فرصت به صمد

آواتار علیرضا اروجی
فرصت به صمد
توسط   علیرضا اروجی   ۵۴۴۰ روز قبل

آواتار فضل الله نوری
توسط   فضل الله نوری   ۵۴۴۰ روز قبل

عمرااستقلال بامرفاوی موفق بشه قهرمان بشه تابعدفکرکنن اخراجشم کنن یانه

آواتار REZA VALIZADE
توسط   REZA VALIZADE   ۵۴۴۰ روز قبل

تا نیم فصل به صمد فرصت دهند به نظر من که نتیجه میگیره

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۴۴۰ روز قبل

باید تا نیم فصل به مرفاوی فرصت داد .رضا

آواتار مهدی کبیری
توسط   مهدی کبیری   ۵۴۳۹ روز قبل
شرمنده دوبار زدم باز هم دو دفعه متنم اومد ولی نمیدونم چجوری این را پاک کنم؟!
آواتار مهدی کبیری
توسط   مهدی کبیری   ۵۴۳۹ روز قبل
به نظر من اگر تا نیم فصل نگه دارنش دیگه تا چند سال میتونه مربی استقلال بمونه بخصوص اینکه علیزاده و اشکان نامداری هم توی تیم باشند چون تا اون موقع دیگه همه استقلالیها یا سکته زدن یا راهی تیمارستان شدن.

تازه خوبیش اینه که دوباره میتونه استقلال بعد از چهارسال طرفدار پیدا بکنه و قهرمان لیگ دسته دوم بشه دقیقا همون چیزی که واعظ گفت هر چهار سال یکبار یک قهرمانی بعد خوبیش اینه که بازیکنای جوون تیم های لیگ برتر هم برای کسب تجربه میان استقلال و بازیکن ساز هم میشیم.

یک خوبی دیگه ای هم داره اینکار اینکه دیگه با ارزشی که استقلال از نظر مادی پیدا میکنه هر بچه ای با شکستن قلکش میتونه سهام این تیم را بخره و طبق فرموده رهبر انقلاب و بر اساس اصل 44 قانون اساسی و خصوصی سازی باشگاه استقلال از زیر دست تربیت بدنی خارج میشه خدا را شکر زمین تمرین و استادیوم هم که نداریم یک دفتر سعادت آباد می مونه که اون هم میشه مکان جناب واعظ.

واقعا عالیه این واعظ هم خودش خیلی باهوش هم کساییکه دور و برش جمع میکنه خیلی باهوشن فقط بدی که داره اینه که بعضی مواقع حرفاش با یک تقریب کمی غلط از آب در میاد مثلا انتخاب صمد و روته مولر(لرر و هارلی) به جای مربی طراز اول دنیا ...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آواتار نیلوفر رسولی
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۳۸ روز قبل
نوشته شده توسط: رضا کلاگر

باید تا نیم فصل به مرفاوی فرصت داد .رضا

من با شما موافقم.
آواتار فرزاد فرجی
توسط   فرزاد فرجی   ۵۴۳۸ روز قبل
به نظر من باید از صمد خان حمایت کنیم هرچی نباشه اون یه استقلالی اصله تجربه خوبی کناره امیر خان به دست اورده و ورته مولر هم مربی بزرگی.
استقلال باید در نقل انتقالات قوی عمل کنه و باریکنای خوب سال پیش رو هم حفظ کنه

آواتار مهدی کبیری
توسط   مهدی کبیری   ۵۴۳۸ روز قبل
یعنی چی استقلالی الاصل , چه اهمیتی داره قبلا تو چه تیمی بوده , مهم لیاقت , دانش و جذبه مربی گری که این بابا نداره.
دیشب هم تو برنامه کوثری یکی ایمیل زده بود بهتر شد قلعه نوعی رفت چون استقلالی الاصل نبود و شاهینی بوده , اخه آدم به اینا چی بگه !
آواتار احمد تاج
توسط   احمد تاج   ۵۴۱۷ روز قبل

بابا به کی به کی مرفاوی اینکاره نیست.اون سال که چهارم شدیم بس نبود.

این آقا روش نمیشه به یه بازیکن بگه بالای چشت ابرو.اونوقت میتونه استقلال به این عظمت و رهبری کنه. عمرا

آواتار سید حامد حقیقت
توسط   سید حامد حقیقت   ۵۴۱۶ روز قبل
 سلام بر آسمان آبی.
به نظر من  (( امتحان پس داده را ، آزمودن خطاست )) (( آدم عاقل کسیه  که از یک سوراخ 2بار گزیده نشه ))
آواتار hamed tohi
توسط   hamed tohi   ۵۴۱۶ روز قبل

به نظر منم باید تا نیم فصل بهش فرصت بدیم.