بازی با الریان

آواتار لیلا جوکار
بازی با الریان
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۷۰ روز قبل

بازم بدشانسی یقه استقلال رو گرفت نمیدونم تا کی باید اینجوری موقعیتهای گلزنی رو خراب کنیم و حسرت بخوریم.تیم توی نیمه دوم بهتر بود اما از موقعیتهاش استفاده نکرد.نظر آبی دوستان درباره بازی چیه؟

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۷۰ روز قبل

انگار قسمت نیست ببریم...ترکیب تو نیمه ی اول با وجود نیکبختو نوری افتضاح بود ولی نیمه ی دوم بهتر شدیم..این همه موقعیتو از دست دادیم واقعا خیییییلی حیف بود...هنوز بازی ها مونده و ما میتونیم امتیاز بگیریم فقط کارمون خیلی سخته....زنده باد اســـــــتقلال

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۷۰ روز قبل

کاشکی امیر خان خیلی زودتر بچه ها رو تعویض میکرد . من از کار سید تو دقیقه های پایانی بازی خیلی خوشم اومد

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۷۰ روز قبل
نوشته شده توسط: شبنم علی قنبری

کاشکی امیر خان خیلی زودتر بچه ها رو تعویض میکرد . من از کار سید تو دقیقه های پایانی بازی خیلی خوشم اومد

منم همینطور....هر چند یه اشتباهی کرد که منجر به باز شدن دروازش شد ولی حرکات آخرش عاااااااااالی بود....

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۷۰ روز قبل

خیلی گل بدی خورد رحمتی اصلا فکر نمی کردم همچین اشتباهی بکنه.امان از تیر دروازه و ضربه های بی دقت بعضی بچه ها!!!!

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۷۰ روز قبل

بد شانسی بد شانسی .اه اه اه . آخه تا کی

آواتار رضا صداقتی
توسط   رضا صداقتی   ۳۶۶۹ روز قبل

چرا خودمونو گول میزنیم کدوم بدشانسی حتی بعد از گلی ک خوردیمم نتونستیم عین آدم موقعیت ایجاد کنیم ب غیر از اون دقایق آخر اصلا تیم تاکتیک نداره وقتی بازیای فولاد و میبینم بهشون حسودیم میشه چقدر خوب و زیبا روی زمین بازی میکنن حالا ما بکش بکش با یک سری بازیکنای لنگی و بی غیرت واقعا نتاسفم

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۶۹ روز قبل

دوستان من نمیخوام باخت رو توجیه کنم فقط میخوام شرایطو بگم.

اول فصل تیم بدنسازی نداشت به اون صورت.جباری رفت.حمودی رفت.جای جباری جمشیدیان اومد که کلا مصدوم بود این فصل.مجیدی خداحافظی کرد.منتظری رفت.نکونام رفت.تیم پول نداشت که بازیکن خوب جایگزین کنه و مجبور شد بازیکنایی مثل اولادی غلام نژاد و کبه رو بخره.مبعلی هم واسه آسیا اومد.هاشم و خسرو یک خط در میون مصدوم بودن.آندو حنیف و ساموئل هم نوبتی محروم.

با این شرایط انصافا فقط باید امیر خان باشی تا حرف از قهرمانی بزنی.تیمت دوم جدول باشه و با صدر اختلاف یک امتیاز اختلاف داشته باشه(اونم چون یک امتیاز کم کردن از استقلال).باید امیر خان باشی تا با وجود دست خالی جلوی فردوسی پور کی روش علی دایی و  بهترین تیم 5 سال اخیر پرسپولیس و سایر مدعیان  یک تنه و فقط با توکل بر خدا قد علم کنی.

خدائیش نصف تیم که رفت و نصف دیگه تیم هم که کلا یا مصدوم بودن یا محروم.من اعتقاد دارم همین که قلعه نویی تا اینجا تیمو رسونده کار بزرگی انجام داده و ازش ممنونم و به خدا اگه 3 بازی آینده در لیگو ببیازه بازم ازش خورده ای نمیگیرم.یکم منصف باشید.فردوسی پور و داییی و کی روش خواستن زمینش بزنن اونم به صورت فوتبالی ولی نتونستن.

