چرا تازگی ها استقلال بد بازی میکنه و این اواخر فصل دچار افت شده است ؟

آواتار saman karimifar
چرا تازگی ها استقلال بد بازی میکنه و این اواخر فصل دچار افت شده است ؟
توسط   saman karimifar   ۵۵۱۱ روز قبل
به نظرتون دلیل افت بازی های استقلال در بازی های اخیرش چیه؟
آواتار آریا جاوید
توسط   آریا جاوید   ۵۵۱۱ روز قبل
با توجه به اینکه به اواخر فصل نزدیک میشویم تیمها با افت نیروی بدنی مواجه میشوند و نتایج نیز ضعیف تر خواهد شد اما تیمهایی که در پایین جدول قرار دارند چون در اول فصل نتوانستند به خوبی آمادگی بدنی داشته باشند به مرور زمان به این آمادگی رسیدند و حالا در مقابل تیمهای بالای جدول بهتر بازی میکنند. فشار نیم فصل اول بر روی تیم استقلال برای رسیدن از رتبهای پایین جدول به صدر جدول باعث افت کامل در نیروی بدنی شده و نمیتوان این ضعف را با تمرینات بیشتر از بین برد. باید ترکیب تیم را به نحوی ارنج کرد که کمترین دوندگی در خطوط سه گانه انجام گیرد تا با رسیدن به تعطیلی لیگ و استراحت به بازکنان عظلات آنها از زیر فشار خارج شود و همچنین با ترکیبی به صورت 3-3-4  ( A )  به طوری که هافبک وسط متمایل به عقب باشد تا با کمی پس روی به کمک دفاع و کمی پیش روی به کمک هافبکها برود و فوروارد وسط نیز به همن شکل ما بین خطوط  هافبک و فوروارد قرار گیرد تا با وجود 2 بازیکن سرحال شاداب و تازه نفس مانند یدالله اکبری در وسط زمین وعلیرضا عباسفرد درجلو فشاراز روی بازیکنان خسته برداشته شود تا به تعطیلات برسیم .
آواتار saman karimifar

من خودم فکر می کنم که اونا از لحاظ روحی دچار افت شدن

اینجاست که قلعه نوعی میتونه هنر خودشو نشون بده

اکبرپور و برهانی هم دیگه کمتر به عقب برمیگردن که توی دفاع شرکت کنن و این هم یکی دیگه از دلایلش می تونه

اونها توی بازی خیلی بی برنامه و گیج نشون میدن و این هم دلیلش افت روحی هستش

خدا لعنت کنه این علیزاده رو ....که باعث خیلی چیزا شد.

آواتار saman karimifar
نوشته شده توسط: آریا جاوید

با این بازیکن هایی که استقلال داره خیلی خوب می شد که با دفاع 4 نفره بازی کنه

اونوقت بیگ زاده و حیدری می رفتن چپ و راست بازی میکردن و شکوری و قربانی تو دفاع میانی بازی می کردن

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۵۱۰ روز قبل
یشتر به خاطر فشار زیاد بازی فشرده وبعد نیز تعطیلی نادرست توسط فدراسیون انجام میشود تیم را از انسجام خارج می کند ونیز محرومیت بازیکنان علت بد نتیجه گرفتن تیم است.رضا
آواتار مهدی مهاجر
توسط   مهدی مهاجر   ۵۵۰۸ روز قبل
این یک امر طبیعیه که یک تیم در فصل دوران رکود داشته باشه. به امید خدا از بازی با پیکان به روال عادی بر میگرده.
آواتار saman karimifar
توسط   saman karimifar   ۵۵۰۸ روز قبل
نوشته شده توسط: مهدی مهاجر

امیدوارم در بازی با پیکان استقلال بازم بازی های قشتگشو شروع کنه و با اختلاف گل بالا این تیمو ببره

آواتار saman karimifar
توسط   saman karimifar   ۵۵۰۷ روز قبل

فکر کنم در حال حاضر استقلال از روزهای بد خودش فاصله گرفته و روند رو به رشد خودشو مجددا" آغاز کرده فکر میکنم دیگه نباید این سوالو پرسید.... البته امیدوارم!

آواتار مهدی حسین زاده حقیقی
توسط   مهدی حسین زاده حقیقی   ۵۵۰۶ روز قبل

1- افت بدنی(باید بازیکنان چرخشی بازی کنند )

2-پنالتی عجیب علیزاده (باعث ضربه روحی شدید به بازیکنان شد)

3-بازی ندادن اکبرپور وبرهانی در تیم ملی توسط دایی از لحاظ روحی اثری نامطلوب روی هر دونفر داشت و انها را عصبی کرد.

آواتار سیروس نیک مرام
توسط   سیروس نیک مرام   ۵۵۰۵ روز قبل

اولا کمی بدشانس هستیم دوما همه به غیر از استقلالی ها دنبال ناکامی ما هستند و از هیج تلاشی فروگذار نیستند باید کمی حرفه ای عمل کرد من به این تیم خیلی امید وارم در پایان حتی یک تساوی در زمین ذوب آهن نیز میتواند براحتی قهرمانی استقلال کمک شایانی کند. این اوضاع را باید با تفکرگذراند

آواتار رامین علیزاده
توسط   رامین علیزاده   ۵۵۰۳ روز قبل
به خاطر فشار و استرس زیاد اشنباه علیزاده هم باعث شد بازیکنان کم به فکر اشتباه باشن
آواتار saman karimifar
توسط   saman karimifar   ۵۴۹۲ روز قبل
نوشته شده توسط: رامین علیزاده

بازی های اخیر استقلال در آسیا هم موید این مسئله بود که استقلال شدیدا دچار افت شده و بدبختی اینه که اونا بدترین وقتو واسه این کار پیدا کردن!!!

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۴۸۷ روز قبل
این به خاطرفشردگی بازیها است .رضا
آواتار saman karimifar
توسط   saman karimifar   ۵۴۷۸ روز قبل
نوشته شده توسط: رضا کلاگر

فشردگی بازی ها به قدری نیست که بشه از اون به عنوان تنها دلیل بازی های بد استقلال نام برد