به این مگن تیم به اینا مگن بازیکن به این میگن تاکتیک !!!!!

آواتار آکو نوبری
به این مگن تیم به اینا مگن بازیکن به این میگن تاکتیک !!!!!
توسط   آکو نوبری   ۳۶۹۰ روز قبل
اخه کدام فوتبال کدام بازیکن کدام تاککتیک چه تیمی چه کشکی تا اینجاشم شانسی بود،وقتی یه بچه هم میفهمه که استقلال فقط بزن زیرش داره مربیش میگه نه دیگه معلومه وقتی مربی میره هرچی بازیکنه بونجوله لیگه جمع میکنه خوب معلومه وقتی سر خلاتی قلعه نوعی هر بازی 100 بار زمین میخوره (اکبر پور) بازم بازیکن ثابته ، به جز رحمتی،برهانی،حنیف،حیدری،ساموئل بقیه هرییییییییییییییییی
آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۹۰ روز قبل
واقعا به شما میگن متعصب خوب با چندتا بازی تیم و کادر فنی و بازیکنارو میبرین زیر سوال همه چیزو فراموش میکنید.
آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۹۰ روز قبل

هوادارعزیر باکدام حمایت ...من برادرکوچک شما از همه هواداران خواهش می کنم درورزشگاهها استقلال راتنها نگذارید  حتی در  بدترین شرایط..آن وقت خواهیم دید استقلال درایران شده بلکه در آسیا هم اولین است ..خواهشششششششششششششششششششششش هزاربارخواهشششششششششششششششششش

آواتار وحید ابوالحسنی
توسط   وحید ابوالحسنی   ۳۶۸۹ روز قبل

واقعا بازی افتضاحی بود

نیکبخت و پزمان نوری و دیدین یکی پاس سالم نتونستند بدنن به بقیه بازیکنان

حیف 1000 تومانی که بدند به این دوتا

میخوام به امیر خان بگم حالا دیگه سرت و از زیر برف بیار بیرون به جوونها میدون بده والا به الله خسته شدیم ایمان مبعلی و میبره بیرون بازیکنی میاره داخل که............

استقلال سال قیل کو؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آواتار ملیکا مهاجرانی
توسط   ملیکا مهاجرانی   ۳۶۸۶ روز قبل
اخه کدام فوتبال کدام بازیکن کدام تاککتیک چه تیمی چه کشکی تا اینجاشم شانسی بود،وقتی یه بچه هم میفهمه که استقلال فقط بزن زیرش داره مربیش میگه نه دیگه معلومه وقتی مربی میره هرچی بازیکنه بونجوله لیگه جمع میکنه خوب معلومه وقتی سر خلاتی قلعه نوعی هر بازی 100 بار زمین میخوره (اکبر پور) بازم بازیکن ثابته ، به جز رحمتی،برهانی،حنیف،حیدری،ساموئل بقیه هرییییییییییییییییی
ببین دوست خوب اینجا فقط مال استقلالی هاست که اظهار نظر کنند ... تو واسه این که بیای راه حل پیدا کنی گند میزنی تو روحیه بچه ها
آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۸۶ روز قبل
نوشته شده توسط: جواد نوبخت هروی

هوادارعزیر باکدام حمایت ...من برادرکوچک شما از همه هواداران خواهش می کنم درورزشگاهها استقلال راتنها نگذارید  حتی در  بدترین شرایط..آن وقت خواهیم دید استقلال درایران شده بلکه در آسیا هم اولین است ..خواهشششششششششششششششششششششش هزاربارخواهشششششششششششششششششش

آواتار فائزه نجاری
توسط   فائزه نجاری   ۳۶۸۵ روز قبل

آه...............

آواتار shahrzad khoshkhoo
توسط   shahrzad khoshkhoo   ۳۶۸۵ روز قبل
الان واقعا وقت این حرفاس؟ .هوادار باید هواداریشو تو روزای سخت نشون بده .فعلا ابراز سلیقه ی شخصی و گله گذاری وضع تیمو بد تر میکنه تیم حمایت میخواد. به حد کافی دیگران انتقاد میکنن و به تیم و بازیکناش میتازن..
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۸۲ روز قبل
نوشته شده توسط: shahrzad khoshkhoo
الان واقعا وقت این حرفاس؟ .هوادار باید هواداریشو تو روزای سخت نشون بده .فعلا ابراز سلیقه ی شخصی و گله گذاری وضع تیمو بد تر میکنه تیم حمایت میخواد. به حد کافی دیگران انتقاد میکنن و به تیم و بازیکناش میتازن..
اگر همه همین طور فکر کنن واینگونه عمل مطمئن باشید تیم و راه خودشو پیدا میکنه به امیر ایمان داشته باشید و مطمئن باشید در حال حاضر بهتر از امیر کسی برای استقلال نیست
آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۸۲ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

[quote=blue world]الان واقعا وقت این حرفاس؟ .هوادار باید هواداریشو تو روزای سخت نشون بده .فعلا ابراز سلیقه ی شخصی و گله گذاری وضع تیمو بد تر میکنه تیم حمایت میخواد. به حد کافی دیگران انتقاد میکنن و به تیم و بازیکناش میتازن..
اگر همه همین طور فکر کنن واینگونه عمل مطمئن باشید تیم و راه خودشو پیدا میکنه به امیر ایمان داشته باشید و مطمئن باشید در حال حاضر بهتر از امیر کسی برای استقلال نیست
سلام دقیقا باهات موافقم ماهواداران بایددرهربازی استقلال راتنهانگذاریم آن وقت خواهیم دید که استقلال درایران بلکه درآسیا هم بهترین است 

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۶۸۱ روز قبل

[quote=237611ali][quote=blue world]الان واقعا وقت این حرفاس؟ .هوادار باید هواداریشو تو روزای سخت نشون بده .فعلا ابراز سلیقه ی شخصی و گله گذاری وضع تیمو بد تر میکنه تیم حمایت میخواد. به حد کافی دیگران انتقاد میکنن و به تیم و بازیکناش میتازن..

سلام دقیقا باهات موافقم ماهواداران بایددرهربازی استقلال راتنهانگذاریم آن وقت خواهیم دید که استقلال درایران بلکه درآسیا هم بهترین است 

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۷۹ روز قبل

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۶۷۶ روز قبل

آواتار shima HR
توسط   shima HR   ۳۶۶۲ روز قبل
نوشته شده توسط: shide HR

[quote=javadmavi77]

[quote=javadmavi77]

[quote=javadmavi77]