یه مثال میزنم:

شما فرض کنید بارسلونا دنی آلوز بره ژاوی بره.بوسکتس و پیکه وسط فصل برن.مسی خداحافظی کنه.بعد پول هم نداشته باشن بازیکن درست حسابی بخرن.به نظرتون میتونن بازم مدعی باشن و با صدر 1 امتیاز فاصله داشته باشن.همین الانش 4 امتیاز با صدر اختلاف داره.

اینقدر سطح توقعاتتون بالا نباشه.یکم شرایطو درک کنیدو حمایت کنید از تیم.

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۶۹ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی
خیلی باخت بدی بود,همه بدبودن...بدترازهمیشه...خیییلی ناراحتم...امشب بایدبرم جایی که کلی پرسپولیسی هست!توروخداواسم دعاکنین سالم بیام بیرون!!!آخه هیچوقت برابرشون کم نمیاوردم ولی این سری هیچ حرف وتوجیهی واسه سه باخت متوالیمون ندارم...خدایاخودت امشب بهم رحم کن!!!!!!
آواتار رضا صداقتی
توسط   رضا صداقتی   ۳۶۶۹ روز قبل

در بازی با الجزیره باید تیم هجومی بسته بشه چون اگه 3 امتیازو نگیریم آبرومون میره و میشیم اولین تیم حذف شده در آسیا دیگه بسته تدافعی خسته شدیم ب خدا  فرض کنیم پرافتخارترین تیم ایران همون ابتدا  حذف میشود دوستان گلم مربیان و بمسولان استقلال خواب بودن اونم از نوع شیرینش  حالا ببینید فولاد کجاست ما کجاییم اونا چطوری بازی میکنن و ما چطوری اونا دفعه دومشونه و ما دفعه nام دقیقا شدیم مث تیم میلان بحران زده...

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۶۹ روز قبل

امیر باید شجاعت داشته باشه و تیم رو هجومی بچینه و بچه ها خیلی بیشتر تلاش کنن خیلی  خیلی بیشتر.....

امیدوارم برنده بشیم وگرنه دیگه آبرویی نمیمونه واسمون.... به امید خدا

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۶۹ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

اول فصل تیم بدنسازی نداشت به اون صورت.جباری رفت.حمودی رفت.جای جباری جمشیدیان اومد که کلا مصدوم بود این فصل.مجیدی خداحافظی کرد.منتظری رفت.نکونام رفت.تیم پول نداشت که بازیکن خوب جایگزین کنه و مجبور شد بازیکنایی مثل اولادی غلام نژاد و کبه رو بخره.مبعلی هم واسه آسیا اومد.هاشم و خسرو یک خط در میون مصدوم بودن.آندو حنیف و ساموئل هم نوبتی محروم.

با این شرایط انصافا فقط باید امیر خان باشی تا حرف از قهرمانی بزنی.تیمت دوم جدول باشه و با صدر اختلاف یک امتیاز اختلاف داشته باشه(اونم چون یک امتیاز کم کردن از استقلال).باید امیر خان باشی تا با وجود دست خالی جلوی فردوسی پور کی روش علی دایی و  بهترین تیم 5 سال اخیر پرسپولیس و سایر مدعیان  یک تنه و فقط با توکل بر خدا قد علم کنی.

خدائیش نصف تیم که رفت و نصف دیگه تیم هم که کلا یا مصدوم بودن یا محروم.من اعتقاد دارم همین که قلعه نویی تا اینجا تیمو رسونده کار بزرگی انجام داده و ازش ممنونم و به خدا اگه 3 بازی آینده در لیگو ببیازه بازم ازش خورده ای نمیگیرم.یکم منصف باشید.فردوسی پور و داییی و کی روش خواستن زمینش بزنن اونم به صورت فوتبالی ولی نتونستن.

یه مثال میزنم:

شما فرض کنید بارسلونا دنی آلوز بره ژاوی بره.بوسکتس و پیکه وسط فصل برن.مسی خداحافظی کنه.بعد پول هم نداشته باشن بازیکن درست حسابی بخرن.به نظرتون میتونن بازم مدعی باشن و با صدر 1 امتیاز فاصله داشته باشن.همین الانش 4 امتیاز با صدر اختلاف داره.

کاملا موافقم و من م همین نظرو دارم... آفرین

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۶۸ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

[quote=Different]

یه مثال میزنم:

کاملا موافقم و من م همین نظرو دارم... آفرین

منم همینطور
آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۶۸ روز قبل

منم با different موافقم