حالا معنی تاکتیکو از مربی های استقلال یاد گرفتیم

آواتار آکو نوبری
حالا معنی تاکتیکو از مربی های استقلال یاد گرفتیم
توسط   آکو نوبری   ۳۶۶۹ روز قبل
حالا معلوم شد که هرچی استقلال خوب بازی میکرد به خاطر چند بازیکن بودن نه تاکتیک هر کسی هم بگه نه معلومه هیچی بلند نیست یا لنگیه چون تمام بازی های استقلال دلیل بر این ماجراست
آواتار رضا صداقتی
توسط   رضا صداقتی   ۳۶۶۹ روز قبل

با نظرت موافقم اون کسی ک آبروی استقلال و امسال خواهد برد بازیکنان نیستند بلکه این مربی ماست ک تو همی بازیها حتب بازی با مس کرمان هم تیمو دفاعی بست و از آخر باختیم اینم از لیگ قهرمانان اسیا دو بازی و دو باخت اونم ب تیمای ضعیف گروه خدا بازی با الجزیره رو بخیر کنه

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۶۹ روز قبل
لطفا یادتون نره ما تمام قهرمانیهامونو از امیرخان داریم .این اتفاقات مقصری به غیر از امیرخان داره .بهتره چشمامونو رو همه چیز نبندیم دوستان
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۶۹ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان
لطفا یادتون نره ما تمام قهرمانیهامونو از امیرخان داریم .این اتفاقات مقصری به غیر از امیرخان داره .بهتره چشمامونو رو همه چیز نبندیم دوستان
کاملاباهاتون موافقم...اگه امیرخان بدبود پس ماتو آسیاچیکارمیکنیم؟؟؟؟اگه امیرخان بد بود پس چرادقیقابعدرفتن همون بازیکناچندهفته ی تمام صدرنشین بودیم؟؟؟؟درسته امیرخان بعضی جاهااشتباه کرده ولی این دلیلی بر بد بودنش نیست...خیلی ازمربیای بزرگ دنیااشتباه میکنن...بارساهم میبازه ولی کسی به مربیش ایرادمیگیره؟؟؟این باختاتقصیرکل تیم بود نه فقط شخص امیرخان....
آواتار رضا صداقتی
توسط   رضا صداقتی   ۳۶۶۹ روز قبل

میدونم افسانه خانم تند رفتم ولی وقتی بازیای پارسال و میبینم همه بازیا رو بردیم و فقط ی باخت داشتیم افسوس میخورم و با خودم میگم واقعا چرا اینجوری شد چرا فرهاد رفت چرا منتظری و جباری و نکونام رفتن چرا امیر خان ب جای بازیکنای در سطح این بازیکنای ک نام بردم نیوورد مگه عربا n میلیون پول ندادن ب باشگاه پس این پولا کجا رفت یعنی واقعا قیمت بازیکن جوان کسترش فولاد از امسال اکبرپور و قاضی و اولادی و نوری بیشتره ؟؟؟

ب خدا اینجوری نیست پس چرا اونارو نگرفت و این جنازه هارو ب خدمت گرفت؟؟؟

ب خدا بازی بعد ببازیم آبرومون رفته فرض کنید پر افتخارترین تیم ایران 3 بازی 0 امتیاز اونم مقابل تیمای ضعیف شده الریان و الشباب واقعا چرا؟؟؟؟

آواتار آکو نوبری
توسط   آکو نوبری   ۳۶۶۹ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان
پس کی رفت این همه بازیکن اشغاله لیگو گرفته مظلومی و مرفابی هم با بازیکنان خوب همیشه بالای جدول بودن من خودم طرفدار شدید امیر خانم ولی اول اس اس واسم مهمه
آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۶۹ روز قبل

صبوری وحمایت هوا داران لازم است اگر استقلال هزاربار ببازد بازهم استقلالی خواهم ماند وازهر تیمی پیراهن قرمز بپوشد  متنفرم

