزارن تاآخر فصل و لیگ قهرمانان.تا سال دیگه که بشه تیم رو تقویت کنن

موافقم شدید

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۵۵ روز قبل

هوادارا همیشه برای یک تیم نقش مهمی رو ایفا میکنن. حتی اگه اس اس نیمکتش خالیه خالی باشه و امثال اولادی پا به توپ، ولی ورزشگاه پر باشه میشه انتظار برد و حتی بازی زیبا رو داشت

آواتار مصطفی داودی
توسط   مصطفی داودی   ۳۶۵۴ روز قبل

تا وقتی که این بازیکنهای مسن تو استقلال هستن اوضاع همینه. نمیدونم چرا آقای قلعه نویی اعتبارشو خرج این بازیکنها کرده!!!!!

آواتار رسول باقری
توسط   رسول باقری   ۳۶۳۴ روز قبل
سلام استقلال باید تغییرات اساسی و ریشه ای از مدیریت گرفته و سرمربی و بازیکن داشته باشه. تا بتونه به جایگاه خودش برگرده ما هواداران هم باید احساسات رو کنار بذاریم . ما به کسی احتیاج داریم که بتونه به ما کمک کنه. سرمربی تاپ اروپایی یکیشه. بازیکن جوان خوب و مطرح نه جوان اعصاب خورد کن. تیم رقیب رو نگاه کنید فصل قبل هرچی بازیکن خوب توی تیمهای دیگه بود خرید. دیدید که نسبت به فصل پیش نتیجه بهتری گرفت . ما هم نباید از اونها عقب بمونیم. ما سرمربی لجباز و مغرور نمیخواهیم. ما کسی رو میخواهیم که درایت داشته باشه نه اینکه با بازیکن ها لج کنه و بهشون زور بگه تا از تیم فرار کنند . همون بازیکن هایی که الان اگه بودند ما این فصل به راحتی قهرمان بودیم. این قضیه رو جدی بگیریم و احساسات کاذب رو کنار بذاریم.
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۳۴ روز قبل

من با بعضی حرفاتون موافقم اما با همش نه...دوست عزیز یکی مثل نکونام چون فدایی کیروش هست و به خاطر منافش از اس اس رفت یا یکی مثل جباری از سر لجبازی با همه کادر ..به نظر شما کدوم بازیکن تیمهای بزرگ اینقدر مثل بازیکنای ما سرکش هستند.من با همه روشهای قلعه نویی موافق نیستم اما بازیکن یه کم هم باید تابع تیم باشه نه خودخواه و مغرور...توی توانایی بازیکنایی که رفتن حرفی نیست اما بازیهای جواد این آخریها واسه استقلال رو اعصاب همه بود چی شده حالا هفته ای یه گل میزنه توی کویت؟؟؟؟؟اگه بازیکنی پول رو به غیرت ترجیه بده همون بهتر که از تیم ما بره ...اس اس بازیکن وسرمربی مثل الان میخواد که با همه ناملایمات پای استقلال وایسن...کدوم مربی حاضر میشه اعتبارشو پای این باختها بزاره؟من نمیگم  تیم مشکل نداره اما قضاوت بعضی دوستان منصفانه نیست شما لنگ رو با اس اس مقایسه نکنید که از بابک زنجانی و هدایتی و رویانیان و....دیگه از آسمون واسشون پول رسیده.تازه دایی فقط بهترینهای تیمها رو جمع کرده نه ستاره سازی کرده ونه بازیکنی به لیگ معرفی کرده تازه با کلی ادعا و دبدبه و سرو صدا و اعتصاب بعد قرنی دوم شده این شاهکار نیست دوست عزیز!!!!!بهتره بیشتر حامی تیم و قلعه نویی باشیم اون تنها مربی که حاشیه ها رو کنترل کرده وگرنه استقلال الان بجای 5 باید 15 می بود!!!!

آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۳۴ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: کاووس رشیدی

[quote=Different]

کاملا باهات موافقم ودرضمن جوان گرایی درتیم به مرور زمان

آواتار دانیال ذواقدر
توسط   دانیال ذواقدر   ۳۶۳۲ روز قبل
با اوردن نیرو های تازه نفس
آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۳۰ روز قبل

[quote=kavo3]

[quote=Different]

حالا اینکه این ثبات چقدر زمان میبره تا تو تیمی مثل استقلال شکل بگیره و یا چه عوامل و بستر هایي برای رسیدن به ثبات نیازه خودش یک بحث مفصل میطلبه.

کاملا باهات موافقم ودرضمن جوان گرایی درتیم به مرور زمان

[/quotپیشنهاد من اینه     لطفا هواداران عزیز نظر بدید

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۳۰ روز قبل

[quote=kavo3]

[quote=Different]

[/quote] کاملا باهات موافقم ودرضمن جوان گرایی درتیم به مرور زمان

[/quotپیشنهاد من اینه     لطفا هواداران عزیز نظر بدید

آواتار هستی همراه
توسط   هستی همراه   ۳۵۶۵ روز قبل
نوشته شده توسط: دانیال ذواقدر

با اوردن نیرو های تازه نفس

آواتار الیاس محمدپور
توسط   الیاس محمدپور   ۳۵۵۶ روز قبل

جوون گرایی چاره کار استقلاله...

باید از جوونا استفاده کنه که البته این فصل خوب یارگیری کردن