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۶۹ روز قبل

یه واقعیتی بین ما هوادارا هست،! اون اینه که به باخت عادت نداریم!!!! به ته جدول بودن عادت نداریم! به اینکه شاید یه روز، روز ما نباشه! کلا بدعادت بارمون اوردن!!! واقعا فکر میکنید که امیرخان از اینجور بازی و نتیجه گرفتنها راضیه و خوشحال و داره بقول معروف به سبیل ما میخنده؟! چندبار گفتم و بازم میگم که درحال حاضر اگر یه مدیرعامل طراز اول و البته در حد استقلال کبیر باشه، حاج علی فتح الله زاده ست و اگر یه سرمربی در حد استقلال کبیر باشه، اونم امیرخانه...!!! و اینوهم بدونید که اگر امیرخان نبود، الان تیم با اینهمه مصدوم ورفتن بهترینهای فوتبال ایران، در ته جدول لیگ بود! پس خواهشا فقط باخت هارو نبینین و احساساتی صحبت نکنین!!! میدونم که سرکوفت زدن یه مشته از رقبا خیلی ناراحت کننده ست! من هم باندازه شما تحت فشار همون اقشار هستم! ولی باید یاد بگیریم که با اونا چطور برخورد کنیم که بخودشون جرات این کارهارو ندن!!!! بهرحال یه استقلالی باید همیشه امیدوار باشه و به تیم خودش ایمان داشته باشه..........

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۶۹ روز قبل

سلام عشق من اس اس ...اگر می خواهید استقلال موفق باشد به حمایت شما هواداران بستگی دارد بی خودی با این حرفها خودراخسته نکنید

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۶۹ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

یه واقعیتی بین ما هوادارا هست،! اون اینه که به باخت عادت نداریم!!!! به ته جدول بودن عادت نداریم! به اینکه شاید یه روز، روز ما نباشه! کلا بدعادت بارمون اوردن!!! واقعا فکر میکنید که امیرخان از اینجور بازی و نتیجه گرفتنها راضیه و خوشحال و داره بقول معروف به سبیل ما میخنده؟! چندبار گفتم و بازم میگم که درحال حاضر اگر یه مدیرعامل طراز اول و البته در حد استقلال کبیر باشه، حاج علی فتح الله زاده ست و اگر یه سرمربی در حد استقلال کبیر باشه، اونم امیرخانه...!!! و اینوهم بدونید که اگر امیرخان نبود، الان تیم با اینهمه مصدوم ورفتن بهترینهای فوتبال ایران، در ته جدول لیگ بود! پس خواهشا فقط باخت هارو نبینین و احساساتی صحبت نکنین!!! میدونم که سرکوفت زدن یه مشته از رقبا خیلی ناراحت کننده ست! من هم باندازه شما تحت فشار همون اقشار هستم! ولی باید یاد بگیریم که با اونا چطور برخورد کنیم که بخودشون جرات این کارهارو ندن!!!! بهرحال یه استقلالی باید همیشه امیدوار باشه و به تیم خودش ایمان داشته باشه..........

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۶۸ روز قبل
دوست عزیز آشغال صفت خوبی واسه کسیکه لباس آبی رو پوشیده نیست اونهام با اومدنشون به استقلال تابع قانونو واهداف استقلالن و تمام تلاششون واسه موفقیت استقلاله .حالا چون نمیتونن مثل فرهاد بقیه باشن دلیل نمیشه که اصلا بازی بلد نباشن همین نوری که هی ازش انتقاد میکنیم توی ملوان عالی بازی میکرد حالا تو استقلال نتونسته موفق بشه نباید ارزشاش زیر سوال بره.
آواتار رضا صداقتی
توسط   رضا صداقتی   ۳۶۶۸ روز قبل

من میفهمم چی میگین دوستان گلم ولی ی تیمی ک برای قهرمانی میخاد بسته بشه باید بازیکنای سطح بالا بگیره ن که 4-5 لول پایینتر منظور اصلیم اینه!!!

خود منم امیر خانو دوس دارم ولی بعضی کاراش رو اعصابه مث اینکه تیمو جلوی همه دفاعی میبنده حتی مس کرمان و وقتی عقبه دقیقه 80 بازیکنا رو تعویض میکنه بیخیال...

ی حسی بهم میگه امسال از آسیا همون ابتدا حذف میشیم و سال دیگه با این بازیا حتی سهمیه هم نمیگیریم خدا ب دادمون برسه

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۶۸ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

کاملا همینطوره.

البته بعضیا هم بدشون نمیاد امیر خان نتیجه نگیره و فصل بعد مجیدی بیاد سرمربی شه.

آواتار وحید ابوالحسنی
توسط   وحید ابوالحسنی   ۳۶۶۸ روز قبل

دوستان گرامی

امیرخان باید باشه پژمان نوری و نیکبخت وقاضی و امثال اینا باید بروند

بخدا امسال بازیهای راحت و باختیم و از بس این لنگیها مسخرمون کردن خسته شدم

استقلالی هستم و غیرت و تعصبم جایی نمیره

ولی ای کاش امیر خان بعد از 30 تابازی میفهمید که نوری و نیکبخت و اولادی در حد نام استقلال نیستندچه برسه بخواهند برا استقلال بازی کنند